IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - ШО ЧЕ ДА Е ОВА???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ШО ЧЕ ДА Е ОВА???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2009 во 18:18
prekrasno napraeno brat... голема%20насмевка
Кон врв
luckyboy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 285
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај luckyboy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2009 во 18:22
sea edna nedela dve vaka che i pram :)
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2009 во 19:51
taka, taka ic recka ne i mavaj намигнување
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2009 во 19:59
so kje da e toa???
kje ti kazam so e

GRESKA,, golema greska, drugo nemaголема%20насмевка
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2009 во 20:42
шема си брат со рецкиве газење%20од%20смеењеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање

така, строго, ами како...... голема%20насмевка
Кон врв
luckyboy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 285
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај luckyboy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2009 во 12:33
e aj da ne :P
Кон врв
Popi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Popi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2009 во 13:49
Originally posted by luckyboy luckyboy напиша:

epa vaka tri dena ic ni i titkav ni se javuva ko ce se videvme samo onaka edno zdravo ni muabeti kako porano nisto.... i vo sabotata pred carsija da izleguvame mi se javi i mi vika che sedime kaj mene so drugarkive pred carsija i posle ce odime zaedno ako sakas zemi nekoj drugar dojdete i i vika aj ce vidime ama ne ti vetuvam mozi ce dojdime mozi ne... i posle kaj 7-8 sato mi dzvoni edna drugarka mi vika ajde be idete che sedime i ce odime zaedno... i aj zedov eden drugar moj i pojdovme sedevme tamu so sedevme... neze ic ne i obrnuvav vnimanie si zboruvav onaka so drugarkite nezini nekoj bosh muabeti i zaebancii.... i posle zaminavme vcarsija i vo kafic ovie so nas na masa sedea jas si spartav naokolu si setkav so drugi cupina ova ona si pravev muabeti ovaa sama ne kako porano.... i drugarive mi kazaja praela nekoj kiseli faci ko che sum zastanel so drugi cupina... i posle zaminav isceznam nadvor nekade.... i gi nacekav so edna drugarka i niz carsija i mi se frli neso me izbaci onaka i pocna neso da mi zboruva ama jas onaka ja ignorirav kulturno.... no sakam da kazam deka kako so mi se odnesuvase tie denoj ko mi rece te sakam samo frendski sea neso pak kako porano pocnuva da se osloboduva ama che bidi si vikam poleka poleka :D:D
inache fala mn za komentarive i za pomoshta :D:D
 
Neznam Luky...i jas imav drugari ama ne im se frlav u zagrljaj i bacuvav taka koga nemashe da gi vidam dva saati. голема%20насмевка  So nekogo da se nemash videno so godini, posle zavrshuvanje shkolo i sl. da, ama ova dva-tri saati ne se videle i oop...u zagrljaji. смеење  Ne ke e drugarstvo vo prashanje, tuku mozhebi i samata neznae shto da pravi. Posle edna podolga vrska obichno se preogja preku takvi nesigurni vreminja, pogotovo ako predhodnata vrska i bila od sosema drug karakter, pa sega ovoj i e malku chuden.  Odlichno si postapil....prodolzhi si taka. Pokazhi i ja razlikata izmegu samo drugarstvo i partner a voedno i prijatel. Odkoga ke go uvidi toa, ako i nedostasuvash kako partner bidi siguren deka ushte poslatki ke bidat tie pregratki. намигнување So sreka! големо%20гушкање
 
 
 
Кон врв
luckyboy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 285
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај luckyboy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2009 во 15:01
epa i jas za to se nerviram... zs ja gledam kako se odnesuva so nekoj drugari so koj na uciliste e zaedno i gledam so mene kako se odnesuva... 
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.