IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Драг ИДИВИДИ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Драг ИДИВИДИ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3435363738 100>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2010 во 11:03
Драг Идивиди

Абе...што ти се случилоизненадување
Барем да ти ги оставеа овие икончињава од страна...вака не те биватага
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2010 во 13:32
Драг Идивиди,

денес ме шокираш: 14 пораки на логирање, па не знам кај ми се смајлињата да се изненадам, па промените....
уште не можам да ти се снајдам во новата фризура,
многу разбушавен си ми некако....
Кон врв
Charmedgirl18 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 868
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Charmedgirl18 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2010 во 14:49
Драг Идивиди, кога дојдов овде приметив промени, ај честито, нова зурка, долго да си ја носиш...
но иако некои работи се смениле моето чувство на аутсајдер, сеуште не исчезнува.ма нема врска, утре ќе биде подобро
I'm not afraid to take a stand
Everybody come take my hand
We'll walk this road together, through the storm
Whatever weather, cold or warm
Just let you know that, you're not alone
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2010 во 16:26
Бро,

Дефинитивно сега ми е јасно дека почна летото. Се прибрав крај 5-6 сабајле, влагам дома и окупирана соба, двата кревети кај мене зафатени, расфрлана долна облека по цела соба. Мислев, сум ја згрешил куќата. Она што е интересно, ова е само првиот бран на гости, оваа сезона де. Од куќа на два спрата, родниниве ми ја бираат само мојата соба. Е ајде де. Одам после да купам restricted entry и private property лепенки. Па, децата од браќава од татко ми, кои седат одма до мене и тие виделе дека роднините се дојдени, ајдееееееееее сите тука за 1 мин. се нацртаа. Детска градинка, јас ко загар по нив, да гледам да не се удри некој, да не скрши нешто некој...омг, упм...Ах, а вака цел месец ќе е.

Морат негде џаде фаќање, и то под итно.
Кон врв
TheHacker Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I see you!

Регистриран: 07.Јули.2010
Статус: Офлајн
Поени: 155
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TheHacker Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2010 во 18:47
драг идивиди
ко фатен сум денеска. од прееска до сега скршив 2 чаши
ваљда од возбуда денов е полн со нови случувања. приватните ќе ги прескокнам, мислам дека не ти се многу битни на тебе ќе коментирам на твоиве новости. Прво ем мило ем драго ми е што е овозможена репутацијата баш законски. Второ последните мислења и кој го посетил форумот денес исто ми се допаѓа. лајк за овие работи
него кога стигнав до 143 поени репутација бе не ми се верува. јас сум единствениот кој има повеќе репутациски поени од мислења xDxDxD
значи да идеме по ваква логика. Репутацијата е овозможена денес. Значи 143 членови денеска мене ми дале +1? Така испаѓа бидејќи пишува дека на еден член неможеш повеќе пати да му дадеш репутација. Значи имам 143 обожаватели хахахаха се шалам бе значи 143 членови мене ми дале позитивна репутација? o_0 да не веруваш
Бај Д Веј да ти се пофалам си купив гејмер компјутер биг лајк!
и то е то денеска ми текна и на еден сон од пред два дена , го напишав во тема што сонувавте
до-читање

едит-148 поени

едит 2-грешна логика. Можеш после одредено време во денот да даваш репутација на истиот член сега пробав. Како и да е имам барем 15 обожаватели

Изменето од TheHacker - 12.Јули.2010 во 18:58
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2010 во 13:39
Драг идивиди...
понекогаш... не ги сваќам твоите модератори.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2010 во 13:43
Драг Идивиди
Понекогаш пријатно ме изненадуваш...затоа не можам да си одам од тукаголемо%20гушкање
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2010 во 17:50
Драг идивиди...
Дали тоа работите тргнаа кон подобро кај мене... или ми се чини?
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2010 во 20:07
Драг ИдиВиди...
Дозволи да ти отпејам нешто...

Summertime...and the livin' is ...easyyyy


Изменето од Џо - 13.Јули.2010 во 20:07
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2010 во 23:28
Драг идивиди...
Дали сварно мислата лета и таму каде мислам дека не достига?
Ако е така... барем да му кажам дека го сакам. И никогаш нема да го заборавам... прекрасен човек
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Sunny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Fantasy girl

Регистриран: 01.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19874
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sunny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2010 во 22:33
Драг ИдиВиди ...
работите тргнаа на подобро, дај боже така да тера...
убави работи се кажаа, но дали навистина ќе биде така... ќе видиме...
како и да е: ту је нада да влада голема%20насмевка

се читкаме големо%20гушкањеголемо%20гушкање
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јули.2010 во 17:40
Драг... мил .. и никогаш непрежален Идивиди...епа да....
Пинки го виде Тито...
јас ја видов незе...
толку заеднички ствари пронајдовме и почна да се раѓа голема љубов...
што знам... ретко вака се чувствувам...Да мислам... она чувство... кога полетуваш.... ти дава крила ,  „Џеронимо“ бе....и Пиво фест, жити пиво фест... од пиво фест, преминавме на дрво фест... сите дрво пијани, сите дрва измочани, улиците запрени, јас заљубен , другите разочарани, кавги со овај, со онај,  замерки со еден со друг, другар ми се жали, се скарал со женската чоеко , не сака да се смири... и јас не сакам да се смири... не беше за него цурава...
Ја сака таа што ја сретнал на одмор, и јас ја сакам таа што ја сретнав на одмор... и таа ме сака..., ама пак ќе оди на одмор.... малце ли ни беше толку што сме оддачлечени , па сега ни требаат уште 100 километри плус...  нема везе.... абе скроз сето тоа што го барав.... значи...уживам во моментиве и вака понекогаш навечер кога ќе си легна, онака... не ми се спие , па ќе пуштам нирвана или рамштајн и ќе ми дојди мисла.... „кој го онади штркот, па тој што носи деца???“ абе мајко му стара, ... стара ... ко моторолава моја v360 од пред 5 години, со сметка огромна....или 6 години... не знам....  ај мајката...
И мајката и таткото ,абе сите... сите ги сакам..... освен некој... свака част на исклучоци... хм... ја исклучив пеглата за коса в детска...
АМААААн... мама вика да го преместам аудиот, на неубаво место сум го оставил... нека земат нека го турнат едно метро подолу, не треба факултет за тоа...не можеле да поминуваат
И 4 сатот помина вештица ја нема, и 5 сато помина вештица ја нема и шест сато иди малава не и текна да титни за на ФБ... аман бе , кај е ... ја чекам , а и моиве ме чекаат за да одиме до кај баба ми , а мене не ми се оди, ми се седи точно овде... или некои 50 километри одавде ... да ... таму фазла ми се седи и кафе ми се пие со една срцка со сјајни очи... уф ... ја обожавам... срцуле е скроз....
 Уф....
отидов... еве јаљубовбакнеж



Изменето од volkswagen - 16.Јули.2010 во 18:11
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јули.2010 во 22:15
Драг Идивиди...

Сагата со фејсбук повторно напрегнува...

Јас го бришам...
Они го бараат назад...
Јас го бришам

-Го избришав пак...лутина

...ангел



Изменето од zamislena - 17.Јули.2010 во 00:12
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јули.2010 во 22:37
Чекај бабе дур фонтаните да ги стават...
имам чувство дека ако се приближам до брегот ќе ме мавне точак по глава од силниот млаз...газење%20од%20смеење
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3435363738 100>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.