IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Вежбање
  Активни теми Активни теми RSS - Дали и што вежбавте вчера или денес
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали и што вежбавте вчера или денес

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4647484950 96>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2009 во 16:33
Gjoroski bese u pravo za toa so mi zborese za stomacnite. onamu kade so imase pomalku visak odma se odrazi cvrstina...a za podolu na stomakot ke da treba use da vezbam za da dojde do izraz голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Gjoroski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 529
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gjoroski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2009 во 16:42
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Gjoroski bese u pravo za toa so mi zborese za stomacnite. onamu kade so imase pomalku visak odma se odrazi cvrstina...a za podolu na stomakot ke da treba use da vezbam za da dojde do izraz голема%20насмевка

Sekogas e taka
Za rezultati, podolu, poveke maka
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2009 во 16:45
aiiiiii ko ke mi tekne koa idev u teretana ja mrazev spravana za dolni stomacni голема%20насмевка ali to je to i doma praam za dolni stomacni ama povek eod 50 nema sansi . dodeka ovie drugive (obicnive) do 200 na den znam da gi napravam. fala bogu do sea nemam frki si zapalenie na muskuli i takvi frki od vezbanje голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
zaguben Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3387
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zaguben Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2009 во 16:49
JAS PONEKOGAS IMAM SAMO PROBLEMI SO LEVOTO RAMO .

ZNAE PONEKOGAS ONAKA DOBRO DA ME SKINE OD BOLENE
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2009 во 16:51
Iam eden drugar (poranesen clen na forumov) so si ja zaeba cela pleshka od nepravilno krevanje tegovi.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
zaguben Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3387
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zaguben Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2009 во 16:53
DOBAR SUM SEA DOBAR SUM OVIE 2 zadni dena ne me boli
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2009 во 16:57
jas koa pocnav da vezbam piev aspirin i vitamin C za da neam takvi frki. a eve ke vi otkrijam edna tajna koja se vika BOMBA za energija голема%20насмевка



SABAJLE

1 UPSARIN
2 VITAMIN C
3 B-COMPLEX
1-2 LAZICI MED


NAVECER

1 UPSARIN
3 B-KOMPLEX
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Milaa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
unique

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1523
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Milaa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2009 во 19:20
аха,само што завршив Е ова беше квалитетно потење.
Кон врв
snegulka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај snegulka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2009 во 19:25
vezbam na orbitrake ama poveke od 10 min ne mozam da izdrzam zasto tolku mi e slaba kondicijata gubam sila i voopsto ne mozam da prodolzam moram pauza i pak...a 10 min e mnogu malku тага 
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2009 во 10:34
Кон врв
zaguben Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3387
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zaguben Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2009 во 15:33
Denes vezbane Posle 17 vasot
Кон врв
Gjoroski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 529
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gjoroski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2009 во 17:07
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2009 во 22:24
150 stomacni i 100 so krevanje noze (dolni stomacni)
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Milaa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
unique

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1523
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Milaa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2009 во 23:39
Секој ден исто вежбам,навика ми е веќе
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4647484950 96>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,471 секунди.