IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Љубовни СОВЕТИ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Љубовни СОВЕТИ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2425262728 62>
Автор
Порака
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2010 во 18:40
„анксиозна си...
женско си...голема%20насмевка

џо, брат, ова ти беше ептен глупо...

What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2010 во 19:17
Џо , медитираш , а???
газење%20од%20смеење

Можеби и лекуваш болни како Исус за хоби....плазењеплазењеплазење

абе дете, знаеш ти што треба за медитација???
Тоа ти што го правиш сигурно е само (... малку да илустрирам) Скрин Сејвер  во однос на Stand By (медитација)намигнување

A „АјЛавЈу“ најубаво да ја потисни барем љубомората (или барем да изглуми) ако не може да ја искорени за да не си добие корпа оти нема никој на светов што сака (или може да издржи) да го контролираат 24/7, а уште помалце пак да се истураат врз него....




Изменето од volkswagen - 03.Мај.2010 во 19:19
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2010 во 19:46
абе дете, знаеш ти што треба за медитација???
-м? трепкање

Тоа ти што го правиш сигурно е само (... малку да илустрирам) Скрин Сејвер  во однос на Stand By (медитација)намигнување

-ај па и ти...не сум до толку анксиозенголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2010 во 20:25
да ти дадам еден совет...запиши се на некој к*рс...аикидо,џит кун до или сл. и истури го бесот и ќе се чувствуваш порелаксирана...кај мене барем тоа успеа...љубоморев и јас на времето...ама со секој удар се повеќе се менував... и сега ако ме фати некоја криза мавам во ѕид
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2010 во 15:07
Originally posted by ma4kica ma4kica напиша:

да ти дадам еден совет...запиши се на некој к*рс...аикидо,џит кун до или сл. и истури го бесот и ќе се чувствуваш порелаксирана...кај мене барем тоа успеа...љубоморев и јас на времето...ама со секој удар се повеќе се менував... и сега ако ме фати некоја криза мавам во ѕид


точно.

Џит Кун До е многу корисно , и добро за избивање стрес...
камо да можев да продолжам...
ај со среќа од јуни...голема%20насмевкатрепкање
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2010 во 10:16
kontrolirajte si gi custvata, taka e najdobro za site.............да

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2010 во 14:28
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

kontrolirajte si gi custvata, taka e najdobro za site.............да


да ако се предадете на нив, после тоа доаѓаат проблемите...тага
да
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2010 во 08:41
 
 
 Било  која работа, всушност сите работи....
 мали или големи се претвораат во авантура....
 кога ги споделувате со вистинската личност.............
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2010 во 11:13
Најдобар доказ за љубовта е довербата.....

Изменето од MyWay - 17.Мај.2010 во 12:56

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
moni34 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 22.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 559
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moni34 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Мај.2010 во 17:44
nikogas ne si igraj so tugi cuvstva
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2010 во 23:58
......Вистинската љубов е богатство кое што не можеш да го купиш, не можеш да го продадеш и не можеш да го украдеш, и кое што нема никаква вредност за тебе сѐ додека не го подариш некому.........љубов
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 02:48
Originally posted by ma4kica ma4kica напиша:

да ти дадам еден совет...запиши се на некој к*рс...аикидо,џит кун до или сл. и истури го бесот и ќе се чувствуваш порелаксирана...кај мене барем тоа успеа...љубоморев и јас на времето...ама со секој удар се повеќе се менував... и сега ако ме фати некоја криза мавам во ѕид

да нема последици ѕидот,пробај со тесто можеш да маваш колку сакаш
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 13:59
Originally posted by mrzla mrzla напиша:

Originally posted by ma4kica ma4kica напиша:

да ти дадам еден совет...запиши се на некој к*рс...аикидо,џит кун до или сл. и истури го бесот и ќе се чувствуваш порелаксирана...кај мене барем тоа успеа...љубоморев и јас на времето...ама со секој удар се повеќе се менував... и сега ако ме фати некоја криза мавам во ѕид

да нема последици ѕидот,пробај со тесто можеш да маваш колку сакаш

не мавам толку јако..за да скршам нешто..
инаку се е во мозокот.. ..
ааа..да..имам од оние за седење(незнам со што се полни..како зрнца)...најубаво е да удираш во нив...
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 14:26
Nikogas ne pokazuvaj slabost prema masko... 
nikogas ne mu davaj do znaenje deka go sakas....
nikogas nemu kazuvaj  deka toj ti e se na svetot....

za dobroto na siteголема%20насмевка

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2425262728 62>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.