IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Се обединуваат семејствата на загинатите Македонци
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Се обединуваат семејствата на загинатите Македонци

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
Автор
Порака
SOKOL-X Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SOKOL-X Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2007 во 17:40
Originally posted by bisovski bisovski напиша:

edno strasno me interesira i moram da gi zaprasam roditelite na zaginatite makedonski braniteli( koi gi spomnuvam so gordos) kazite mi vie koi sakate da se zbratimite so lugeto koi na racete ja nosat krvta na vasite sinovi . kaze te mi koga ke pojdete na nivnite vecni domovi sto ke kazete deka sega ste se zbratimile so nivnte ubici za zaedno da zemete pari i da se ofajdite od nivnata smrt . i da ve zaprasam nema li da vi bide sram da go poglednete beliot mermer pot koi pocivaat vasite sinovi a nasi heroi a vie sakate na niv da zarabotite. jas se socustvuvam so vasata bolka no ova e sramta . dali nekoi pari na ovoj svet moze da vi go platat cedotoсршено%20срце


Prashanjeto e dobro formulirano.  No, upateno e na pogreshna adresa. Taa glupost mozje da ja napravi samo Nadica Mirchovska. Taa go izgubi sramot, ako voopshto go imashe. Ne postavuvajte bolni prashanja. Prashajteja Mirchovska vo Sabota posle nejzinoto smenuvanje.
Oprostite ako so neshto ve navrediv.
,, IN VINO VERITAS ,,
Кон врв
bisovski Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bisovski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2007 во 17:48
javno izvinuvanje do roditelite na zaginatite makedonski heroi prasanjata koi gi navedov vo mojot drug tekst na ova tema se nasoceni iskluciv kon gospogata mircevska .uste ednas izvinete porad mojot propust  ne naveduvanje na ova vo gorniot tekst
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2007 во 08:25
Originally posted by bisovski bisovski напиша:

javno izvinuvanje do roditelite na zaginatite makedonski heroi prasanjata koi gi navedov vo mojot drug tekst na ova tema se nasoceni iskluciv kon gospogata mircevska .uste ednas izvinete porad mojot propust  ne naveduvanje na ova vo gorniot tekst




Bisovski ili Bisshovski?
Segashnata formulacija da recheme e vo red. No imajki vo obzir deka vie ste toj soglasno prezimeto koj stopanisuvate so site objekti vo sopstvenost na MO na RM zar ne mozjevte da ispitate kolku stana ima Mirchovska a ne Mirchevska pa odma i go dodelivte onoj stan koj Buchkovski i go zema i go go dade na drug. Edino tuka Buchko vo celiot svoj politichki zivot beshe vo pravo.
Dokolku gresham, vo delot so vas dekate vie ste taa osoba togash proshtevajte?

,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
naum 1518118 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
GayLord f**ker

Регистриран: 13.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 312
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum 1518118 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2007 во 09:49
простено нека ти е!!!
Кон врв
Калпазан Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Јуни.2006
Локација: Slovenia
Статус: Офлајн
Поени: 466
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Калпазан Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2007 во 13:47
Бог прашта, ја НЕ!
Македонија - Моја Дежела
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2007 во 16:26
Originally posted by Калпазан Калпазан напиша:

Бог прашта, ја НЕ!



vaepe solo fama et volo.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
bisovski Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bisovski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2007 во 16:27
go primam izvinuvanjeto i za vasa informcija no i za informacija za drugite clenovi na ovoj forum ne sum taa licnost
Кон врв
DESPOT Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DESPOT Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2007 во 17:00
Originally posted by bisovski bisovski напиша:

go primam izvinuvanjeto i za vasa informcija no i za informacija za drugite clenovi na ovoj forum ne sum taa licnost



Ние сме должни да провериме?
,, IN VINO VERITAS ,,
Кон врв
bisovski Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bisovski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2007 во 17:12
slobodno provcerete nema problem
 
 
Кон врв
skoch Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Јануари.2007
Локација: United States
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај skoch Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2007 во 20:10
Originally posted by orlov orlov напиша:

Во сабота на состанокот членовите на Здружението ХЕРОИ НА МАКЕДОНИЈА ке го кажат својот глас. Ќе се изјаснат по произволните изјави на Мирчовска.
 
pa cekame informacija sto ce bide na sostanokot(sabota),sekako i rezultat od nego...se nadevam deka ce ne izvestite na forumot....ili nekoj drug clen od HEROI NA MAKEDONIJA..
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2007 во 20:33
Originally posted by skoch skoch напиша:

Originally posted by orlov orlov напиша:

Во сабота на состанокот членовите на Здружението ХЕРОИ НА МАКЕДОНИЈА ке го кажат својот глас. Ќе се изјаснат по произволните изјави на Мирчовска.
 
pa cekame informacija sto ce bide na sostanokot(sabota),sekako i rezultat od nego...se nadevam deka ce ne izvestite na forumot....ili nekoj drug clen od HEROI NA MAKEDONIJA..



Па, не би било фер ние да ве известуваме.
Треба да слушнеме Мирчовска што во своја одбрана ќе каже.
Можеби ќе побара прошка и од НАШИОТ ХЕРОЈ- покниот и сопруг ЉУПЧО МИРЧОВСКИ- кого беше одамна заборавила шетајки по меѓу*урје.

драг колега,
и покрај се,

ПОЧИВАЈ ВО МИР.
ВЕЧНА ТИ СЛАВА.

,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
TITAN Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TITAN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2007 во 00:26


















Ех луда женска главо.
Зар мислиш дека  семејствата на погинатите ќе  ти простат?



Изменето од TITAN - 14.Октомври.2007 во 14:52
,,PROKLETI DA SE PREDAVNICITE,,
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2007 во 10:06










Дајте денес да почекаме да заврши состанокот за смена на Мирчовска, а потоа да коментираме.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
DESPOT Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DESPOT Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2007 во 15:50
 
Дали воопшто таа госпоѓа на која и беше УБИЕН  МАЖОТ(КАПЕТАН на АРМ)  разбира нешто,(од каде треба да бара права за бранителите) па зар тие кои ја бирале не процениле дека таа е ловец на сензации.
Дали членовите на здружението ХЕРОИ НА МАКЕДОНИЈА ја подржува и се известени за оваа работа.Добро би било доколку овде на форумот има некој од тоа здружение да се јави и каже што мисле за Претседателката на Херои на Македонија...
Знам дека сите здруженија што се формираа за заштита на МАКЕДОНСКИТЕ БРАНИТЕЛИ оформија УНИЈА за заедничко дејствување ,има ли од нив некоја изјава.(Претседателот на Унијата беше гостин на А1 на емисија Чуму).
,, IN VINO VERITAS ,,
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,137 секунди.