IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Зошто машките изневеруваат ???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Зошто машките изневеруваат ???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 51>
Автор
Порака
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Зошто машките изневеруваат ???
    Испратена: 19.Септември.2007 во 20:10
Se odlucile za vrska..normalno so tek na vreme i vrasakat stanuva poseriozna.Doverba,razbiranje,ljubov!Ama,i pokraj cela posvetenost,ljubov i se sto moze da se pruza na edna licnost,toj ke ja zafrki rabotata. Da go nahrani svoeto ego deka ustvari e uste posakuvan?Da dokazi pred maskoto drustvo deka moze? Sto e toa sto nemoze da go dobie od devojkata,sto misli deka ke go dobie od nekoja za"edna vecer".Ironijata e vo toa sto sekogas izgovorite se ama bev pijan,ama taa pocna...a nesakaat da ja izgubat devojkata.
збунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетост
 
 
 
p.s. gledam mnogu kmentari od tipot:  koj tvrdi deka zenskite ne izneveruvaat!?!? za da nema zabuni: NIKOJ NE TVRDI DEKA SAMO MASKITE IZNEVERUVAAT A DEVOJKITE NE!!!! SAMO KONKTRETNO OVAA TEMA E ZA MASKITE!!!!!
ima druga zosto devojkite go pravat toa.


Изменето од blackeye - 15.Мај.2008 во 18:22
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2007 во 08:44
e ja sve dupam, debelo, tenko, mlado staro, e ubavo sto sum stalno pijanголема%20насмевка
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2007 во 08:52
nema vrska so dokazuvnje pred nekogo , toa e za licen kef , no koga mi e ubavo so nekoja nemam potreba od izneveruvanje , stom nesto trgnalo kkao sto ne treba, togas baram nesto da se utesam
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2007 во 09:27
Porano muzistata se dokazuvale so mecevi : Aaaaaa, fik, fik ! Ama sega kako neame, se dokazuvame preku zeni : Aaaaaaa, fiken, fiken !
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2007 во 12:39
Originally posted by hektor hektor напиша:

stom nesto trgnalo kkao sto ne treba, togas baram nesto da se utesam
 
a nema da se potrudis da sredis?tuku najlesnata opcija da se utesis.
ako ti znaci nesto ke se boris
Кон врв
badi Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај badi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2007 во 12:52
од каде па тоа дека машките изневеруваат?
не е така...не суди за народ туку за личност
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2007 во 13:03
site se isti porano ili podocnaсреќаse razlikuvaat po izgledot samo
ako ne otvori na mladost,bubackite ke go fatat pokasno
Кон врв
badi Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај badi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2007 во 13:17
сори ,ама не е така
немам потреба од тоа ако сум хепи со таа шо сум...
ако не сум тогаш не е ни врска ...
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2007 во 18:10
Ja ne sum takov i ne me mesajte so nekoi tamu mrdnati nedomakini
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2007 во 18:22

vo kraen slucaj ste izneverile.Ke vi bidi zal posle toa,ke se kaete ili ke sakate sto pobrzo da go zaboravite toa deka voopsto se slucilo.Ke priznaete pred devojkata?

Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2007 во 18:42
NIkad ne se priznava takvo nesto, samo maloumen moze da go stori toa
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2007 во 18:47
Nema da te grize sovesta?
kako ke ja poglednes vo oci i nekogas ke i kazes te sakam?
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2007 во 18:50
Iskreno do sega ne znam deka sum bila izneverenaсреќа
a podobro i da ostane taka...
samo malku me interesira,zosto veke godina dena sum vo vrska so decko sto porano gledav deka izneveruvase,ama eve celo ova vreme nemam nisto ni slusnato ni razbrano pa ni videno. Rzagovaravme i mi rece deka seto toa mu e pominto,deka saka da bidi pokraj nekoja sto navistina ke go saka i toj ke saka...taka da samo me interesira...dali covek od se zadovolen moze da pomisli na takvo nestoтрепкањетрепкањетрепкање
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2007 во 18:51
Toa se zaborava, a ljubovta ke prodolzi
Za ona sto ne znaes ne mozes da se lutis


Изменето од zbunet - 20.Септември.2007 во 18:51
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 51>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,168 секунди.