IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Го сакаш,а тој е во врска
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Го сакаш,а тој е во врска

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
Автор
Порака
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2007 во 14:49
Originally posted by SABINA SABINA напиша:

LOLako mislis deka ne ja saka ili pa toj ti dava povod da go sakas slobodno napravi problemi vo nivnata vrska zasto ako toj ne misli za nea pa sto ti ke mislis
ako go sakas premnogu BORI SE ZA NEGO
pa ke vidis dali vredi ili ne TongueTongue
dali voopsto i dava povod, od kade znae taa deka toj e iskren so nea dokolku veke dava povod i so koe pravo da napravi problemi vo vrskata.dali ne e podlo nekoj da sedi na dva stola ( ako veke toj e podlec)i da si igra so cuvstvata na ednata a da ne saka da ja izgubi drugata.
sovetot na Evangelos bese najdobar za male4ka.se drugo e gola voda
 
атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2007 во 14:59

Твојата среќа не треба да ја градиш на туѓа несреќа...

Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2007 во 15:06
abe....ja ne im se mesam vo vrskata...naprotiv stojam na strana...ama on mi re4e deka ke raskinel so nea za da bide so mene.E sea kaj mi e nezgodno neznam ni dali da mu veruvam....ConfusedOuch
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
sandrica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sandrica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2007 во 15:13

Pa ako toj te saka i navistina raskine so nea ne ja otfrlaj srekata.

Just love
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2007 во 15:23
Originally posted by male4ka male4ka напиша:

abe....ja ne im se mesam vo vrskata...naprotiv stojam na strana...ama on mi re4e deka ke raskinel so nea za da bide so mene.E sea kaj mi e nezgodno neznam ni dali da mu veruvam....ConfusedOuch
uff tesko ova, mislam deka samo ke si poigra so tebe, ako sakal da  e so tebe do sega ke imal rascisteno so nejze.mislam deka deckovo ne e seriozen.ne znam moz gresam, od strana e lesno da se kaze no sepak sama ja gledas celata situacija kakva e, ti si taa koja treba da odlucis odis napred ili ke se nadevas i ke cekas nesto sto sega ne moze da e tvoe, a ke ja propustis nekoj koj e tvoja sreka.izborot na kraj e tvoj.
атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2007 во 15:29
Znam izborot e moj i zatoa mi paga uste potesko..........a ne sakam da go napinjam da raskine so nea.....zaso mi e mnogu glupo i sellja4kiOuch
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2007 во 15:31
a ti da si nejzino mesto da ti raskine za da odi so druga, a plus toa cim taka raskinuva mozda i tebe posle ke ti se sluci toa.....
Кон врв
sandrica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sandrica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2007 во 15:39
Pa ako ne ja saka nea togas s podobro za nea,barem da ne ja laze.
Ti ne si nisto kriva ako vie dvajca se sakate.
Samo ti pokazuva li deka te saka ili samo ti vrti prikaski?
Just love
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2007 во 15:43
za pichka dosta prikazni vrteme........

Изменето од LouWeed - 12.Јуни.2007 во 15:43
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2007 во 15:55
Abe pa.......da mi pokazuva deka me saka........i zatoa mi re4e so toa so ke raskine so nea ke bide use eden dokaz za negovata ljubov kon mene.Ama mene pak mi e nezgodno....poso svarno ako go naprai toa na nea...moze i eden den so mene da go napravi istotoConfusedOuch
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
sandrica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sandrica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2007 во 16:14
Vo ljubovta ako ne rizikuvas nisto-rizikuvas se.
Just love
Кон врв
black-eyes Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: -1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај black-eyes Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јуни.2007 во 02:33
KAZI MU SRCE STOJ....NE TAMU...Tongue
Кон врв
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јуни.2007 во 03:16
NE GO SAKAJ!!!
igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јуни.2007 во 11:00
toa sto i go pravi na segasnata devojka so tebe ke ti sleduva i tebe so nekoja druga , razbiras 
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.