IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Сакам да кажам.....
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сакам да кажам.....

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 456457458459460 1402>
Автор
Порака
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 23:51
дишете длабоко бе луѓе,...... трепкање бакнеж
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 23:52
Originally posted by james dean james dean напиша:


Не е филозофија, шала беше! Сори!



без сори само......го мразам тој збор......и не се наљутив де.....е па...и ти погрешно ме сфати.....тух што ќе беше воа моево....
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 23:52
abe kako da disam dlaboko koa ne mozam lp da pratam?лутина
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 23:54
па кажи јавно што имаш да кажеш голема%20насмевка


се зезам,.... трепкање ајде вдишете длабоко и издишете,..... бакнеж голема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 23:55

ne se kazuva toa javnoголема%20насмевка

Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 23:55
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

па кажи јавно што имаш да кажеш голема%20насмевкасе зезам,.... трепкање ајде вдишете длабоко и издишете,..... бакнеж голема%20насмевкаголема%20насмевка

хе хе......бисерче.......не е препорачливо во средина веруј ми
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 23:56
Originally posted by $BlackDevil$ $BlackDevil$ напиша:

Originally posted by james dean james dean напиша:


Не е филозофија, шала беше! Сори!



без сори само......го мразам тој збор......и не се наљутив де.....е па...и ти погрешно ме сфати.....тух што ќе беше воа моево....


Па ја тоа сори не го кажав дека мислев дека си се налутил, туку дека ти се мешам у интима. Ете гледаш и ти мене погрешно ме сфати...
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 23:57
Originally posted by james dean james dean напиша:

Originally posted by $BlackDevil$ $BlackDevil$ напиша:

Originally posted by james dean james dean напиша:


Не е филозофија, шала беше! Сори!



без сори само......го мразам тој збор......и не се наљутив де.....е па...и ти погрешно ме сфати.....тух што ќе беше воа моево....


Па ја тоа сори не го кажав дека мислев дека си се налутил, туку дека ти се мешам у интима. Ете гледаш и ти мене погрешно ме сфати...

.....цела тема се отвори еј за еден мој пост........СТОП СТОП......крај на прво полувреме......нерешено е
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 23:59


Викам ја најдобро е да ја свртиме тука пак на БОШ!




Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2008 во 00:00
на полувреме ли???
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2008 во 00:01
хеј.......почна нов ден......ај сеа нова среќа
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2008 во 00:01

Ааааааааа па не!!! Кога ќе помине полувремето. Па сега сме у соблекувална, не ли???

Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2008 во 00:02
топсекси,... големо%20гушкање па кажи си де,.... наши сме си голема%20насмевка еве јас и џејмс дин ќе мижиме,.... трепкање голема%20насмевка

ај дишачи,..... голема%20насмевка јас ве напуштам,.... големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање


Изменето од Biserna_Devojka - 25.Април.2008 во 00:03
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2008 во 00:02
не би сакал да знаеш .....и не ѕиркај наваму
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 456457458459460 1402>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,328 секунди.