IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Хомосексуалците во нашата држава
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Хомосексуалците во нашата држава

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1213141516 53>
Автор
Порака
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2007 во 23:56
Sakaj go blizniot svoj...kako prijatel svoj...se dur ne ti se natrti...a dupka si e dupka...a u carica, a u magarica isto e...


Изменето од zbunet - 11.Декември.2007 во 23:57
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 06:48
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Многу ми е мило што кај нас мнозинството мажи се-мажи.

Ми беше интересен податокот како минала геј-смотрата во Србија пред некоја година (скршени вилици и черепи)...Се надевам дека нешто слично ќе доживеат и кај нас-ако се дрзнат да направат таква парада.

..ej bejb...ne moras da citas podatoci...odi na youtube i ke vidis kako izgledase (prvata) gay parada vo Belgrad..imas i krv..i vilici..i po nekoj cerep...A za kaj nas...bas me interesira,dokolku nekoj se "drzne" kako sto vikas...koj ke krsi vilici...ti?..ili mozda samo ke fakas seir od strana?...
..I uste nesto bejb...i jas edno (ne taka dalcno) vreme si mislev deka kaj nas
мнозинството мажи се-мажи se dodeka nekoi od tie "muzisca"..ne me uveria..deka se sto leta ne se jade  намигнување
Кон врв
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 12:05
Originally posted by RebeL RebeL напиша:

Originally posted by аџија аџија напиша:

диоген, ти си само пример до каде оди човечката изгубеност во неморалот... Еј, замисли, до таму одиш, шо не знаеш тоа половиот орган за кај ти е? замисли си, до каде е хомосексуализмот изгубен, шо се оди до таму да више ни органите не знаеме за шо ни користат... тажно, жално, патетично и болно. Се во едно...

Пак ќе речам: И дрвјата се наменети за да го прочистуваат воздухот, ама човекот ги сечи и прави намештај од нив....


шо докажува ова, освен токму шо јас говорев... Човекот е тој којшто ја извитоперува природата... Не се сече дрвото само! Чоекот го сече! Не се  станува хомо природно! Чоекот и неговите настраности го креираат...
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 12:17
Originally posted by аџија аџија напиша:

Originally posted by RebeL RebeL напиша:

Originally posted by аџија аџија напиша:

диоген, ти си само пример до каде оди човечката изгубеност во неморалот... Еј, замисли, до таму одиш, шо не знаеш тоа половиот орган за кај ти е? замисли си, до каде е хомосексуализмот изгубен, шо се оди до таму да више ни органите не знаеме за шо ни користат... тажно, жално, патетично и болно. Се во едно...

Пак ќе речам: И дрвјата се наменети за да го прочистуваат воздухот, ама човекот ги сечи и прави намештај од нив....


шо докажува ова, освен токму шо јас говорев... Човекот е тој којшто ја извитоперува природата... Не се сече дрвото само! Чоекот го сече! Не се  станува хомо природно! Чоекот и неговите настраности го креираат...

...aj te molam kako moze nekoj uste vo utorbata na majka mu koga se formira da stane nastran?....Чоекот и неговите настраности го креираат...Ne razbiram sto saka da kaze so recenicava..nema ama bas nikakva smisla..плазење
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 13:25
Originally posted by diogenskopje diogenskopje напиша:

Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Многу ми е мило што кај нас мнозинството мажи се-мажи.

Ми беше интересен податокот како минала геј-смотрата во Србија пред некоја година (скршени вилици и черепи)...Се надевам дека нешто слично ќе доживеат и кај нас-ако се дрзнат да направат таква парада.

..ej bejb...ne moras da citas podatoci...odi na youtube i ke vidis kako izgledase (prvata) gay parada vo Belgrad..imas i krv..i vilici..i po nekoj cerep...A za kaj nas...bas me interesira,dokolku nekoj se "drzne" kako sto vikas...koj ke krsi vilici...ti?..ili mozda samo ke fakas seir od strana?...
..I uste nesto bejb...i jas edno (ne taka dalcno) vreme si mislev deka kaj nas
мнозинството мажи се-мажи se dodeka nekoi od tie "muzisca"..ne me uveria..deka se sto leta ne se jade  намигнување
 
 Податокот го најдов случајно, во моето омилено списание...а ти...што си барал да ја гледаш парадата на yutube? Значииии...на диоген сепак не му е сеедно како ќе мине?
Јас нема да кршам вилици бидејќи сум ДАМА-ама огнено ќе ги поддржувам кршачите на мој начин, бидејќи многу ми е важно средината во коja живеам и одгледувам деца да биде ослободена од
ѓубре.
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 13:32
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Originally posted by diogenskopje diogenskopje напиша:

[QUOTE=maria_magdalena]

Многу ми е мило што кај нас мнозинството мажи се-мажи.

Ми беше интересен податокот како минала геј-смотрата во Србија пред некоја година (скршени вилици и черепи)...Се надевам дека нешто слично ќе доживеат и кај нас-ако се дрзнат да направат таква парада.

..ej bejb...ne moras da citas podatoci...odi na youtube i ke vidis kako izgledase (prvata) gay parada vo Belgrad..imas i krv..i vilici..i po nekoj cerep...A za kaj nas...bas me interesira,dokolku nekoj se "drzne" kako sto vikas...koj ke krsi vilici...ti?..ili mozda samo ke fakas seir od strana?...
..I uste nesto bejb...i jas edno (ne taka dalcno) vreme si mislev deka kaj nas
мнозинството мажи се-мажи se dodeka nekoi od tie "muzisca"..ne me uveria..deka se sto leta ne se jade  намигнување
 
 Податокот го најдов случајно, во моето омилено списание...а ти...што си барал да ја гледаш парадата на yutube? Значииии...на диоген сепак не му е сеедно како ќе мине?
Јас нема да кршам вилици бидејќи сум ДАМА-ама огнено ќе ги поддржувам кршачите на мој начин, бидејќи многу ми е важно средината во коja живеам и одгледувам деца да биде ослободена од
ѓубре.
..bejb,za da si "DAMA"..prvo moras da se naucis da se odnesuvas i razgovarash ko "DAMA"...A za gjubreto vo pravo si..i jas sum da se oslobodime od nego...no najubavo e prvo sekoj svojot dvor da si go zacisti. голема%20насмевка

Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 13:35
Жити се не ми се лепи до мене, па ни на форум...шубе ми енамигнување
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 13:40
..eh..iskreno...mi se dopadna dupazava sto mi ja stegna голема%20насмевка
...ali ..sepak ..Ne si laskaj...you wish my dear трепкање
Кон врв
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 14:40
Originally posted by diogenskopje diogenskopje напиша:

Originally posted by аџија аџија напиша:


шо докажува ова, освен токму шо јас говорев... Човекот е тој којшто ја извитоперува природата... Не се сече дрвото само! Чоекот го сече! Не се  станува хомо природно! Чоекот и неговите настраности го креираат...

...aj te molam kako moze nekoj uste vo utorbata na majka mu koga se formira da stane nastran?....


епа ај ти мене објасни ми? јас баш и тврдам дека не настанува настран во утробата, туку вон неа...
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 14:58
Originally posted by аџија аџија напиша:

Originally posted by diogenskopje diogenskopje напиша:

[QUOTE=аџија]
шо докажува ова, освен токму шо јас говорев... Човекот е тој којшто ја извитоперува природата... Не се сече дрвото само! Чоекот го сече! Не се  станува хомо природно! Чоекот и неговите настраности го креираат...

...aj te molam kako moze nekoj uste vo utorbata na majka mu koga se formira da stane nastran?....


епа ај ти мене објасни ми? јас баш и тврдам дека не настанува настран во утробата, туку вон неа...
..veke ne mi se komentira...ova e isto ko da gi ubeduvas grcine deka Aleksandar bil Makedonec...popusto...zaludno...плазењеплазењеплазење
Кон врв
RebeL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 656
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RebeL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 04:43
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Жити се не ми се лепи до мене, па ни на форум...шубе ми енамигнување

Шо да не ти е страв да не те зарази??? Honey, if you think being gay is contagious then you are GAYнамигнувањеголема%20насмевка

Compliments to Margaret Cho за ова. голема%20насмевка


Изменето од RebeL - 13.Декември.2007 во 04:43
-=Rules Are Made To Be Broken=-
ЗАЧУВАЈТЕ ЈА КИРИЛИЦАТА! ПИШУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ НА КИРИЛИЦА!
Кон врв
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 10:36
хомосексуалците, имаат една маана поголема од оговарачите, прељубниците, убијците, итн... А тоа е што секој од нас е грешен, тоа е факт... НО хомичите уште со својот грев се гордеат, се перчат и се во тотална заблуда на невиност...
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 10:44
Originally posted by аџија аџија напиша:

хомосексуалците, имаат една маана поголема од оговарачите, прељубниците, убијците, итн... А тоа е што секој од нас е грешен, тоа е факт... НО хомичите уште со својот грев се гордеат, се перчат и се во тотална заблуда на невиност...

..drag moj..Lav Tolstoj ima kazano...deka "neverojatno kompletna zabluda e deka se sto e ubavo e i dobro"...pa seg ti vidi..плазење
Кон врв
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 10:46
комплитли офф топик...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1213141516 53>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.