IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Го сакаш, ама тој е оженет.........
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Го сакаш, ама тој е оженет.........

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 23>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2007 во 10:36
ne ne go sakam ozenet...no chance...Ouch
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2007 во 16:42
Originally posted by SABINA SABINA напиша:

I STO DA SE PRAVI TUKA POMOGNETE IMA NEKOJ NESTO DA KAZE


ништо биди му швалерка ако више не е можно да се разведе и тооолку си забегала од занос( свиѓање ) да си поминала во сакање    
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2007 во 17:17
Abe DOSTA snimate spanski serii LOL LOL LOL
Aj izdrobete i po nekoja glavica kromid pa da vi bide pointeresno Wink
Кон врв
cecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2007 во 22:37
vo zivotot nema pravila...i vo ljubovta...se moze da se sluci...i ljubov so zenet covek...koja sekako povreduva poveke lica...i obratno....
dobro e da ne se sluci...ama toa nikoj ne moze da go znae odnapred...sto znam sto moze da mi se sluci utre...
eve i jas sakam ozenet maz....fala bogu so ozenet so mene
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2007 во 01:30
Како ќе се скроти таа љубов а???
Кон врв
black-eyes Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: -1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај black-eyes Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2007 во 01:45
Originally posted by MisIcA, MisIcA, напиша:

Originally posted by SABINA SABINA напиша:

I STO DA SE PRAVI TUKA POMOGNETE IMA NEKOJ NESTO DA KAZE
zaboravi go, toa ne vetuva idnina, samo BOLKA!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2007 во 01:48
kutrite zeneti,....nikoj ne gi saka!LOL
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2007 во 09:27
kutrite zeneti, da ne gi tera nekoj so sila da se zenat...LOLLOLLOL
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2007 во 12:42
Originally posted by cecka cecka напиша:

vo zivotot nema pravila...i vo ljubovta...se moze da se sluci...i ljubov so zenet covek...koja sekako povreduva poveke lica...i obratno....
dobro e da ne se sluci...ama toa nikoj ne moze da go znae odnapred...sto znam sto moze da mi se sluci utre...
eve i jas sakam ozenet maz....fala bogu so ozenet so mene





Цецка, ова ти беше добро

Никој не ја прашал девојкава, да не е и со неа таков случај, па овде само џабе муабетиме...
Кон врв
SABINA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 70
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SABINA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2007 во 14:39
fala za sovetite sakavte daznaete dali sum i jas na takva situacija epa daCry a poveke ne zboramLOL
ljubovta gi razdeluva ne razdelnite a gi osvojuva ne osvoivite
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2007 во 14:45
Може  и убави дешавки и со женет ....

а може и љубов...TongueWinkWink


не забегавај со теоријата дека мора да се разведе ти најди си уште некој а со него гледај се повремено (колку од хедонизам)LOLLOLWink

па така кога ке имаш и уште некои ке видиш можда дека и овој не ти е добар изборWinkWink


Изменето од SeXY - 09.Мај.2007 во 15:29
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2007 во 22:35
Originally posted by SeXY SeXY напиша:


Може  и убави дешавки и со женет ....а може и љубов...TongueWinkWink
не забегавај со теоријата дека мора да се разведе
ma nemoj, da mi go krade nekoga mazot za tebe e ubava ljubovta i desavankite, aj mene sto ke mi go krade ali na mojot sin NE OPRAVDUVAM!!!
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2007 во 01:05
не не не се работи тука за оправдување , туку за што во ситуацијата и тоа од оној со кој се изневерува (љубовницата еве така да кажам ) значи за неа се збори а не дали е ок или не на семејството ....WinkWink
Кон врв
MaVnaTa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 165
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MaVnaTa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2007 во 08:17
vo vakov slucaj se obvinuva devojkata koja ja zapocnala vrskata so zafateniot a ni malce ne e vinovna taa.za mene nema vinovnik.zapocnalo so seks kako avantura, zavrsuva so ljubov.zatoa predbracnoto ziveenje ke gi pokaze manite a i sposobnostite kolku sme spremni za brak so taa zena/maz.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 23>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.