IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - Најзабавен мк-форум е:
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најзабавен мк-форум е:

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1415161718 29>
Прашање: Кој е најзабавен мк-форум?
Одговор Гласови Статистика
189 [60,38%]
46 [14,70%]
13 [4,15%]
43 [13,74%]
22 [7,03%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 20:48
NAJZABAVEN FORUM VO MK MISLAM DEKA E IDIVIDI
Кон врв
PROfessional Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PROfessional Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2008 во 00:12
Кајгана...
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 11:19
Originally posted by PROfessional PROfessional напиша:

Кајгана...


 големо%20гушкање големо%20гушкање големо%20гушкање големо%20гушкање поз до сите кајганџии се читкаме и се гледаме на собиранкатрепкањетрепкање

големо%20гушкање
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2008 во 20:51
зачленета сум на кајгана и на ова,..... 365,...... ама идивиди ми е дефинитвно најдобар,..... најсреден ми е некако....... лесно се снаоѓам...... боите не се нападни,..... а и доста е посетен........ трепкање исто овде ми се допаѓа што е цел на македонски,..... и што членовите не се оценуваат меѓусебно..... па да си имаме на ти го - дај ми го.......

идивиди рулЗЗЗЗ....... голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2008 во 22:30
најдобар си е кајгана - затоа е и најмасовен ! Нјадобар од проста причина што е НЈасреден и нема опф топици и дружба со татаритесмеење

мислиш за репутација??



Изменето од Tattoo Beauty - 30.Јануари.2008 во 22:31
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2008 во 22:48
да на репутација мислев....... што знам,.... дали оти сум навикната овде ми е најдобро........ збунетост сепак,..... на кој како му одговара трепкање
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2008 во 04:49
ovoj mi e najzabaven, ne odam po drugi oti ako se zakacham i tamu i gotovo, ke izgubam vrska so realniot zhivot.
na kajgana mnogu deca ima

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2008 во 05:47
...u posledno vreme iznenadue forumot kade vecher...prosto vrie od pozitivna energija i gleam se sobiraat sekoja nedela site skoro chlenovi, sekoj den ima se poveke chenovi...neverojatna popularnost dostigna za 3-4 meseci toj forum, i najkarakterestichno e sto e 90% mlada forumska krv-taze forumzii ali vrie curi od 24-27 godini ko da gi birale, a bashka najinteresna rabota e so nema teoretski shansi nikoj da doznae nesho za adminite tamu...hahahah...inache najliberal e idividi-bash po moj vkus...sea za sea...drzi prvo mesto...

Изменето од ...Well... - 31.Јануари.2008 во 05:51
Кон врв
Tonchie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Поискрен од Мона Лиза

Регистриран: 02.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 290
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tonchie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2008 во 08:13
Сеуште не сум член на КадеВечер форумот. Порано како НајтЛајф портал не ми се допаѓаа, и секогаш бегав од нивните фотографи, ама скришум ѕиркаф да видам некој/а што го/ја знам и евентуално сеир да грабнам ако не е убо излезена.

Инаку Well велиш дека на си добил 18 банови,губитник па лесно е тоа да се пресмета, на секој форум првиот бан е два-три дена, после тоа следи недела дена бан, и на крај перманент (и овој може да истече, но во ретки случаи).

Инаку јас сум форумџија веќе 7 години на скоро 10 форуми, од кои на 1 сум модератор, на 2 сум активен член и уште неколку спорадично посетувам. И НИКОГАШ, ПОВТОРУВАМ - НИКОГАШ НЕ СУМ БИЛ БАНИРАН.

Во врска со репутацијата, Кајгана прв воведе оценувања на мислења меѓу членовите по пат на репутација. Можеби малку лошо беше подесено сето тоа на почетокот, но што е тука е. Другите форуми еден по еден почнаа да вклучуваат репутација и на нивните форуми, но на малку изменет начин (добро е кога можеш да учиш од грешките на другите).


И за Крај, SexY се гледаме на третиот Кајгана роденден. Ќе правиме пак контроверзни фотографии.смешенголема%20насмевка
Немам потпис, ама имам профил на YouTube
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2008 во 11:57
Po mene poveketo forumi se za lica so posebni potrebi i poteskotii vo komunikacijata so okolinata 
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2008 во 12:59
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Po mene poveketo forumi se za lica so posebni potrebi i poteskotii vo komunikacijata so okolinata 




и мајка ми го дели истото мислење со тебе намигнување
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2008 во 13:10
Pa dobro i nie morame da se pribereme negde i da se druzime so takvite kako nas
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 18:23
ИДИВИДИ...пошто ми е прв форум а и некако најсреден и наједноставен...

кајгана...и таму сум член ама на тој форум има едноставно ПРЕМНОГУ луѓе...не е добра атмосферата...голема%20насмевка
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2008 во 11:59
Originally posted by Izzie Izzie напиша:

ИДИВИДИ...пошто ми е прв форум а и некако најсреден и наједноставен...

кајгана...и таму сум член ама на тој форум има едноставно ПРЕМНОГУ луѓе...не е добра атмосферата...голема%20насмевка
 
istovo ova mozam da go kazam za sebe i jas od zbor do zbor....голема%20насмевка


Изменето од ZeZnAtA - 18.Февруари.2008 во 11:59
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1415161718 29>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.