IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Луѓе, хелп ми!!!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Луѓе, хелп ми!!!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 8>
Автор
Порака
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2009 во 14:42

Gleam deka tebe nisto zivo ne te prekandisuva. Epa...ko taka - zemi izvaj go naredniot test 1 i odi na spremanje kaj negoѓавол

Кон врв
zaljubena izgubena Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 79
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zaljubena izgubena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2009 во 15:02
Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

Gleam deka tebe nisto zivo ne te prekandisuva. Epa...ko taka - zemi izvaj go naredniot test 1 i odi na spremanje kaj negoѓавол



ааа јок ќе го разочарам така :((( ај па ти, на спремање за натпревар напролет, здравје ;))) ем во друг град хахаха! :)
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2009 во 15:20
Originally posted by zaljubena izgubena zaljubena izgubena напиша:

Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

Gleam deka tebe nisto zivo ne te prekandisuva. Epa...ko taka - zemi izvaj go naredniot test 1 i odi na spremanje kaj negoѓавол



ааа јок ќе го разочарам така :((( ај па ти, на спремање за натпревар напролет, здравје ;))) ем во друг град хахаха! :)
ama naj interesno ke bide ko ke te zafrkni i ke zeme nekoe momce , bubalica , za na natprevarплазење se zezam...praj kako znajsсреќа
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2009 во 17:07
Originally posted by zaljubena izgubena zaljubena izgubena напиша:

ептен сум заљубена во мојот професор по математика незнам што да правам веќе... математика немав поим ама почнав да се трудам ради него, а и целокупно во училиште повеќе работам ради него за да го импресионирам... дај кажете нешто :( не можам повише вака ова веќе втора година по ред ми е :((


Mislam deka treba da se sramis od sebe
Кон врв
zaljubena izgubena Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 79
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zaljubena izgubena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2009 во 17:53
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Originally posted by zaljubena izgubena zaljubena izgubena напиша:

ептен сум заљубена во мојот професор по математика незнам што да правам веќе... математика немав поим ама почнав да се трудам ради него, а и целокупно во училиште повеќе работам ради него за да го импресионирам... дај кажете нешто :( не можам повише вака ова веќе втора година по ред ми е :((


Mislam deka treba da se sramis od sebe


ajdee, ako site zemat taka da se sramat od sebe vo malce zaebani situacii, shto kje stane so svetov?
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2009 во 17:58
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Originally posted by zaljubena izgubena zaljubena izgubena напиша:

ептен сум заљубена во мојот професор по математика незнам што да правам веќе... математика немав поим ама почнав да се трудам ради него, а и целокупно во училиште повеќе работам ради него за да го импресионирам... дај кажете нешто :( не можам повише вака ова веќе втора година по ред ми е :((


Mislam deka treba da se sramis od sebe
 
 
 
Na denesno vreme i usta pena da ti fati od zborenje , tie pak ke nemaat ni sram ni perde ....
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2009 во 18:06
devojko(ako mozam taka da te narecam) ti ocigledno imas golem problem...megutoa tvojot problem ne ti e kako nas da ne ubedis ovde deka pravis nesto pravilno, tuku samata sebesi se ubeduvas i se zalazuvas..ti ne baras mislenje, tuku ocekuvas deka site ovde ke te tapnat po ramo i ke ti recat bravo, prodolzi taka, odlicna si!
nema da te analizirami da gubam vreme na tebe i tvojot profil kako licnost, samo ke ti kazam: osvesti se malku, cukni ja glavata i razmisli!!
a togas dodji na forumov da diskutirame i da razgovarame, ali so druga molba za pomos...kako da pomines niz tvojot sopstven sram i razocaruvanje pred sebesi kako moralna licnost!
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2009 во 18:07
Originally posted by zaljubena izgubena zaljubena izgubena напиша:

ептен сум заљубена во мојот професор по математика незнам што да правам веќе... математика немав поим ама почнав да се трудам ради него, а и целокупно во училиште повеќе работам ради него за да го импресионирам... дај кажете нешто :( не можам повише вака ова веќе втора година по ред ми е :((
 
 
втора по ред во ист или во друг ? ........... збунетост
Кон врв
zaljubena izgubena Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 79
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zaljubena izgubena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2009 во 18:35
Originally posted by МАРШАЛ МАРШАЛ напиша:

Originally posted by zaljubena izgubena zaljubena izgubena напиша:

ептен сум заљубена во мојот професор по математика незнам што да правам веќе... математика немав поим ама почнав да се трудам ради него, а и целокупно во училиште повеќе работам ради него за да го импресионирам... дај кажете нешто :( не можам повише вака ова веќе втора година по ред ми е :((
 
 
втора по ред во ист или во друг ? ........... збунетост


vo ist bre, jas ne menjam lesno simpatii i ljubovi :) vo osnovno, eden dechko mi se svigjashe od 3to do 7mo odd, pa posle se preshaltav na ovoj, so mala pauza vo osmo odd
Кон врв
zaljubena izgubena Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 79
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zaljubena izgubena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2009 во 18:36
Originally posted by blackeye blackeye напиша:

devojko(ako mozam taka da te narecam) ti ocigledno imas golem problem...megutoa tvojot problem ne ti e kako nas da ne ubedis ovde deka pravis nesto pravilno, tuku samata sebesi se ubeduvas i se zalazuvas..ti ne baras mislenje, tuku ocekuvas deka site ovde ke te tapnat po ramo i ke ti recat bravo, prodolzi taka, odlicna si!
nema da te analizirami da gubam vreme na tebe i tvojot profil kako licnost, samo ke ti kazam: osvesti se malku, cukni ja glavata i razmisli!!
a togas dodji na forumov da diskutirame i da razgovarame, ali so druga molba za pomos...kako da pomines niz tvojot sopstven sram i razocaruvanje pred sebesi kako moralna licnost!


dobro be, shto zborite ko da sum napraila krivichno delo? nitu sum legnala so nego nitu sum ostanala trudna. aman!
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2009 во 18:39
Originally posted by zaljubena izgubena zaljubena izgubena напиша:

Originally posted by МАРШАЛ МАРШАЛ напиша:

Originally posted by zaljubena izgubena zaljubena izgubena напиша:

ептен сум заљубена во мојот професор по математика незнам што да правам веќе... математика немав поим ама почнав да се трудам ради него, а и целокупно во училиште повеќе работам ради него за да го импресионирам... дај кажете нешто :( не можам повише вака ова веќе втора година по ред ми е :((
 
 
втора по ред во ист или во друг ? ........... збунетост


vo ist bre, jas ne menjam lesno simpatii i ljubovi :) vo osnovno, eden dechko mi se svigjashe od 3to do 7mo odd, pa posle se preshaltav na ovoj, so mala pauza vo osmo odd
 
 
уф . ти си била верна особа ....... мислам да знае професорот колку си верна , не би размислувал ни минут голема%20насмевка
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2009 во 18:39
Originally posted by zaljubena izgubena zaljubena izgubena напиша:

Originally posted by blackeye blackeye напиша:

devojko(ako mozam taka da te narecam) ti ocigledno imas golem problem...megutoa tvojot problem ne ti e kako nas da ne ubedis ovde deka pravis nesto pravilno, tuku samata sebesi se ubeduvas i se zalazuvas..ti ne baras mislenje, tuku ocekuvas deka site ovde ke te tapnat po ramo i ke ti recat bravo, prodolzi taka, odlicna si!
nema da te analizirami da gubam vreme na tebe i tvojot profil kako licnost, samo ke ti kazam: osvesti se malku, cukni ja glavata i razmisli!!
a togas dodji na forumov da diskutirame i da razgovarame, ali so druga molba za pomos...kako da pomines niz tvojot sopstven sram i razocaruvanje pred sebesi kako moralna licnost!


dobro be, shto zborite ko da sum napraila krivichno delo? nitu sum legnala so nego nitu sum ostanala trudna. aman!
 
a togas ke bide problem??!??!
epa odi napravi kako sto si napisala i vrati se...togas ke imame problem za resavanje...
vaka kako sto velis nemame, ne e  interesno...
 
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2009 во 18:45
кривично дело е да се краде и лаже и убие ........
да се вљубиш не е  кривично дело намигнување
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2009 во 18:59
Originally posted by МАРШАЛ МАРШАЛ напиша:

кривично дело е да се краде и лаже и убие ........
да се вљубиш не е  кривично дело намигнување
dobro be marsale, izgleda se gledas preku pink ocilaсреќа
da bidime malku realni, ako e ok 16-17 godisna devojka da se zaljubi vo profesor nad 35 godini.....togas sto ostanuva vo nasevo opsestvo...sto e pravilno, sto e pogresno...sto e vo red a sto ne e....
 
da e moja kerka, jas ne bi ja ohrabrila vo taa ljubov i nikogas ne bi ja opravdala...sepak toa e individualno,sekoj si odgovara za poseledicite...
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,235 секунди.