IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - Дали ДПА ќе ја напушти владата?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали ДПА ќе ја напушти владата?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 131415
Автор
Порака
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Март.2008 во 14:52
Originally posted by TONI TONI напиша:

ЈАС ДА БЕВ ЖЕНСКО СО КАВГАЏИИ НЕМАШЕ ДА СЕ ГЛЕДАМ.
ТАЧИ НЕ Е ДУРИ НИ ПИШМАН АЏИЈА, ТУКУ САМО ГО СПРОВЕДУВА ПРЕТХОДНО ДОГОВОРЕНОТО СЦЕНАРИО СО ГРУЕВСКИ. ЦЕЛТА НА ТОА СЦЕНАРИО Е ДА СЕ ПОДОБРИ РЕЈТИНГОТ НА ДПА КАКО БИ МОЖЕЛЕ МИРНО И СПОКОЈНО ДА ВЛАДЕАТ УШТЕ НОВИ 4 ГОДИНИ(ТОА СПОРЕД НИВНАТА МАТЕМАТИКА).ШТО УКАЖУВА НА ТОА ДЕКА НА ГЛУПАВОСТА НА ВЛАДЕАЧКАТА ПАРТИЈА И НЕМА КРАЈ. ТОА ЗНАЧИ ДЕКА НИШТО НЕ НАУЧИЛЕ ОД КРИЗАТА СО ИЗЛЕГУВАЊЕТО НА ДУИ ОД СОБРАНИЕ ИЛИ УШТЕ ПОДОБРО ТОА ЗНАЧИ ДЕКА ОСВЕН ЗА СЕБЕ НЕ ИМ Е МНОГУ ГАЈЛЕ ЗА НИШТО ДРУГО (И НОРМАЛНО ДЕКА НЕ СЕ ГЛУПАВИ).ТОА ЗНАЧИ ДЕКА КОГА СТЕ ОВЦИ СЕКОЈ ЌЕ ВЕ СТРИЖЕ.
 
Аљоооооооо ...на едно место велиш : ГЛУПАВОСТА НА ВЛАДЕАЧКАТА ПАРТИЈА а на друго (И НОРМАЛНО ДЕКА НЕ СЕ ГЛУПАВИ).
Кој и каде е глупав овде..или не е глупав..а?.
Се читаш ли..а?
намигнување
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
amdi bajramov Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 38
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај amdi bajramov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Март.2008 во 21:42
Abe shto e ovoj rabota kakva vlada imate,ja stvarno Cigan sum,ama vie VMRO-DPMNE + DPA cergari ste bile be,
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Март.2008 во 21:46
Izvini da te prasam ti od kade si?
Кон врв
amdi bajramov Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 38
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај amdi bajramov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Март.2008 во 21:57
moira.za tebe ja sum prav skopjanec a poznat sum kako coca cola...a a ko sakas broj tel.nema problem samo na privatno toa..
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Март.2008 во 22:08
....Ok Coca Cola, moeto prasanje ne go razbra......koga ke go razberes se nadevam deka ke mi odgovoris.....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 131415
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.