IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - СОВЕСНОСТ...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

СОВЕСНОСТ...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Автор
Порака
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2007 во 20:10
хахаххахаха zenmaster,  добар си друже, ја мислев ке признаеш тука само на форумот, а не во јавност голема%20насмевка  намигнувањенамигнување

Изменето од Mona Liza - 02.Октомври.2007 во 20:10
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2007 во 20:24
мона не видов твој пост околу темава.....голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2007 во 20:28
blueprayer мила, јас прва кажав да  ...дека чувствувам совест кога преќутувам за нешто, не мора да значи дека мора да сум у врска, туку општо во секојдневието,,еве моментално ме мачи совеста оти не сум им кажала нешто на моите родители, ама морам да траам додека да дојде погоден момент и многу ми е тешко, ама тоа е тага
Кон врв
LUPUS ET Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LUPUS ET Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2007 во 18:05
А, зошто? Петте минути задоволство секако и спротивната страна ги доживува.
,,ODLUCHIV: CRIG BLIC,,
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2007 во 10:16
vo biblijata pisuva : "PRAVI GO ONA STO SAKAS DA TI GO PRAVAT" , kako i da e , za lazenjeto nemam sovest , ne me pece , boli me gole голема%20насмевка
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2007 во 18:27
te boli dole koga ke izlazes, a koga ke te izlazat ..kako e togas ??
атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
becenevem Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај becenevem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2007 во 22:10
slednite sto godini
"nula"
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2008 во 23:38
Мене ме гризеше совест денес дека еден колега ме гушна..не издржав а да не му кажам..мад адобро знае дека тој колега ми е само колега и дека никогаш ништо не би имала со никого среќа
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2008 во 00:49

Jas zatoa mnogu se trudam da bidam iskrena i bez tajni kon lugjeto sto gi sakam...sakam da imam miren son

Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2008 во 00:51
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Jas zatoa mnogu se trudam da bidam iskrena i bez tajni kon lugjeto sto gi sakam...sakam da imam miren son




....taka e Lady Blue..!mora da si ti nekoja iskrena i sovesna devojka..se cuvstvuva toa...

Изменето од zagor - 22.Август.2008 во 00:53
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2008 во 00:51
Мразам да се каам и мразам да го лажам него (иако лажам за него) токму затоа не кријам ништо и токму затоа лагите се надвор од нашиот свет... а и не знам да го излажам ко што треба (не ни сакам)

Изменето од Monuska - 22.Август.2008 во 00:52
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2008 во 02:32
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Мене ме гризеше совест денес дека еден колега ме гушна..не издржав а да не му кажам..мад адобро знае дека тој колега ми е само колега и дека никогаш ништо не би имала со никого среќа

размислувањеразмислување

Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2008 во 15:44
????
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
wellcome Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 22.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај wellcome Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2008 во 15:58
se zivee, nema gajle
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,578 секунди.