IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - БИТОЛЧАНИ И ПРИЛЕПЧАНИ НАЈГОЛЕМИ ЉУБОВЏИИ ВО МКД
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

БИТОЛЧАНИ И ПРИЛЕПЧАНИ НАЈГОЛЕМИ ЉУБОВЏИИ ВО МКД

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
Автор
Порака
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2009 во 11:49
Originally posted by Joshua_Tree Joshua_Tree напиша:

EDNA MNOGU UBAVA IZREKA VIKA VAKA:

-NEMA LOSI INSTRUMENTI(ZENI),IMA SAMO LOSI SVIRACI(MAZI)

Naravoucenie:Lokaliziranje na odredeni potrebi nosi golema greska
pametnoсреќа
Кон врв
Zeksi71 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zeksi71 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2009 во 12:17
Ne znam kakvi se Bitolcanite i Prilepcanite, ama znam kakvi se Bitolcankite i Prilepcankite. Ovie vtorive svaka cast, NBA liga se, od prva ja kucaat.
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2009 во 14:31
So ogled na toa sto mojata najgolema ljubov i nekolku pomaliголема%20насмевкаголема%20насмевка se od PP togas mozam da gi pofalam prilepcanite...свиркање

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Joshua_Tree Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Joshua_Tree Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2009 во 16:51
SUGESTIJA DO MODERATOROT DA NI GI LOKALIZIRA MAZITE I DA JA ZATVORI TEMATA...среќа
EPTEN E ZA NIKADE...NISTO LICNO

NEMORA DA NE PODSETUVATE DEKA ZIVEEME VO VEKOT NA ZENATAголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2009 во 16:48
Bitolcani : kabadaii  mnogu nadvoresno malce dusha . Zgodni , bitno e da si sreden , markiran ko ke gi istresish denar nepaga od niv  ..
Кон врв
Joshua_Tree Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Joshua_Tree Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2009 во 18:29
Zaradi moite izbrisani poraki ke probam da bidam "fin"...
Ako veke mojata poraka e izbrisana,togas i na predhodnata izjava stavete pending...среќа
TEMAVA NEKA SE ZATVORI KOGA POCNUVAAT DA VREGAAT...ILI NA PREDHODNATA SOGOVORNICKA NE MU SE DOPADNA MOJOT SLENG?



Кон врв
Joshua_Tree Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Joshua_Tree Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2009 во 18:33
ITS ALL ABOUT GIVING AND TAKING(DAVANJE I ZEMANJE)....

NARAVOUCENIE:STO ZGOTVIS,TOA JADES(ne e ubavo za nekoj majka a za nekoj mastea)намигнување
Кон врв
blagorodna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blagorodna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2009 во 18:40
ja nezna mzite kakvi sa samo naume moj da jet ziv su go imala, ama zeniscana bitolski sa fuksi nema zbor za tea, a
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2009 во 18:45
Lele Blage изненадување
Zoshto tolkava ogorcenost za bitolchankite,ne treba taka da se generaliziraat lugjeto spored potekloto.
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
Joshua_Tree Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Joshua_Tree Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2009 во 18:54
BisernA ke ima pending na izjavata od ovie a?
Ili za nekogo majka za nekogo mastea?намигнувањесреќа
Кон врв
blagorodna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blagorodna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2009 во 19:26
Originally posted by renatax renatax напиша:

Lele Blage изненадувањеZoshto tolkava ogorcenost za bitolchankite,ne treba taka da se generaliziraat lugjeto spored potekloto.


Ja se izvinjava ama od so go pizma tea fuksiceno karolina so surato ko glusec pokraj suvo i suroo otidna oprostite ja na karolina mislev koj pisev.
So kogo ke otidna od mafijasi do bosanci
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2009 во 19:28
e, de... nase si e, pak si go sakame...

Изменето од Marko Polo 1 - 22.Ноември.2009 во 19:30
Кон врв
Joshua_Tree Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Joshua_Tree Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2009 во 19:31
Blagoredna Karolinceto i jas go pizmam ako sum Bitolcanec
Ama ne znaci  deka sum i jas ko glusec...neli?
Bijonse stavi tema ke i trgam usite za ova среќасреќасреќа
Кон врв
blagorodna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blagorodna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2009 во 19:36
Originally posted by Joshua_Tree Joshua_Tree напиша:

Blagoredna Karolinceto i jas go pizmam ako sum BitolcanecAma ne znaci  deka sum i jas ko glusec...neli?Bijonse stavi tema ke i trgam usite za ova среќасреќасреќа
taka jet
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.