IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Луѓе, хелп ми!!!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Луѓе, хелп ми!!!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 8>
Автор
Порака
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2009 во 21:38
Lejjjjjjjjjjjj devojce .....
 
Kako prvo ja podrzuvam Evenstar , ti ne baras pomos baras opravduvanje, a baras opravduvanje za son , idealizacija na nesto sto ne postoi nesto sto samata si go navila vo glavickata tvoja mala..... Ne postoi ljubov pomegu ucenici i profesori , dosta gledas filmovi ... Ne gubi neprcenlivo vreme tuku napravi nesto popametno - PORASNI !
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
zaljubena izgubena Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 79
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zaljubena izgubena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2009 во 21:41
Originally posted by Blue Scarlet Blue Scarlet напиша:

Lejjjjjjjjjjjj devojce .....
 
Kako prvo ja podrzuvam Evenstar , ti ne baras pomos baras opravduvanje, a baras opravduvanje za son , idealizacija na nesto sto ne postoi nesto sto samata si go navila vo glavickata tvoja mala..... Ne postoi ljubov pomegu ucenici i profesori , dosta gledas filmovi ... Ne gubi neprcenlivo vreme tuku napravi nesto popametno - PORASNI !


па не барам јас нозе да крши за мене, малку нежност само можеби :P:P:P:P
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2009 во 21:44
Originally posted by zaljubena izgubena zaljubena izgubena напиша:


па не барам јас нозе да крши за мене, малку нежност само можеби :P:P:P:P


Епа баш тоа ти кажуваме дека нема шанси да се случи. Ако не веруваш пробај ќе видиш.
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2009 во 21:45
Originally posted by zaljubena izgubena zaljubena izgubena напиша:

Originally posted by Blue Scarlet Blue Scarlet напиша:

Lejjjjjjjjjjjj devojce .....
 
Kako prvo ja podrzuvam Evenstar , ti ne baras pomos baras opravduvanje, a baras opravduvanje za son , idealizacija na nesto sto ne postoi nesto sto samata si go navila vo glavickata tvoja mala..... Ne postoi ljubov pomegu ucenici i profesori , dosta gledas filmovi ... Ne gubi neprcenlivo vreme tuku napravi nesto popametno - PORASNI !


па не барам јас нозе да крши за мене, малку нежност само можеби :P:P:P:P
 
 
Sekoja neznost na profesorn so ucenik koja gi nedminuva granicite na odnosto profesor-ucenik e kazniva so zakon devojce ....
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2009 во 21:52
Originally posted by zaljubena izgubena zaljubena izgubena напиша:

Originally posted by Blue Scarlet Blue Scarlet напиша:

Lejjjjjjjjjjjj devojce .....
 
Kako prvo ja podrzuvam Evenstar , ti ne baras pomos baras opravduvanje, a baras opravduvanje za son , idealizacija na nesto sto ne postoi nesto sto samata si go navila vo glavickata tvoja mala..... Ne postoi ljubov pomegu ucenici i profesori , dosta gledas filmovi ... Ne gubi neprcenlivo vreme tuku napravi nesto popametno - PORASNI !


па не барам јас нозе да крши за мене, малку нежност само можеби :P:P:P:P
Sonce moe, sigurno nego ni na kraj pamet ne mu pajgaat nezni zborovi da razmenuva so maloletna ucenicka ili pa vo kraen slucaj da se baknuva so nea. Ubavo ti kazaa pogore - ti go idealiziras covekot koj e daleku od sovrseno sustestvo. generacija sum ti i znaam mnogu dobro niz sto pominuvas. Veruvaj, mnogu sum stradal do sega (na ljuboven plan) od faci koi si ziveat vo svoj element. Ti predlozuvam kako na najbliska: fati si vrsnik za decko i ke vidis deka toa daskalceto nekade ke se izgubi niz tvoite misliнамигнување
Кон врв
zaljubena izgubena Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 79
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zaljubena izgubena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2009 во 13:28
Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

Originally posted by zaljubena izgubena zaljubena izgubena напиша:

Originally posted by Blue Scarlet Blue Scarlet напиша:

Lejjjjjjjjjjjj devojce .....
 
Kako prvo ja podrzuvam Evenstar , ti ne baras pomos baras opravduvanje, a baras opravduvanje za son , idealizacija na nesto sto ne postoi nesto sto samata si go navila vo glavickata tvoja mala..... Ne postoi ljubov pomegu ucenici i profesori , dosta gledas filmovi ... Ne gubi neprcenlivo vreme tuku napravi nesto popametno - PORASNI !


па не барам јас нозе да крши за мене, малку нежност само можеби :P:P:P:P
Sonce moe, sigurno nego ni na kraj pamet ne mu pajgaat nezni zborovi da razmenuva so maloletna ucenicka ili pa vo kraen slucaj da se baknuva so nea. Ubavo ti kazaa pogore - ti go idealiziras covekot koj e daleku od sovrseno sustestvo. generacija sum ti i znaam mnogu dobro niz sto pominuvas. Veruvaj, mnogu sum stradal do sega (na ljuboven plan) od faci koi si ziveat vo svoj element. Ti predlozuvam kako na najbliska: fati si vrsnik za decko i ke vidis deka toa daskalceto nekade ke se izgubi niz tvoite misliнамигнување



si fativ i dechko, rekov negde vo prvite postovi, ali dzabe beshe poshto nishto ne osekjav za nego samo onaka bendisuvanje :) znam deka nikoj ne e sovrshen de, ne go idealiziram na toj nachin, samo sakam da recham deka e idealen kako faca i telo ;) inaku, chovek bez maani e dosaden chovek ;)
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2009 во 14:01
Za vistinska ljubov e potrebno mnogu poveke od faca i telo ...... fizikata e bitna ama hemojata e pobitna ..... a kolku sto procitav ovde se rabot za matematika i toa u godini ....  
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
zaljubena izgubena Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 79
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zaljubena izgubena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2009 во 14:02
Originally posted by Blue Scarlet Blue Scarlet напиша:

Originally posted by zaljubena izgubena zaljubena izgubena напиша:

Originally posted by Blue Scarlet Blue Scarlet напиша:

Lejjjjjjjjjjjj devojce .....
 
Kako prvo ja podrzuvam Evenstar , ti ne baras pomos baras opravduvanje, a baras opravduvanje za son , idealizacija na nesto sto ne postoi nesto sto samata si go navila vo glavickata tvoja mala..... Ne postoi ljubov pomegu ucenici i profesori , dosta gledas filmovi ... Ne gubi neprcenlivo vreme tuku napravi nesto popametno - PORASNI !


па не барам јас нозе да крши за мене, малку нежност само можеби :P:P:P:P
 
 
Sekoja neznost na profesorn so ucenik koja gi nedminuva granicite na odnosto profesor-ucenik e kazniva so zakon devojce ....



ќе се криеме успешно ;))
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2009 во 14:04
Sekoja tajna porano ili podocna stanuva Javna среќа
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2009 во 14:12
Originally posted by zaljubena izgubena zaljubena izgubena напиша:

Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

Originally posted by zaljubena izgubena zaljubena izgubena напиша:

Originally posted by Blue Scarlet Blue Scarlet напиша:

Lejjjjjjjjjjjj devojce .....
 
Kako prvo ja podrzuvam Evenstar , ti ne baras pomos baras opravduvanje, a baras opravduvanje za son , idealizacija na nesto sto ne postoi nesto sto samata si go navila vo glavickata tvoja mala..... Ne postoi ljubov pomegu ucenici i profesori , dosta gledas filmovi ... Ne gubi neprcenlivo vreme tuku napravi nesto popametno - PORASNI !


па не барам јас нозе да крши за мене, малку нежност само можеби :P:P:P:P
Sonce moe, sigurno nego ni na kraj pamet ne mu pajgaat nezni zborovi da razmenuva so maloletna ucenicka ili pa vo kraen slucaj da se baknuva so nea. Ubavo ti kazaa pogore - ti go idealiziras covekot koj e daleku od sovrseno sustestvo. generacija sum ti i znaam mnogu dobro niz sto pominuvas. Veruvaj, mnogu sum stradal do sega (na ljuboven plan) od faci koi si ziveat vo svoj element. Ti predlozuvam kako na najbliska: fati si vrsnik za decko i ke vidis deka toa daskalceto nekade ke se izgubi niz tvoite misliнамигнување



si fativ i dechko, rekov negde vo prvite postovi, ali dzabe beshe poshto nishto ne osekjav za nego samo onaka bendisuvanje :) znam deka nikoj ne e sovrshen de, ne go idealiziram na toj nachin, samo sakam da recham deka e idealen kako faca i telo ;) inaku, chovek bez maani e dosaden chovek ;)
још нешто... изгледа ептен си го промашила тој дечкото или си зела некој сто ти се фатил на прва рака. Абе батали тоа даскалите.... озбилносреќа
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2009 во 14:12
Originally posted by zaljubena izgubena zaljubena izgubena напиша:

ептен сум заљубена во мојот професор по математика незнам што да правам веќе... математика немав поим ама почнав да се трудам ради него, а и целокупно во училиште повеќе работам ради него за да го импресионирам... дај кажете нешто :( не можам повише вака ова веќе втора година по ред ми е :((
 
 
 
....svasta!
mozebi ke te nauci deka 1+1=1...газење%20од%20смеење
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
zaljubena izgubena Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 79
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zaljubena izgubena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2009 во 14:15
Originally posted by zagor zagor напиша:

Originally posted by zaljubena izgubena zaljubena izgubena напиша:

ептен сум заљубена во мојот професор по математика незнам што да правам веќе... математика немав поим ама почнав да се трудам ради него, а и целокупно во училиште повеќе работам ради него за да го импресионирам... дај кажете нешто :( не можам повише вака ова веќе втора година по ред ми е :((
 
 
 
....svasta!
mozebi ke te nauci deka 1+1=1...газење%20од%20смеење


јас би да учиме многу повеќе од тоа ;)
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2009 во 14:18
Hahahahahahaha ... devojce odi i pravi kako sto si namslilo , oti gledam deka nema fajde od postovite koi ti gi pisuvame ..... Samo se nadevam deka nema da bides udarna vest na nekoja nasa televizija naskoro ... намигнување
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
zaljubena izgubena Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 79
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zaljubena izgubena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2009 во 14:21
Originally posted by Blue Scarlet Blue Scarlet напиша:

Hahahahahahaha ... devojce odi i pravi kako sto si namslilo , oti gledam deka nema fajde od postovite koi ti gi pisuvame ..... Samo se nadevam deka nema da bides udarna vest na nekoja nasa televizija naskoro ... намигнување


хихихи, нема ништо да правам, само ова ми е фино место да си ги кажам јадовите и желбите без да дознаат оние кои не треба :))) а иначе, свесна сум и за последици и за све
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.