IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - Најзабавен мк-форум е:
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најзабавен мк-форум е:

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1213141516 29>
Прашање: Кој е најзабавен мк-форум?
Одговор Гласови Статистика
189 [60,38%]
46 [14,70%]
13 [4,15%]
43 [13,74%]
22 [7,03%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2007 во 15:14
taka e, a fali....... http://www.marifet.com.mk
Кон врв
miskolo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај miskolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2007 во 18:39
www.satelite-forum.net
 
za download divx filmovi prv u sk
www.satelite-forum.net
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2007 во 23:28
Prosetav do ovie kooperaciski forumi koi se navedeni i se zgroziv od rigidnosta i plitkoumnosta koja vladee.
Takvo nesto poveke nema da mi se povtori


Изменето од zbunet - 22.Септември.2007 во 23:42
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2007 во 23:50
leleleej ja otidov na bagra i najdov sram mi e da kaZHAM A NAJZABAVEN JE WWW.romantinci.com.mk/chat
Кон врв
Tonchie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Поискрен од Мона Лиза

Регистриран: 02.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 290
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tonchie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2007 во 05:08
Да не најде таму рандом батка (или како и да викаа за тие голите мужи) :) или слика од две дражасни девојчици како се мазат у делот за рандом девојка? Туку.. не го отвора багра. Из Багра офишали дед?!
Немам потпис, ама имам профил на YouTube
Кон врв
moTaro Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moTaro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2007 во 15:19
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Prosetav do ovie kooperaciski forumi koi se navedeni i se zgroziv od rigidnosta i plitkoumnosta koja vladee.
Takvo nesto poveke nema da mi se povtori


Јас поголема ригидност од твојата појдовна идеја (која е очигледна и отворено гласи "идивиди е најбољи") не сум сретнал исто така на ниту еден друг форум. Више коа сте отвориле таква тема, не се*ете за луѓето кои што напишале тука нешто, а што не е ИДИВИДИ Е НАЈБОЉИ.

Пошто се згрозуваш од ригидноста, биди ти малце пофлексибилен или Shut it down (се мисли на темата).


God is a Machine
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2007 во 23:28
ИДИВИДИ ми се допаѓа заради едноставниот изглед,интересните теми и све друго што има на него....
Кога се ставив на Кајгана...ми истекоа очите од тоа...портокаловото...дреч...
Кон врв
kojotovik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 369
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kojotovik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2007 во 21:12
abe ne znam vo koj film se vlezeni tie so 365.com.mk nekako mnogu se palat, koga ke vides idividi i kajgana se podobrite forumi na nivo na makedonija posebno imam primeteno deka na idividi se pise pametno i brzo na drugite....
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2007 во 21:52
forum za site tattoo ljubiteliнамигнување

http://tattoopassion.s4.bizhat.com
Кон врв
krin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 148
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај krin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2007 во 01:32
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

forum za site tattoo ljubiteliнамигнување

http://tattoopassion.s4.bizhat.com
pak?лутина
Кон врв
Stane Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Stane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2007 во 15:57
Ajde NOV MAK FORUM.WWW.TEPAJ-VREME.FREEFORUMS.ORG
VE O4EKUVAME
Potpisot go nema, dedo mraz go zema.
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 06:07
Originally posted by dalilabela dalilabela напиша:

Прв Македонски форум со свој линк за TV!
 

Телевизијата е сеуште во екпериментална фаза, но наскоро ќе биде во полн сјај.

http://forums.mymacedonia.eu


...propast...radi adminite isto taka kako i drugite propadnati forumi poradi avtokratija...


...inache momentalno fino mi e na Kade Vecher...interesen e ama i ovdeka gleam deka nema mnogu brishenje poraki...slobodata na postovi e na zavidno nivo...za sto posebno sum zadovolen...:)
Кон врв
CICKA[MP3] Кликни и види ги опциите
MAXarena админи
MAXarena админи
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 67
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CICKA[MP3] Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 15:30
Najdobar realno e forumot na 365.com.mk

Mozes da si slusas odlicen izbor na muzika so de playa,moze s da se redirektuvas na nivniot sajt a i najdobro e sto nema pcunje tuku temite se bas dobri i site ok si se dopisuvaat.

Ovie drugive se nekako detski
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 11:49
Ne znam dali ima podobar forum od Idividi, zosto najdobrosta e subjektivna i taka da nikogas nema doznaam koj e najdobar. U stvari i ne sakam da prebaruvam (ova e moe licno mislenje) zosto i toa malku sto go storiv me navede da pomislam deka na tie sto sum naminal se sostaveni od namrsteni desetgodisni deca ( zboram za takanareceni glavnite aj , ke gi narecam moderatori i administratori, iako imam drug izraz za niv). Normalno sodrzinata na forumot ja odreduva i starosnata granica.
 Detski velis, ha, mozam da bidam sekakov no ne mozam so retardirani sto edvaj procitale dve knigi i imislat deka go osvoile svetot i za da ja sokrijat nivnata glupost, se narekuvaat ozbilni. Plukam jas na ozbilnite placipickovci  bez trunka kreativnost i bez sposobnost da bidat bilo sto drugo , sem dosadni i da nagonuvaat sekoj sto ke gi procita na povrakanje. Serioznite neka si najdat karantin forum i neka ne kakaat po drugi forumi...no gi boli sto brgu ke bidat zaboraveni.
A celata finta e samo da go kazes ona sto e vazno na interesen nacin za dopres do niv...suvoparen fakt potsetuva na odvratniot sistem na obrazovanie sto go imame i zatoa postoi nesovladliv otpor...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1213141516 29>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.