IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - Има ли Бранко граници?!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Има ли Бранко граници?!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1415161718 51>
Автор
Порака
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 12:59
ednostavno za objasnuvanje ...... NE SMEE DA DZVOLI DA MU SE NALUTAT ONIE KOI PO PAT NA SILA SE OBIDOA DA E RASTURAT MAKEDONIJA A USTE POMALKU NEGOVITE NALOGODAVCI ...... amerikancite ........ ednas sluga , cel zivot MARIONETA голема%20насмевка GLUPI gVujo i se e mozno .............

Изменето од miroslav_g8 - 26.Ноември.2008 во 13:00
Кон врв
veronika_new Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 147
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај veronika_new Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 13:16
kolku sto ima ljubovta, tolku i Brane ima granici
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 14:50
... mislevme  lesno kje se spravevme so Branko...ama ocigledno deka go potcenivme... virusen e... site go imitiraat... тага
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 17:48
Originally posted by mamamd mamamd напиша:

... mislevme  lesno kje se spravevme so Branko...ama ocigledno deka go potcenivme... virusen e... site go imitiraat... тага



Ako ne si kako nego togas ne si SDSM, Ljupco ne cinese i zatoa dobi kloci od VMRO, megutoa Branko e Covek Partija, VITO KORLEONE, nesmee nikoj da mu pisne.
Poglednete go samo jadnikot ZAEV kakva bleda kopija na negoviot predpostaven V.D. Predsedatel na partija , sto e toa, ne mi se veruva, a mislev deka ke go bide.
Megutoa ne , so Branko nema igranje ili vo stolot na Don Vito Korleone , im veli na svoite pioni"KE VI NAPRAVAM PONUDA STO NEMOZETE DA JA ODBIETE

Megutoa koga negovite sopartici ne se spsobni da go smenat , ne mi e jasno zosto narodot ne go stori toa.
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 20:11
Vie vmrovcite mnogu smeshni lugje ste mi . Za Branko se naj loso zboruvate a istovremeno imate nekoe cudno strhaopostovanje sprema nego . Sigurno se raboti za nekoj sepcificen tip na frustracija .
 
Kultuzin tebe ti smeta samoreklamiranjeto Branko ?
Zamisli kako bi ti bilo plus ako zeme pari od tvojt dzeb za istata rabota , kako toa sho go pravi marketing menadzerot Kole !
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 20:23
ima granici i tie se merat vo promili
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 20:31
баш ме интересира која е границата на бранче изразена во промили што може да ја истрпи,а притоа вискито да не му го испие паметот?
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 20:36
se znae 10 promili krv vo akloholot 
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 20:45
обратно од сите.
јбг то ти е политичар диносаурус,ко ќе му снема мочуришта тогаш ќе го снема и него.
ама како што гледам,мочуриштата во македонија се множат,така да тој уште долги години ќе биде на испаша,а на крај и некој остров ќе си најде,и ќе биде ко во филмон јура парк.
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 21:31
Originally posted by zenmaster zenmaster напиша:

Vie vmrovcite mnogu smeshni lugje ste mi . Za Branko se naj loso zboruvate a istovremeno imate nekoe cudno strhaopostovanje sprema nego . Sigurno se raboti za nekoj sepcificen tip na frustracija .
 
Kultuzin tebe ti smeta samoreklamiranjeto Branko ?
Zamisli kako bi ti bilo plus ako zeme pari od tvojt dzeb za istata rabota , kako toa sho go pravi marketing menadzerot Kole !

...da nema zabuni...jas ne sum od taa "cudna sorta"... jas ne sum VMROvka...jas sum grujovista...ova e nova frakcija...poklonici na rabotata i deloto na premierot Nikola Gruevski... inaku koga mislev... virusen...zarazen...mislev na epidimioloshki razmeri....od negoviot sindrom ima zarazeni bajagi i vo opozicija i vo pozicija...sindromot na...kucinjata laat ..karvanot si vrvi...
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 21:46
Stvarno ne pomsiliv na tebe . Nemam procitano komentar od tebe za Branko , ne mi e poznat tvojot stav . голема%20насмевка
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 21:51
Originally posted by zenmaster zenmaster напиша:

Vie vmrovcite mnogu smeshni lugje ste mi . Za Branko se naj loso zboruvate a istovremeno imate nekoe cudno strhaopostovanje sprema nego . Sigurno se raboti za nekoj sepcificen tip na frustracija .
 
Kultuzin tebe ti smeta samoreklamiranjeto Branko ?
Zamisli kako bi ti bilo plus ako zeme pari od tvojt dzeb za istata rabota , kako toa sho go pravi marketing menadzerot Kole !
 
 
 
Не мора да бидеш вмровец за да не го сакаш Бранко...
 
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 22:04
Kultuzin ne mi odgovori...
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 22:07
Originally posted by butel2 butel2 напиша:

Kultuzin ne mi odgovori...


ене усте една добра вест голема%20насмевка
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1415161718 51>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.