IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Љубовен квантитет!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Љубовен квантитет!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
Автор
Порака
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Октомври.2011 во 14:28
Originally posted by vivi1 vivi1 напиша:

Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

Оп - стоп....
Квантитет на ЉУБОВ или ПАРТНЕРИзбунетост
гледам дека се испобркала работава...
јас зборувам за апстрактен поим, вие за суштества... затоа не се наоѓаме во дискусијава голема%20насмевка
ili poveke pati so poveke sustestvaгазење%20од%20смеење
me iznasmea volkuголема%20насмевка
повеќе пати со повеќе суштества??? - Е тоа се вика оргија кај нас плазење
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Октомври.2011 во 22:05
Folki, mozes da sakas povekje istovremeno? so ist kvalitet? ... pa ti si fenomen, bre...
Incredible Blue
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2011 во 00:27
Може , може ... ја потврдувам ... на пример ... 20тина келнерки на возраст од 17 до 20 год во секси униформче ... голема%20насмевка 

Тоа ти е Фолки да намигнување


Изменето од Santijago - 15.Октомври.2011 во 00:27
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2011 во 05:19
јас сакам квалитетен квантитет ... или ја утнав темата
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2011 во 09:33
 abe baram edna blues tuka ., neshto mi ja nema
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2011 во 10:47
Originally posted by BellaGrandma BellaGrandma напиша:

јас сакам квалитетен квантитет ... или ја утнав темата


Баш си на вистинското место миличко ... голема%20насмевка кажи си се што си сакаш трепкање
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2011 во 18:03
Originally posted by Santijago Santijago напиша:

Може , може ... ја потврдувам ... на пример ... 20тина келнерки на возраст од 17 до 20 год во секси униформче ... голема%20насмевка 

Тоа ти е Фолки да намигнување

сантиии... не ме издавај бе бато плазењеголемо%20гушкање
Ама неее, јас нив сакав да ги....црвенеење гледам дее....

А сакам само една... и точка... трепкањеплазење или три точки






Изменето од volkswagen - 15.Октомври.2011 во 18:03
Кон врв
vivi1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Легенда

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 18941
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vivi1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2011 во 18:38
Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

Originally posted by Santijago Santijago напиша:

Може , може ... ја потврдувам ... на пример ... 20тина келнерки на возраст од 17 до 20 год во секси униформче ... голема%20насмевка 

Тоа ти е Фолки да намигнување

сантиии... не ме издавај бе бато плазењеголемо%20гушкање
Ама неее, јас нив сакав да ги....црвенеење гледам дее....

А сакам само една... и точка... трепкањеплазење или три точки




leleeleee volku..sto ne ke procitam od tebeизненадување
vivi
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2011 во 21:36
Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

Originally posted by Santijago Santijago напиша:

Може , може ... ја потврдувам ... на пример ... 20тина келнерки на возраст од 17 до 20 год во секси униформче ... голема%20насмевка 

Тоа ти е Фолки да намигнување

сантиии... не ме издавај бе бато плазењеголемо%20гушкање
Ама неее, јас нив сакав да ги....црвенеење гледам дее....

А сакам само една... и точка... трепкањеплазење или три точки







Кое издавање ма бате ... тогаш уште си беше ти во тие луди млади години голема%20насмевка Е ај сеа да те видам ... прави пак така плазење
Уште да кажеш дека тоа едното е ќарено барем тоа црнкото или какво беше .... и да идиме кај нашинецон во кафана ... раат да поседиме голема%20насмевка

I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2011 во 10:23
Originally posted by Santijago Santijago напиша:

Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

Originally posted by Santijago Santijago напиша:

Може , може ... ја потврдувам ... на пример ... 20тина келнерки на возраст од 17 до 20 год во секси униформче ... голема%20насмевка 

Тоа ти е Фолки да намигнување

сантиии... не ме издавај бе бато плазењеголемо%20гушкање
Ама неее, јас нив сакав да ги....црвенеење гледам дее....

А сакам само една... и точка... трепкањеплазење или три точки







Кое издавање ма бате ... тогаш уште си беше ти во тие луди млади години голема%20насмевка Е ај сеа да те видам ... прави пак така плазење
Уште да кажеш дека тоа едното е ќарено барем тоа црнкото или какво беше .... и да идиме кај нашинецон во кафана ... раат да поседиме голема%20насмевка



Да дее...голема%20насмевка Сеа не правам и да сакаат...плазење

Бато ОДИМЕ В КАФАНА.... ќарено е ... и тоа за озбилно. Чудо како се случи ваков преокрет во животов мој...
Малку на црнко мава, ама друга сосема е од сите одиве до сега.
Кон врв
Messenger Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор

Vo ovoj svet, no ne od ovoj svet

Регистриран: 21.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18208
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Messenger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2011 во 19:59
Zarem postoi kvantitet vo Ljubovta ?
Truth needs no laws to support it. Throughout history only lies and liars have resorted to the courts to enforce adherence to dogma.
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2011 во 21:12
Originally posted by Santijago Santijago напиша:


Originally posted by BellaGrandma BellaGrandma напиша:

јас сакам квалитетен квантитет ... или ја утнав темата
Баш си на вистинското место миличко ... голема%20насмевка кажи си се што си сакаш трепкање



сакам квалитет бре ... квалитееет...
добро човече, културно...сакам машка рака.. а не како некои мажи што повеќе личат на жени...

мене не ми треба квантитет .. најдов... квалитет
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
Klara-D Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 2671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Klara-D Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2011 во 14:34
 
 
Некој човек решил да се жени. Се двоумел меѓу три слични кандидатки. Се решил да и поклони на секоја по 5.000 евра и да види како ќе ги искористат.


Првата отишла во салон за разубавување. Си ја средила косата, телото, се нашминкала, дотерала, купила нови алишта, штикли, чанта и се средила убаво. Му рекла дека сето тоа го направила за да му биде попривлечна бидејќи го сака многу.

Човекот бил импресиониран.

Другата жена отишла да му купи подароци. Му купила стапови за голф, нови додатоци за компјутерот, скапа облека. Му ги дала подароците и му рекла дека ги потрошила сите тие пари на него затоа што многу го сака.

Повторно бил импресиониран.

Третата жена ги вложила парите на берза. Заработила неколку пати повеќе отколку што вложила. Му вратила 5000 евра, а останатото го ставила на заедничка сметка. Рекла дека сака да вложува во нивната заедничка иднина бидејќи го сака многу.

Секако, повторно бил импресиониран.

Долго размислувал за парите, жените, за тоа што направиле со парите и конечно се одлучил.

Се оженил за онаа со најголеми гради. изненадување

Такви се мажите. голема%20насмевка

Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2012 во 17:30
Во недостаток на квалитет .... се оди по квантитет ... едноставно нели ....... голема насмевка
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,282 секунди.