IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Историја
  Активни теми Активни теми RSS - Бугари - 100% ТуркоМонголи
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бугари - 100% ТуркоМонголи

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 389390391392393 824>
Автор
Порака Обратен редослед
oho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 142
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2009 во 21:09
Originally posted by anakin anakin напиша:


Originally posted by oho oho напиша:

Originally posted by anakin anakin напиша:

samo so i bapnavte cubrica i ja zaebavtelele be znaete neso normalno da ostaviteгазење%20од%20смеење


Не бе, ние сме неписмени питекантропуси. By the way след като сте ни дали кирилицата, зошто пишеш на латиница?
za da prasuvasoti nie sme mnogu bistar narod znaeme da pisuvame i na kirilica i na latinica


E pa i jas znam da pisam na latinica, ama ne mi e potreba. Da nemas nekakvi kompleksi?
Кон врв
Каснаковски Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 130
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Каснаковски Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2009 во 21:08
Originally posted by anakin anakin напиша:


za da prasuvasoti nie sme mnogu bistar narod znaeme da pisuvame i na kirilica i na latinica


АМА НЕШТО СЕ СРАМИТЕ ОД КИРИЛИЦАТА, ШТО ЈА СОЗДАДОВТЕ И НИ ЈА ДАДОВТЕ ДА ЈА ЧУВАМЕ ДОКАКО СЕ ОСВЕСТИТЕ.
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2009 во 21:08
duloto????

tova mora da e tatarski zbor
ahhahahahah

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
да бе Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 237
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај да     бе Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2009 во 21:07
Originally posted by Каснаковски Каснаковски напиша:

ДА БЕ, КАДЕ ТИ Е АВАТАРО СО ДУЛОТО БЕ?


да бе, заборавил сум да го ставам на овоj "да бе"

Изменето од да бе - 22.Март.2009 во 21:08
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2009 во 21:07
Originally posted by Каснаковски Каснаковски напиша:

Originally posted by anakin anakin напиша:



krak

КРАК. ВИДИ ШТО ЗНАЧИ ВО РОМ`НСКИОТ ЈАЗИК. ПА ТОГАШ ЗБОРУВАЈ. ВО НАШИОТ ДИЈАЛЕКТ Е ДАЛ ИЛИ КЛОН, НА ДРВОТО. ИМА НЕКАКВА ЛОГИКА, НЕЛИ?



jas da gledam kaj ciganite???? vo niven jazik???

asociras deka guraristata koristija i niven jazik
hahahahah
so da ne
gi vidov frikovi na idol


SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Каснаковски Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 130
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Каснаковски Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2009 во 21:05
ДА БЕ, КАДЕ ТИ Е АВАТАРО СО ДУЛОТО БЕ?
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2009 во 21:05
Originally posted by oho oho напиша:

Originally posted by anakin anakin напиша:

samo so i bapnavte cubrica i ja zaebavtelele be znaete neso normalno da ostaviteгазење%20од%20смеење


Не бе, ние сме неписмени питекантропуси. By the way след като сте ни дали кирилицата, зошто пишеш на латиница?


za da prasuvas
oti nie sme mnogu bistar narod znaeme da pisuvame i na kirilica i na latinica

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
да бе Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 237
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај да     бе Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2009 во 21:01
да бе
ама само неписмени сме
можеме да си читаме
Кон врв
oho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 142
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2009 во 20:58
Originally posted by anakin anakin напиша:

samo so i bapnavte cubrica i ja zaebavtelele be znaete neso normalno da ostaviteгазење%20од%20смеење


Не бе, ние сме неписмени питекантропуси. By the way след като сте ни дали кирилицата, зошто пишеш на латиница?
Кон врв
Каснаковски Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 130
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Каснаковски Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2009 во 20:57
Originally posted by anakin anakin напиша:



krak

КРАК. ВИДИ ШТО ЗНАЧИ ВО РОМ`НСКИОТ ЈАЗИК. ПА ТОГАШ ЗБОРУВАЈ. ВО НАШИОТ ДИЈАЛЕКТ Е ДАЛ ИЛИ КЛОН, НА ДРВОТО. ИМА НЕКАКВА ЛОГИКА, НЕЛИ?

Кон врв
да бе Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 237
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај да     бе Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2009 во 20:56
Originally posted by anakin anakin напиша:

samo so i bapnavte cubrica i ja zaebavtelele be znaete neso normalno da ostaviteгазење%20од%20смеење


брей и "чубрица" ли имате бе
Кон врв
oho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 142
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2009 во 20:56
Originally posted by да     бе да     бе напиша:

од србите само плескавица земаме


И Лесковачка мучкалица, ама още не са се сетили да я правят в кръчмите в София.
Кон врв
oho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 142
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2009 во 20:53
Originally posted by Каснаковски Каснаковски напиша:

Originally posted by да     бе да     бе напиша:

фала не користиме

Благодарjа e кaj нас


значи имаме различни jазици

МЕРСИ Е НАШЕТО, НИЕ СМЕ ФРАНЦУЗИ!


Ъхъ, франкофони от рода Дуло.
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2009 во 20:53
samo so i bapnavte cubrica i ja zaebavte
lele be znaete neso normalno da ostavite
газење%20од%20смеење
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 389390391392393 824>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.