Испечати | Затвори го прозорот

Дали и што вежбавте вчера или денес

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Здравје
Име на форумот: Вежбање
Опис на форумот: Фитнес, билдинг, џогинг, ролање, бицепси, трицепси...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=2141
Датум на принтање: 23.Февруари.2024 во 15:21
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Дали и што вежбавте вчера или денес
Постирано од: Barbika
Наслов: Дали и што вежбавте вчера или денес
Датум на внесување: 16.Ноември.2005 во 22:10
Еве нешто општо кое можеби ќе ве натера да шкрапнете неофицијално за вашите спортски активности!
Ќе почнам од се*е :Денес ги земав тегчињата од 2 кг и одлучив да направам неколку вежби кои сум ги научила додека редовно одев на фитнес!
 
Искрено многу ме мрзеше додека се натерав,но после тоа се чувствував многу поубаво!
 
 


-------------Коментари:
Постирано од: blue
Датум на внесување: 16.Ноември.2005 во 22:16
Како ти успева барби? јас штотуку се најадов, и тоа ко човек, не сум вежбала со недели....и како што се приближува зимава се помрзлива станувам  (и поџанк фуд на мени)


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 17.Ноември.2005 во 09:44
Jas vezbav vo teretana , inaku krevam sredni tezini i odam 3 pati minimum nedelno , nadopolnuvam fizicka kondicija so : boks , trcanje , skokanje jaze

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: kafka
Датум на внесување: 17.Ноември.2005 во 09:47
jas v4era zaspav u 18.00 h i se razbudiv sabajle, pogodete dali sum vezbal

-------------
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 17.Ноември.2005 во 09:53
da si vezbal , ama rokacina  vo umot mislam

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: kafka
Датум на внесување: 17.Ноември.2005 во 10:24
Originally posted by hektor hektor напиша:

da si vezbal , ama rokacina  vo umot mislam
hektor ju old mada faka

-------------
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот


Постирано од: blue
Датум на внесување: 17.Ноември.2005 во 10:53
Originally posted by kafka kafka напиша:

Originally posted by hektor hektor напиша:

da si vezbal , ama rokacina  vo umot mislam
hektor ju old mada faka
и што ќе не посоветуваш кафка, добро ли е за фигуарата ?


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 17.Ноември.2005 во 11:48
rokacinata e odlicna vezba

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: Barbika
Датум на внесување: 17.Ноември.2005 во 13:18
Во право сте се прифаќа и тоа како дел од спортска активност затоа што Велат здраво било  !
Значи за сега спортски активни Хектор,Кафка,Барбика ,а Блу е на пат кон активност !
 


-------------


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 17.Ноември.2005 во 13:22
HEKTOR MORA DA GO ODRZAVA BILDERSKOTO TELO

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: Barbika
Датум на внесување: 17.Ноември.2005 во 13:25
Тоа значи дека активно спотруваш,кај мене тоа не е така јас вежбам кондиционо заради форма ,а богами и сакам да стегнам некое мускулче ама за тоа ќе морам малку поактивно!
 
 
 
 


-------------


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 17.Ноември.2005 во 13:33
jas vezbam godini unazad i koga bi vezbal sekoj den bi bil ne znam arnold svarceneger

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: Barbika
Датум на внесување: 17.Ноември.2005 во 13:35
Аууу Хектор сега те замислувам баш онака како на сликата!
Профи ли тренираш или онака за се*е?
 
 
 


-------------


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 17.Ноември.2005 во 13:46
Ne ne sum tolku kolku na slikata , realno imam gradba , samo nemam cist muskul , treba mnogu striktna ishrana , minimum 2 litri voda na den ,odmor , dva pati trening vo denot ,  da nee pies alkohol , da ne puisis cigari , a jas so ova dinamicno tempo na zivot vezbam i dobar sum , mene mi fali samo definiranje na nekoi muskulni grupi , i treniram sredno , ne sum profi za toa ti objasniv pogore

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 18.Ноември.2005 во 08:25
Вчера Јога


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 18.Ноември.2005 во 08:41
Denes samurajski tehniki

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: blue
Датум на внесување: 18.Ноември.2005 во 09:03

стигнување до работа за 5 мин (наместо 20)

 Постирано од: kafka
Датум на внесување: 18.Ноември.2005 во 09:29
Originally posted by blue blue напиша:

стигнување до работа за 5 мин (наместо 20)


 

dobra vezba

-------------
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот


Постирано од: blue
Датум на внесување: 18.Ноември.2005 во 09:48
одлична е кафка особено за внатрешниот дел на бутините


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 18.Ноември.2005 во 10:27
biceps i gradi

a denes
triceps i grb

-------------


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 18.Ноември.2005 во 10:28
Вчера вежбав математика со син ми

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: Barbika
Датум на внесување: 18.Ноември.2005 во 12:29
  Тешка вежба Бејб!
Јас денес по се изгледа ќе прескокнам вежбање,но се додека сум на домашен терен ништо не правам,морам под итно да се одлучам каде да одам!
 
 
 


-------------


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 19.Ноември.2005 во 21:06

denes bev u kafan i vecer pak ke odam i nema vezbanje , jebi ga  , sudbina-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: Barbika
Датум на внесување: 23.Ноември.2005 во 10:40
Како со вежбањето Хектор,ај ти помина шетањето се надевам дека ќе мавнеш овде еден потпис дека си повежбал малку и си исфрлил се од саботата и неделата!?

-------------


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 23.Ноември.2005 во 10:47
Вчера се јогишев
И многу пријатно се чувствував после сите проблеми и нервози им ги оставив во салата


Постирано од: Barbika
Датум на внесување: 25.Ноември.2005 во 23:54
Цела недела слабо со спорташење!?
 
Орел овде Јастреб јави се!


-------------


Постирано од: Barbika
Датум на внесување: 28.Ноември.2005 во 12:10
Реков од денес ,па некако ме замрзи ај тогаш од утре ќе почнам ама онака секој ден по 15 минути во домашна атмосвера!
Ќе пријавам овдека ,па макар и сама си ја користела темава како МОЈОТ СПОРТСКИ ДНЕВНИК!    
 


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 28.Ноември.2005 во 12:17
хе хе хе да не испадне и ти како јас се спремам секој ден и никако да се наканам да вежбам
а сакам да поработам на задница и на бутки

-------------


Постирано од: Barbika
Датум на внесување: 28.Ноември.2005 во 12:27
 
Е ова беше сликичката што преска не се појави!
Е сега ќе видиш Нате ти само закачкај ме и јас ќе се изнавежбам!


Постирано од: Barbika
Датум на внесување: 28.Ноември.2005 во 12:48
 Знаете ли дека и ова е одлично вежбање!?


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 28.Ноември.2005 во 13:09
да мила најубаво вежбање затоа до сите во диско на денсање
кога не ни текнува дома да се размрдаме

-------------


Постирано од: Barbika
Датум на внесување: 04.Декември.2005 во 13:04
Немам справа дома ,а се прашувам дали воопшто е корисно овој тип или било кој (ако препорачате нешто)затоа што навистина после сите обврски добро би ми дошло освен тагчиња и некој друг тип на вежбање.


-------------


Постирано од: brmm
Датум на внесување: 04.Декември.2005 во 13:08

Гледано финансиски и просторно, затоа што не можеш дома да ставиш куп справи... најдобра со опции на повеќе справи-квалитетна справа е Орбитрек...добра е стварно.-------------


Постирано од: Barbika
Датум на внесување: 04.Декември.2005 во 13:12
Да во право си баш и немам толку простор дома,а за Орбитрек размислував и сеуште сум во фаза на двоумење!

-------------


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 10.Декември.2005 во 09:28
vcera i denes ne vezbav nisto oti nemav vreme....a vo slobodno vreme vezbam aerobik vo drustvo so komsikata

-------------


Постирано од: Barbika
Датум на внесување: 16.Декември.2005 во 15:50
Вежбам секој ден!
Само некако деновиве сум со многу обврски и го скратувам времето на вежбање па му доаѓа некако како разгибавање!


-------------


Постирано од: Barbika
Датум на внесување: 16.Декември.2005 во 15:51
Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

vcera i denes ne vezbav nisto oti nemav vreme....a vo slobodno vreme vezbam aerobik vo drustvo so komsikata
 
Ова ми се допаѓа и јас едно време вежбав во друштво на домашен терен.


-------------


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 27.Декември.2005 во 13:01
skokanje jaze  - utrovo

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 23.Јануари.2006 во 03:29

  http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSYYYYYYCYMK">Body Builder

Мене не ми треба вежбање 

http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb064_ZSYYYYYYCYMK">-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: maja
Датум на внесување: 23.Јануари.2006 во 08:52
Вчера вежбав и тоа на статичен велосипед 30 минути и на лентата 30 мин, ова во домашни услови,ОДЛИЧНО Е!

-------------
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">


Постирано од: ivana
Датум на внесување: 23.Јануари.2006 во 09:12
Јас вежбав..од соба до дневна и обратно

-------------
Motivation is game in my hands


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 08.Февруари.2006 во 14:29
Вчера бев на јога го поздравив Сонцето се изрелаксирав и си појдов дома

-------------


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 18.Февруари.2006 во 21:32
вчера:

трицепс: over head extension, close grip press, kickback
грб: deadlift, dumbbell bent over row
стомачни

-------------


Постирано од: Lion
Датум на внесување: 18.Февруари.2006 во 21:59

pred pola saat:

Start: stomacni, sklekovi i pokoj biceps. Finish: Tus-------------
don't smoke and fly, take a bike and ride


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 19.Февруари.2006 во 17:28
подлактица и стомачни

-------------


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 06.Март.2006 во 10:41
denes:

Preacher Curls 


Hammer Curls 


Incline Dumbell Bench Press 


Incline Dumbell Flies 


Decline Bench Press -------------


Постирано од: blue
Датум на внесување: 06.Март.2006 во 14:00
се канам со месеци да почнам со вежбање, ама со затоплувањево на времево ми доаѓа енергија голема, па сакала неќела ќе морам да ја канализирам некако


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 07.Март.2006 во 17:36
Денес некои вежби во домашни услови со девојката

-------------

">


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 09.Март.2006 во 16:00
***vcera:

ramo

noze***denes:

biceps

gradi

-------------


Постирано од: blue
Датум на внесување: 09.Март.2006 во 16:55
уште не сум почнала да вежбам, немам време


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 09.Март.2006 во 17:57
uf mora da se nateras i da kazes od togas i togash pocnuvam i da se drzis do toa.
mnogu e lesno covek da najde pricina da ne go napravi kazanoto:(

-------------


Постирано од: Julija
Датум на внесување: 09.Март.2006 во 18:47
Originally posted by busvek busvek напиша:

Денес некои вежби во домашни услови со девојката

Тие вежби се најдобри ... А и не мораш да се тераш да ги правиш, секогаш има расположение    

-------------


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 09.Март.2006 во 23:26
уф.......пред малку се вратив .....сега е најубавиот дел од тренингот


Постирано од: blue
Датум на внесување: 10.Март.2006 во 08:53
Originally posted by batt's batt's напиша:

uf mora da se nateras i da kazes od togas i togash pocnuvam i da se drzis do toa.
mnogu e lesno covek da najde pricina da ne go napravi kazanoto:(
znam srcka....ama jas imam uste eden problem, aktivnostite od ovoj tip sakam da gi pravam vo drushtvo so nekoj, inaku voljata odma mi splasnuva....taka sto se nadevam da navlecam nekoja drugarka da se zapiseme i dvete vo nekoj fitness club...


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 10.Март.2006 во 16:21
Originally posted by Julija Julija напиша:

Originally posted by busvek busvek напиша:

Денес некои вежби во домашни услови со девојката

Тие вежби се најдобри ... А и не мораш да се тераш да ги правиш, секогаш има расположение    


Најслатки се     
              


-------------

">


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 12.Март.2006 во 11:40
**вчера:

трицепс

рамо**денес:

подлактица

-------------


Постирано од: Vallerrija
Датум на внесување: 12.Март.2006 во 11:46
Iskreno, nemam bas vreme za nekakvi vezbi..

-------------
Povtorno so vas, mili moi!


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 13.Март.2006 во 21:50
denes:

biceps i gradi

-------------


Постирано од: ema*
Датум на внесување: 13.Март.2006 во 22:00
Originally posted by batt's batt's напиша:

denes:

Preacher Curls 


Hammer Curls 


Incline Dumbell Bench Press 


Incline Dumbell Flies 


Decline Bench Press 

si vezbal ubavo  sega  daj slikia od tebe


Постирано од: Lion
Датум на внесување: 13.Март.2006 во 22:01

 

 Bidejci dolgo vreme se nemam razdvizeno fativ od se po malce, biceps, triceps,stomacni...kolku da go fatam ritamot pa za natamu ce vidime-------------
don't smoke and fly, take a bike and ride


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 13.Март.2006 во 22:15
ajde super, sega za zagrevanje


-------------


Постирано од: ema*
Датум на внесување: 13.Март.2006 во 22:24
Originally posted by batt's batt's напиша:

ajde super, sega za zagrevanje
kakvo zagrevanje?


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 13.Март.2006 во 22:28
a ti kakvo mislis?

-------------


Постирано од: Lion
Датум на внесување: 13.Март.2006 во 22:33

 

 stvarno ema*, za kakvo ti mislis?-------------
don't smoke and fly, take a bike and ride


Постирано од: ema*
Датум на внесување: 13.Март.2006 во 22:38
Originally posted by Lion Lion напиша:

 

 stvarno ema*, za kakvo ti mislis?

pred da pocnat glavnite vezbi


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 13.Март.2006 во 22:40


-------------


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 17.Март.2006 во 12:29
triceps i grb


-------------


Постирано од: ultra
Датум на внесување: 17.Март.2006 во 15:51
Денес правев мали кружни движења со десна а помалце со лева рака. Супер се осеќам а и плочките ми светнаа.


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 18.Март.2006 во 14:24
да да да и вчера и некни и понекни ооо неделава беше ,,спортска недела,,


Постирано од: kokolo
Датум на внесување: 19.Март.2006 во 00:29
денес, пешачење, а понеделник бодибилдинг

-------------
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 22.Март.2006 во 10:13
vcera skokanje jaze , boxing style 15 minuti , denes mozda bodi bilding , ke vidime

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 23.Март.2006 во 05:30
DECKI LETO IDI ne se zezajte
devojkite pod ruka i u Park


-------------

">


Постирано од: busvek
Датум на внесување: 23.Март.2006 во 05:32
So drustvo vezbenjeto e EXTRA.

-------------

">


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 29.Март.2006 во 14:40
ponedelnikot gradi triceps , vcera ramena noze i trcanje 20 minuti  , denes grb biceps

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 29.Март.2006 во 14:53
Вчера бут и газе, и градни мускули..

-------------


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 29.Март.2006 во 15:54

ај де не ви пишуам на јапонски нема смислаПостирано од: natalija
Датум на внесување: 29.Март.2006 во 16:00
Не почнувај на јапонски атаримаста молим те
да не почнам јас

-------------


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 26.Април.2006 во 14:13

ааа вчера беше баш.....20 км со велосипед и плус час и пол на татами ..........после .....добар туш...свежо исцеден лимон 1 л и малку Форум за крај на денотПостирано од: Mindy
Датум на внесување: 17.Мај.2006 во 23:10
nisto, jas ni vcera ni deneska nisto ne vezbav, poveke na jadenje udriv 

-------------


Постирано од: Lion
Датум на внесување: 17.Мај.2006 во 23:23
Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

nisto, jas ni vcera ni deneska nisto ne vezbav, poveke na jadenje udriv 
 
 
   Girl^^  Thumbs Up


-------------
don't smoke and fly, take a bike and ride


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 19.Мај.2006 во 14:12
ке ве молам поттикнувајте го спортот кај младите Big smile


Постирано од: Eleni
Датум на внесување: 20.Мај.2006 во 01:22

Kako i sekoj den sabajle vezbanje,navecer plivanje-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: Lion
Датум на внесување: 20.Мај.2006 во 12:55
Dva dena nisto ama od ponedelnik...

-------------
don't smoke and fly, take a bike and ride


Постирано од: Mak1
Датум на внесување: 24.Мај.2006 во 18:46
Pa sekoj den vezbam bez pauza,samo koga moram pauziram,treningot mi e povece sveden na aerobik,ma da koritime i nekoi vezbi od boks aut.
Preferiram izdrzlivost,kondicija,ramnoteza i elasticnost na teloto.


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 26.Мај.2006 во 22:55
Originally posted by Lion Lion напиша:

Dva dena nisto ama od ponedelnik...


LOL  minatata nedela rekov ke vezbam od ponedelnik, ama vide se i vezbanje i se, pa aj belki ovaj ponedelnik ke pocnam so vezbanjeto


-------------


Постирано од: Lion
Датум на внесување: 27.Мај.2006 во 13:26
Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

Originally posted by Lion Lion напиша:

Dva dena nisto ama od ponedelnik...


LOL  minatata nedela rekov ke vezbam od ponedelnik, ama vide se i vezbanje i se, pa aj belki ovaj ponedelnik ke pocnam so vezbanjeto
 
 
 Najvazno deka planirame da vezbame a sega od koj ponedelnik ce pocneme...LOL


-------------
don't smoke and fly, take a bike and ride


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 04.Јуни.2006 во 21:31
Ne znam sto se sluci so Lion, ama jas definitivno planiram od ovoj ponedelnik da pocnam da vezbam  Big smile

-------------


Постирано од: oblachinja
Датум на внесување: 04.Јуни.2006 во 22:58
Ushte ne doshol vashiot ponedelnik...ovie  bile tugiLOL

-------------


Постирано од: cecka
Датум на внесување: 05.Јуни.2006 во 21:07
Ma oni racunaat na mojot ponedelnik....LOL
ama ne im go davam...
i jas go izgubivBig smile


-------------
covek uci dodeka e ziv-OD MENE


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 05.Јуни.2006 во 22:32
LOL   lugje pocnavte li so vezbanje???
pa ponedelnik e
Jas go cekav Lion da vezbame, ama nisto---vezbanjeto se otkaza Big smile


-------------


Постирано од: oblachinja
Датум на внесување: 06.Јуни.2006 во 00:10
I OvOJ PONEDELNIK NE BESHE VASHIOTLOL

-------------


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 06.Јуни.2006 во 07:18
moz i da e maler ponedelnikot, pa ne e loso da pocneme od vtornik so vezbanjeto LOL

-------------


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 06.Јуни.2006 во 08:44
ajde ejj ke pomine letoto a nikoj ne vezba Tongue.....do dusa ne bas nikoj LOL


Постирано од: kokolo
Датум на внесување: 06.Јуни.2006 во 08:51
jas vezbam ali posle 21h do kaj 23h.

-------------
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW


Постирано од: cecka
Датум на внесување: 06.Јуни.2006 во 20:51
kade....LOL pred PC?LOL

-------------
covek uci dodeka e ziv-OD MENE


Постирано од: Lion
Датум на внесување: 06.Јуни.2006 во 21:13
Eve, samo sto mislev da pocnam

-------------
don't smoke and fly, take a bike and ride


Постирано од: kokolo
Датум на внесување: 06.Јуни.2006 во 21:45
LOL pa i toa se vazi neli, ovoj forumot i mesingerot prestavuva mozocna gimnastikaLOL i toa se broi neliLOL

-------------
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW


Постирано од: Eleni
Датум на внесување: 07.Јуни.2006 во 00:47
Eve jas vezbam sekoj den 1h30min nasabajle(dodusha ne bash rano) i sekoja vecer 1h30 min na plivanje

-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: mikus
Датум на внесување: 07.Јуни.2006 во 00:52
nasmevki

-------------
Unidentified Flying Object-- SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba ,neka i taka nee nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 07.Јуни.2006 во 05:20
ajde na vezbanje site
denov e sozdaden za vezbi


-------------Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk