IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - A1 Teлевизија најгледана? Зошто?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

A1 Teлевизија најгледана? Зошто?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1213141516 41>
Автор
Порака
bond....james b Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bond....james b Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2007 во 06:20
kako da ti pustat svetski hitovi,
koga "spanskite"(barem da se stvarno spanski,sigurno bi bile podobri) serii, im se skoro djabe
a za se drugo treba da go odvrzat keseto
a i "publikata"im  e takva
si saka se sto e glupavo i idiotskoсмеење
Кон врв
icemaher Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 38
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај icemaher Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2007 во 22:50
epa dodeka ne odvrzat keseto , do togas nema ni da gi bidne ! kako prvo nemaat ni saglam slika a kamo li nesto drugo. Hrvatska radio televizija priprema vo momentov HDTV so visoka rezolucija programa, a nie nemame eden kanal koj ima cista slika i zvuk! nazad sme so godini a nema ni da mrdneme!
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2007 во 17:43
ќе припремаат и нашите телевизии HDtv ако секој си ја плати претплатата, а А1 е најгледана затоа што многу лесно се менуваат, т.е. се прешалтуваат во однос на барањата од јавноста.
едно време спорт, па после шпански серии, па после понови американски серии, сега пак спорт, со понови серии.
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2007 во 18:31
A1 e само за луѓе кои знаат што гледаат и знаат што сакаат да гледаат.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
kojotovik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 369
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kojotovik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2007 во 18:33
Originally posted by orlov orlov напиша:

A1 e само за луѓе кои знаат што гледаат и знаат што сакаат да гледаат.


hehehehe aj sea kazi kolku ti platija za recenicava so ja kaza газење%20од%20смеење
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2007 во 21:59
...ЗА МЕНЕ...ЗАРАДИ...АНЕТА ДОДЕВСКА...РАЗБИРА СЕ...!!!!големо%20гушкање
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2007 во 20:46
Мене А1 ми е на третиот канал, веднаш после Прва и Втора програма на МТВ! Иако размислувам, ако не почнаат да титлуваат овие во Втората на македонски, а според закон би требало, ќе ги ставам на 56 канал.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
VIZANTEL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Август.2007
Локација: Israel
Статус: Офлајн
Поени: 164
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VIZANTEL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2007 во 16:16
За А1 од Дебар, Бера Тодоровска.
,,UNUS TESTIS, NULUS TESTIS,,
Кон врв
dragana002 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dragana002 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2007 во 16:12
a1 najlosa televizija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sramota moze barem da go pusti koncertot na tose sto bese pred 1mesec na gradski stadion.nema pominato ni eden mesec.не%20зборувам
 
Кон врв
kojotovik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 369
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kojotovik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2007 во 00:56
ne zezaj go ima pusteno ito mislam pred da umre tose 1-2 dena go gleav, a za nataka ne znam, go pusta posle 3-4 saat na sabajle btw..........
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2007 во 14:01
Spored mene se najbolji zatoa sto mi se nekako najorganizirani,ne se banalni,znaat sto da emituvaat itn...i najmnogu si se reklamiraat
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2007 во 16:05
уште да нема толку рекламишта....би била најдобрасреќа
Кон врв
VIZANTEL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Август.2007
Локација: Israel
Статус: Офлајн
Поени: 164
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VIZANTEL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2007 во 19:32
Што ме најгледана тогаш сите новинари  со Жане Лупеска им се во Бродец, значи ќе има рокање.
,,UNUS TESTIS, NULUS TESTIS,,
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2007 во 22:34
pa bas i ne mi se veruva deka e najgledana...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1213141516 41>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.