IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - Најзабавен мк-форум е:
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најзабавен мк-форум е:

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1314151617 29>
Прашање: Кој е најзабавен мк-форум?
Одговор Гласови Статистика
189 [60,38%]
46 [14,70%]
13 [4,15%]
43 [13,74%]
22 [7,03%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2007 во 06:37
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Ne znam dali ima podobar forum od Idividi, zosto najdobrosta e subjektivna i taka da nikogas nema doznaam koj e najdobar. U stvari i ne sakam da prebaruvam (ova e moe licno mislenje) zosto i toa malku sto go storiv me navede da pomislam deka na tie sto sum naminal se sostaveni od namrsteni desetgodisni deca ( zboram za takanareceni glavnite aj , ke gi narecam moderatori i administratori, iako imam drug izraz za niv). Normalno sodrzinata na forumot ja odreduva i starosnata granica.
 Detski velis, ha, mozam da bidam sekakov no ne mozam so retardirani sto edvaj procitale dve knigi i imislat deka go osvoile svetot i za da ja sokrijat nivnata glupost, se narekuvaat ozbilni. Plukam jas na ozbilnite placipickovci  bez trunka kreativnost i bez sposobnost da bidat bilo sto drugo , sem dosadni i da nagonuvaat sekoj sto ke gi procita na povrakanje. Serioznite neka si najdat karantin forum i neka ne kakaat po drugi forumi...no gi boli sto brgu ke bidat zaboraveni.
A celata finta e samo da go kazes ona sto e vazno na interesen nacin za dopres do niv...suvoparen fakt potsetuva na odvratniot sistem na obrazovanie sto go imame i zatoa postoi nesovladliv otpor...


...hmmmmmmmmmmm...nemash pojma kolku si u pravo...ke te dopunam samo...znachi administracija-avtokratija nepismena i chlenovi-resavska skola-prepishuenje do besvest eden od drug bez gram kreativnost(chest na retkite izkluchci koi gi ima sekade i koi se tie sto go pravat forumot interesen na nekoj nachin isto kao sto svadbata ja pravat gostite so nivnoto raspolozenie)=Kajgana(naj dobar primer za toa)...
Кон врв
alek_messi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 111
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alek_messi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2007 во 19:04
abe idividi e najdobar sum bil i na kgn i na mn drugi ama po malku se dosadni ovaj e top

Изменето од alek_messi - 21.Декември.2007 во 19:05
|<!> sTORMBRAKER|<!>
Кон врв
Медиа Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Медиа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2007 во 16:08
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:


...hmmmmmmmmmmm...nemash pojma kolku si u pravo...ke te dopunam samo...znachi administracija-avtokratija nepismena i chlenovi-resavska skola-prepishuenje do besvest eden od drug bez gram kreativnost(chest na retkite izkluchci koi gi ima sekade i koi se tie sto go pravat forumot interesen na nekoj nachin isto kao sto svadbata ja pravat gostite so nivnoto raspolozenie)=Kajgana(naj dobar primer za toa)...

Љупчо (a.k.a Well), абе тебе те избркаа од едно десетина форуми. Сега тука ли најде засолниште и место за истурање на гневот кон нивбла%20благазење%20од%20смеење


Изменето од Медиа - 25.Декември.2007 во 16:10
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2008 во 18:25
ИДИВИДИ,
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
darebt Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 28.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај darebt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2008 во 13:09
http://www.xtratime.org/forum/forumdisplay.php?f=210

Faktichki ovoj forum ne e makedonski, no ima podforum za Makedonskiot fudbal koj e dosta aktiven, i vo koj mozis da pisuvash na Makedonski i Angliski kako oficijalni jazici.
Кон врв
KIKO_ivanovski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

The good boy

Регистриран: 31.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 126
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KIKO_ivanovski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2008 во 18:29
Originally posted by Moon Moon напиша:

Според твое мислење кој е најзабавен мк-форум? Гласај и во коментар кажи зошто ти е најдобар и најинтересен форумот?
 
Na mene mi e najdobar IDIVIDI no si zaboravil da stavis IT i dr.
SREKNA NOVA 2008 godina na site vo ovoj prekrasen forum
        POZDRAV
Кон врв
DjSpakY Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 58
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DjSpakY Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2008 во 17:39
http://tattoopassion.bizhat.s4.com
Кон врв
b@jaderce Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 24.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај b@jaderce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 00:52
http://www.warez-mk.co.cc/
Кон врв
elen4e-eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 202
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elen4e-eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2008 во 18:36
Многу ми се допаѓа и ИДИВИДИ ама мислам дека и MYMACEDONIAONLINE е исто така супер! задоволство
Nobody is perfect.....well I am nobody!
Кон врв
Цаци Галапчарот Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Локација: Byelorussian SSR
Статус: Офлајн
Поени: 955
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Цаци Галапчарот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јануари.2008 во 05:03
panagur
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2008 во 06:50
Originally posted by Медиа Медиа напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:


...hmmmmmmmmmmm...nemash pojma kolku si u pravo...ke te dopunam samo...znachi administracija-avtokratija nepismena i chlenovi-resavska skola-prepishuenje do besvest eden od drug bez gram kreativnost(chest na retkite izkluchci koi gi ima sekade i koi se tie sto go pravat forumot interesen na nekoj nachin isto kao sto svadbata ja pravat gostite so nivnoto raspolozenie)=Kajgana(naj dobar primer za toa)...

Љупчо (a.k.a Well), абе тебе те избркаа од едно десетина форуми. Сега тука ли најде засолниште и место за истурање на гневот кон нивбла%20благазење%20од%20смеење


...ne ja bi go isturil kaj tebe ama ako si dobra...среќа

...me izbrkale pa sto ima veze toa, moz sum zasluzil de...i ja ne vikam deka sum cveke za mirisanje ... ama ljubomoraaaaaa...lelelelele mori majko besnotilaci...nema ko Ljube toae sigurno...

...e sea i moeto mislenje posho medaljata ima dve stvani i sekogash treba da se chujat dvete i vidat de koj saka...daklem...kh...kh...:)

...by the way...stvarno ima iskomleksirani administratori na toj forum sto do tolku se pa lechat kompleksi sto na vremeto ne gi pushtale na vrata po kafichite Skopski i sea lechat kopmleksi na toj svoj forum za toa izigravaat nekoja prikriena moralnost, a site znaeme ovdeka deka bash Kajgana e forumot sto ja rasipa Makedonskata mladina(od toa beganje nema - vi visi ko pechat nad glava-i prviot moment koa ke se donese zakonot za el.mediumi vo sila na akt-mozebi ke dobiete prekrshochna prijava i ke bide pobarano od vas da izvadite dozvola za mediumsko reklamiranje kao sto imat radio stanicite a koa ke ja dobiete pish*te-ete vi ja idninata, jas vi ja predvidov, posho so mene k*r igranje nema i nemalo nikad-pozdrav papaci)...i plus ima eden kup pedofili na toj forum...ali vremeto ke pokaze deka sum bil u pravo...:)

...i da imam jas dosea edno poishe od 18 bana se vkupno po forumi ama isto tolku i ponudi da se vratam tamu(nikad ne sum placel da me vratat i nam ni da go napravam toa)bashka istite manijachishta se vrtat po site forumi manje-vishe poveke od 5-6 godini...i zatoa e mozebi taka kako sto e se toa-znachi dosta lichno-imam i ja svoi grevovi priznavam poshto sum bil dosta aktiven solo i vo zivo dok bev u RM... e sea juzerite nemozat da me zaboravat i zatoa i me spominjaat ali toa poradi toa sto sum si drzel stav i ne sum popushtal, inache kako drugachie bi zarabotil tachno 18 bana...ednostavno nema tolku forumi...neka ve jade crvot i ponataka, drugarchinja. jas retko gresham poshto sum perfekcionist po priroda i mnoooogu sum napred...mnooogu pred vas...:)

...inache ako me prashuesh mene sea za sea naj top forumi se bash ovoj i kade vecer zasto ne se meshaat adminite poshto i ne se izkompleksirani...cvrc...

...gnev...???neeeeee...

..stav...daaaaaaaaaaaaaзадоволство


Изменето од ...Well... - 15.Јануари.2008 во 07:51
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2008 во 06:56
Originally posted by elen4e-eli elen4e-eli напиша:

ама мислам дека и MYMACEDONIAONLINE е исто така супер! задоволство


...газење%20од%20смеење
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2008 во 01:21
Iskrena da bidam gi posetuvam i Kajgana i Marifet, ama za mene IDIVIDI e najdobar i se cuvstvuvam kako doma

Изменето од moira - 16.Јануари.2008 во 01:23
Кон врв
keti72 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3353
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај keti72 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2008 во 12:34
Овде ми е најубаво!голема%20насмевкаСега сум во моногамија со ИДИВИДИ, претходно бев во полигамијасмеење
Keti72
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1314151617 29>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.