IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - ТОЈ и ТАА
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ТОЈ и ТАА

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
tome. Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 08.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 295
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tome. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: ТОЈ и ТАА
    Испратена: 12.Септември.2007 во 14:36
ШТО МИСЛИТЕ КОЛКУ ИМА ВИСТИНА ВО ОВА???


Се запознаваат во сабота навечер во град и си ги разменуваат телефонските броеви. Во понеденик и се јавува и неформално ја кани во вторник на кафе, во 8 кај споменикот на Мајка Тереза. ја спуштаат слушалката...

Таа

28 часа и негде 30-тина минути пред состанокот..

Леле се јави, да ти е*ам, ми се јави!!! И се јавува на најдобрата другарка и мелат четири саати дали треба да оди на фризер, на педикир, на психолог и на барем 3 пластични операции. Урла на телефон од кренатиот андреналин се додека татко и (кој од неа не може да заспие) не почнат да го болат крвавите очи.

Разговара со мајка и, до три саат сабајле како татко и додека и пеел серенади под малиот мокар олук накиснал и настинал, како и за многу други домашни трачеви. Нојта ја поминува бесно, со хипнотизирачки поглед, гледајки во плакар за која облека најдобро би и стоела. Утрото, Д-денот. Оди во град и купува нова облека затоа што ништо од облеката во плакар не и е доволно добра.

10 часа пред состанокот..

Полудува заради подочњаците (оф боже од каде сега тие, а така добро се

хранам!) и проверува што и фали од шминки. Трча до најблиската парфимерија за да купи моливче за очи кое би и одговарало за во торбицата. Моливчето е 3 см подолго од ташната која треба да ја носи, па затоа го остри за да го намали, но успева да ги испрја новите панталони кои до тој момент и биле совршени. Оди по нови панталони. Врајајки се, гледа дека на косата и се расцветани врвовите па оди да се потшиша. Плаја дупло за да оди преку ред, а кога е веје таму става и малку фарба која и одговара со тие прамени. Попат купува и нов парфем, иако тетките што работат, сеуште му немаат залепено цена.

5 часа пред состанокот..

Почнува со долната облека. Провокативно - не. Откачено - не. Постапката се повторува како кај пасианс играта, кога је ги отворите сите карти и је пробате се повторно. Градникот сепак не и одговара на блузата. Плаче и со маскарата ги замачкува панталоните. Полу луда ги зема панталоните од плакарот на мајка и.

3 часа пред состанок..

Се бања, се депилира, ги мие забите. Во кадата се наоја 30 сантиметри дебел слој на разни соли, киселини, лековити билки и изумрени школки. Ги чупа вејите, пуши, ја зема цигарата од погрешна страна, пцуе, вика на секое тропкаје и проба да се влезе во купатилото. Татко и од мака моча во кригла.

1 час пред ..

Добива менструација и ги упропастува панталоните. Нервозна, вика и ги соблекува последните панталони од мајка и. Сите и се тргаат од патот бидејки сее смрт полошо од сифиличар-трипераш, радикал со хипер грип.

10 минути пред..


Се баја со миомириси, ги трие пазувите влегувајки во кола и сваја дека се исфлекала со парфем по панталоните. ја треска главата од волан и оди со автобус.

15 минути подоцна од закажаното..

Стигнува на договореното местото. Погледнува во него и си шепооти: " О, боже, колку е убав!!"

Тој

3 часа пред состанокот..


ТВ и го чепка носот. Пробува да се сети што се договорил за вечерта. Во сред размислуваје, нежно се чеша по јајца, сваја дека не го млател мајмунот веје два дена бидејки во саботата така добро се запил што дури вчера си дошол при себе. После тоа, сепак се присетува дека вечерта треба да се најде со една од двете девојки во саботата, на кои ни ликот не им го запаметил, а камо ли името, но успеал да го најде бројот во неделата зафрлен во еден од јебовите на фармерките.

2 часа пред состанокот..


Огладен во кујна чешкајки се по јајца, кога таму на масата чварки, сланина и лук. Размислува добри цели три секунди дали има смисла да се жртвува, а потоа фино ја посолува главицата. По вечерата пие две пива и подждригнува со силина на среден нилски кој, се додека побеснетата мајка не влезе во кујната.

Се гребе од мајка му за 500 денари, а таа не ни помислува да му даде. И кажува на мајка му дека има нова риба и дека би сакал да и купи некој цвет и некој мал поклон. Мајка му трогната вади 640 денари и почнува да му раскажува како татко му во '56 и донел на состанок пет украдени црвени ружи, а потоа сакал да ја баци, но дошол чуварот на паркот со грибло и почнал да ги брка, па од тогаш и е такво окото. Недочекувајки го крајот на добро познатата приказна, бега од страна и оди во кладилница. Се обложува, и купува две пива од парите на мајка си, тука се разбира го догледува и натпреварот.

Половина час пред состанок..
Доаја дома и се соочува со вечната дилема, да се тушира или само да си ги измие ј****та?

Гледа скратена снимка од втората женска западна лига во мал фудбал на стадионот за ветерани инвалиди и заклучува дека утре има натпревар во мал футбал, и дека је се испоти, па денес не мора цел да се баја. Оди и само си го мие. Додека со десната рака си го пере, со левата успешно ги бутка сите четкички во миалникот. Во тој момент влегува мајка му која дошла да ги извади алиштата од веш машината, па така вкопана од глетката брза да си оди.

15 минути пред состанокот..

Седи на кревет, вади чорапи од под кревет и ги мириса за да види кој од нив сеуште можат да се носат... додека гајите сепак не можат. Можат само некој гатачки и форензичари. Тргнува но на врата му се присрало, а тоа не се пропушта. Ги зема спортските новости, се чешка, прди и медитера се до последната страна.

15 минути после терминот..

Доаја на местото на состанокот играјки џебен билијард. ја здогледува и си

мисли: "А, у пи*ку ма*ер! Оваа е таа со помалите цицки..."



Изменето од bosab. - 12.Септември.2007 во 14:37
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2007 во 14:40
газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
nemam zborovi mila....  аплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплаузаплауз
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2007 во 14:44

Ispagja deka MAZITE znaat edno za ZENITE...

 
DEKA ZENITE IMAAT CICKIгазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Drugo e se irelevantno,ocigledno...
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
nemo84 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Young Modern

Регистриран: 24.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 500
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nemo84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2007 во 14:51
Старо е ова ама е мизерно смешно-и комплетно вистинито.
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2007 во 15:12
Originally posted by bosab. bosab. напиша:

ШТО МИСЛИТЕ КОЛКУ ИМА ВИСТИНА ВО ОВА???


Се запознаваат во сабота навечер во град и си ги разменуваат телефонските броеви. Во понеденик и се јавува и неформално ја кани во вторник на кафе, во 8 кај споменикот на Мајка Тереза. ја спуштаат слушалката...

Таа

................

1 час пред ..

Добива менструација и ги упропастува панталоните.

................

Тој

3 часа пред состанокот..

.............................

мисли: "А, у пи*ку ма*ер! Оваа е таа со помалите цицки..."



а зошто три часа, нели и се јавил претходно, значи треба од порано за него!
додека типката го темпирала состанокот за пред мензис, значи сигурен секс, без шанси за бебиња, така?
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2007 во 15:14
газење%20од%20смеење
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2007 во 15:18
значи? кој темпира состанок пред мензис, мора да се среди, тотално, па и пластични операции се спомнуваат.
многу сте ми интересни вие женските.
треба човек да почне да бара да се донесе закон, како во Амстердам.
запалено црвено светло, има секс, изгаснато, нема!
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
FANCY Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 148
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FANCY Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2007 во 15:48

NE PRAVAT SITE ZENSKI TAKA!

што ме боли за утре, гајле ми е само за денес -УТРЕ Е ДУРИ УТРЕ
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2007 во 22:39
јас знам и машки што се лицкаат со саати пред огледало..(брат ми лутина)

Изгледа типкава сакала ептен да го импресионира, а овој сиромав се јадосува што ја одбрал таа со помалите цицки газење%20од%20смеење
Ете што не ми се допаѓа, понекогаш се трудиме да се трансформираме во штознам, Барбика или слично...да идела бојата на ташната со бојата на лакот за нокти...а машките имаат дилема дали да се истушираат или само да се замијат кубење%20косаплазење
Кон врв
cucibuci Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cucibuci Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2007 во 23:51
nemam zborovi lud svetлутина
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2007 во 14:09
fakt e deka koga imam sostanok pocnuvam da se spremam polovina cas pred sostanokot , od ednostavna pricina brzo se spremam голема%20насмевка. Injaku tekstot mi e poznat od porano , vo vesnik mislam go imam citano i alal da mu e za tesktot голема%20насмевка
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2007 во 14:12
mi tekna uiste nesto , znaam posledno koga bev i zlezen so seron stoun , taa mi vika celata nasmevnata, gledaj denes bev na soping si kupiv cel komplet , minic ,bluza ,gradnik tamo a jas si velam alal da ti e голема%20насмевка ne znaev sto da i recam drugo голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2007 во 16:58
Ima i mazi so cicki
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2007 во 18:49
газење%20од%20смеењеzakon  e prikaznava
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.