IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Исповедување
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Исповедување

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 13>
Автор
Порака
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2006 во 22:11
mi se dopagash ako si cuden,ako nikogash i ne mi razgovarash,ako cesto i me navreduvash(mora da sum sadomazohistaLOL)ako me zafrkavash...sepak mi se dopagash i mi e ubavo vo tvojata pregratka....ConfusedLOL
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2006 во 17:56
Denes sum ogorcena na se.....neka e se samo eden losh son
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2006 во 19:34
Originally posted by beleg beleg напиша:

mi se dopagash ako si cuden,ako nikogash i ne mi razgovarash,ako cesto i me navreduvash(mora da sum sadomazohistaLOL)ako me zafrkavash...sepak mi se dopagash i mi e ubavo vo tvojata pregratka....ConfusedLOL
E ova veke ne go mislam...more kako menuvam raspolozenieLOLLOLLOLLOLLOL
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2006 во 19:35
Originally posted by maja maja напиша:

Denes sum ogorcena na se.....neka e se samo eden losh son
Zosto MaiceHugajde nemoj barem na meneBig smile
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2006 во 09:16
Секогаш ке останеш во моето срце без разлика на се.. Иако те нема веќе.. Додека дишам ке те сакам..
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2006 во 09:28
Ете насмеана сум и денес и никогаш не би се врзала за личност која не може да ме насмее Approve Фала што успеа да ми докажеш дека немаш смисла за хумор, за чувства ...... Wink
Motivation is game in my hands
Кон врв
Franch Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 26.Јули.2006
Локација: Malawi
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Franch Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2006 во 23:35
Nate na kogo mislis:)
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2006 во 09:10
Ова е прашање Френч до мене???
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2006 во 15:07
I pokraj SE, ne mozam da te mrazam onolku kolku TE SAKAV
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
sweety13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sweety13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јули.2006 во 16:53

koga pocna seto toa mislev deka si vistinskiot i deka mozebi srekata silno mi se nasmevnala vo vrska so ljubovta, sekoj moment zaedno poveke svakav deka sme sozdadeni eden za drug no dojde i toj den koga zavrsi seto toa ti me ostavi so skrseno srce i solzi vo ocite.zpsto morase toa da mi go napravis, sto te terase tolku da me lazes, morase da doznaam od nea na najbeden nacin deka postoi golema laga megu nas t.e. uste edna licnost maloto devojce pealjkata od koja sum izvarana.nemas poima kolku TE SAKAV a mislam i seuste , a koga ke se potsetam na denovite pominati zaedno se osekam ko na sedmo nebo, a posle toa zivotot mi stana pekol.no sepak si gi povrativ skoro site sili svrtev nova stranica i se nadevam deka nema pak da bidam taka bedno povredena ke pazam pak da ne se sopnam na istio kamen posto mnogu boli ostanuva mnogu dlaboka rana.znam deka ti ova nikogas nema da go procitas nema da dojdes u kontakt ne si po vakvi raboti malce si zabegan ali sepak te sakam ali nema nikogas da popustam i da ti priznaam posto ne zasluzuvas.ti si najgolemiot DEGEN so postoi na svetot.i posle seto toa DAMJAN priznavam deka TE SAKAM najmnogu na celiot svet so celoto moe srce.

Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2006 во 12:54
Wow, kakvo priznanie...
Кон врв
sweety13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sweety13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2006 во 13:07

kazi a?

znaes zasto?
znam 100% sum sigurna deka nikogas nema da go procita toa i doznae so cuvstvuvam za nego seuste
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2006 во 13:10
Zarem ne znae?
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2006 во 13:11
TE MRAZAM ZATOA STO SI TOLKU DOBAR. TE MRAZAM ZATOA STO SEKOJ DEL OD MOETO SRCE PATESE PO TEBE. JA MRAZAM TVOJATA ROMANTICNA DUSA ZATOA STO E KO MOJATA. GO MRAZAM TVOJOT ZAVODLIV POGLED. JA MRAZAM TVOJATA TEMPERAMENTNOST ZATOA STO POTSEKJA NA MENE. TE MRAZAM ZATOA STO ME GUSHKASHE KAKO STO SEKOGAS POSAKUVAV. TE MRAZAM ZATOA STO SE STO SAKAV DA DOZNAAM TI MI POKAZA.....
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,236 секунди.