IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - Приказна без крај!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Приказна без крај!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 7>
Автор
Порака
nena34 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1435
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nena34 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 13:51
Vcera , surfajki na branovite naidov na ajkula koja bese ogromna so strasni zabiiii , neizmieni , ostri
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 14:10
Vcera , surfajki na branovite naidov na ajkula koja bese ogromna so strasni zabiiii , neizmieni , ostri ,
 
 
голема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
elen4e-eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 202
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elen4e-eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2008 во 08:40
Вчера сурфајќи на брановите наидов на ајкула која беше огромна со страшни забииии, неизмиени, остри, сакајќи да 
Nobody is perfect.....well I am nobody!
Кон врв
ana arsovska Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana arsovska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2008 во 14:09
Вчера сурфајќи на брановите наидов на ајкула која беше огромна со страшни забииии, неизмиени, остри, сакајќи да surfa so (mene)
Dont hatch your chickens before they count
http://foto.idividi.com.mk/portfolio.asp?ID=9059

Кон врв
nena34 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1435
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nena34 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2008 во 14:41
Vcera surfajki na branovite naidov na ajkula koja bese ogromna so strasni zabiiii , neizmieni , ostri , sakajki da surfa so mene i
Кон врв
elen4e-eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 202
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elen4e-eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2008 во 19:30
Vcera surfajki na branovite naidov na ajkula koja bese ogromna so strasni zabiiii , neizmieni , ostri , sakajki da surfa so mene i jas ne (prifativ) 
Nobody is perfect.....well I am nobody!
Кон врв
nena34 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1435
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nena34 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2008 во 20:23
Vcera surfajki na branovite naidov na ajkula koja bese ogromna so strasni zabiiii , neizmieni , ostri , sakajki da surfa so mene i jas ne prifativ zosto
Кон врв
struga_13 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај struga_13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2008 во 16:57
Vcera surfajki na branovite naidov na ajkula koja bese ogromna so strasni zabiiii , neizmieni , ostri , sakajki da surfa so mene i jas ne prifativ zosto mi bese strav

KRAJ



Изменето од struga_13 - 15.Март.2008 во 16:57
Кон врв
elen4e-eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 202
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elen4e-eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2008 во 22:39
а зошто крај??? Ја продолжуваме приказната...

Вчера сурфајќи на брановите наидов на ајкула која беше огромна со страшни забииии, неизмиени, остри, сакајќи да сурфа со мене и јас не прифатив зошто ми беше страв. Во тој момент
Nobody is perfect.....well I am nobody!
Кон врв
struga_13 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај struga_13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2008 во 10:28
Вчера сурфајќи на брановите наидов на ајкула која беше огромна со страшни забииии, неизмиени, остри, сакајќи да сурфа со мене и јас не прифатив зошто ми беше страв. Во тој момент видов
Кон врв
nena34 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1435
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nena34 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2008 во 10:44
Vcera surfajki na branovite naidov na ajkula koja bese ogromna so strasni zabi , neizmieni , ostri , sakajki da surfa so mene i jas ne prifativ zosto mi bese stav.vo toj moment vidov eden
Кон врв
ana arsovska Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana arsovska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2008 во 17:31
vcera surfajki na branovite naidov na ajkula koja bese ogromna so strasni zabi , neizmieni , ostri , sakajki da surfa so mene i jas ne prifativ zosto mi bese stav.vo toj moment vidov eden  delfin
Dont hatch your chickens before they count
http://foto.idividi.com.mk/portfolio.asp?ID=9059

Кон врв
elen4e-eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 202
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elen4e-eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2008 во 12:11
Вчера сурфајќи на брановите наидов на ајкула која беше огромна со страшни забииии, неизмиени, остри, сакајќи да сурфа со мене и јас не прифатив зошто ми беше страв. Во тој момент видов еден делфин и тргнав (кон него)


Изменето од elen4e-eli - 17.Март.2008 во 12:12
Nobody is perfect.....well I am nobody!
Кон врв
Tiger Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 13.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 234
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2008 во 15:12
Вчера сурфајќи на брановите наидов на ајкула која беше огромна со страшни забииии, неизмиени, остри, сакајќи да сурфа со мене и јас не прифатив зошто ми беше страв. Во тој момент видов еден делфин и тргнав (кон него) таман

Изменето од igreto - 01.Август.2008 во 15:13
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,145 секунди.