IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Заробени во времето ????
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Заробени во времето ????

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Автор
Порака
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 12:32
Ценам девојка што знае да разговара и да ги ислуша моите настани на работа. Не толку за да добијам совет, туку повеќе за да размислувам на глас и сам да се преслушам, и таа да биде во тек. Ако се погоди особата знае да изненади и со добра мисла или совет.
Криење на професионалниот живот од партнерот, ја сведува врската на секс и досадни периоди помеѓу партии.
Инаку ако женската не си ги знае приоритетите(јас) за организација на своето време и енергија, тогаш тешка е работата.
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 12:37
ako miss seksi , za toa e otvorena temata za komentari , predlogot ne e los , za ezeroto ovo ono , vikend mavrovo , pelister , vamu tamu ,  e sega jas od princip ne sakam da se rasteretuvam psihicki na devojkata , nikogas ne sum se rastovaral  , kkao sto veli sensej , alal da mu e ko mozi , mene srce ne mi  dava
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 12:45
Zosto srce da ne ti dava? Samo problemot e sto ne mozes taka so sekogo. Najprvo treba da ima intelekt na nivo, i najbitno da ne ispadne deka od nea baras resenie na problemite.
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 12:47
neeeeeee be brat , opsto jas ne sakam ni da zboram za rabotata so zena , a kamo li sovet da baram od nea
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 12:54
hehe, znaci ti sakas da te gleda kako tele :)
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
MissSexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2007
Локација: Cook Islands
Статус: Офлајн
Поени: 364
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MissSexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 12:55

Кога сум во врска ,сакам да сум дел од тој чоек , на секое поле , да се отвори кон мене без да го судам и би била тажна ако ме исклучва од се или од посебни делови од неговиот живот

U never get a second chance to make a first impression
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 13:42

ednostavno ne znam kako da go prikrijam toa , a ne sakam i nea da ja macam zasto mi e mila i draga

во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
MissSexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2007
Локација: Cook Islands
Статус: Офлајн
Поени: 364
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MissSexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 13:45
Отворисе , ќе се изненадиш колку поубаво и полесно ќе вие на двата , а и со врската и сексот ќе се смени кон поинтимен и по отворен
U never get a second chance to make a first impression
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 13:56
vodenjeto ljubov ni e super
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
MissSexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2007
Локација: Cook Islands
Статус: Офлајн
Поени: 364
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MissSexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 14:00
Не сомневам во то , и муабетот ми беше кога има „криење„ се одзвива на све па дури и на сексот и ако то не беше темата , не знам баш дали криење е правиот збор .
Сега пред да ја запустам правам налево круг среќа
U never get a second chance to make a first impression
Кон врв
mirkec Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mirkec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 16:59
тага Mnogu pati sum dosol vo takva situacija i sekogas bilo greska. Ne treba da sme robovi na rabotata. Da... treba da se raboti, no mora da najdeme vreme za vrskata. Se nadevam deka i jas ke se podobram na toa pole.среќа
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2007 во 08:53
taka e , mozda mora poveke vreme da se posvetuva na vezata
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2007 во 22:13
Originally posted by hektor hektor напиша:

vaka blueprayer za mene - jas na rabota so obvrski cel den , posle rabota ke se sedni v kafeana  , tupenje muabeti , sjebani muabeti , shokovi , stresovi , 3 kutii cigari , nekolku rakii , nekolku litri vino , skara , misli za utre od sranjeto sto ti se desilo denes , ne e edna rabota  - sto raboti  se, taa me saka , jas ja sakam , no do koga ke me trpi . Sedime vo kafik , otsuten so mislite , koga ke ja poglednam zosto ja gledam cudno , koga ne ja gledam mi veli  koj znae sto razmisluvas sega , ne znammmmтагатагатага , sto i da napravam pogresno тагатагатагатага
мило кога го прочитав ова прво што помислив беше-ваков дечко да имам ќе го немам во брзо време откога ќе почне со тие работи....но кога ќе размислиш за љубов колку сме истрпиле ние само наша душа си знае. колку сме голтале, колку сме се гризеле во себе, колку лажно сме се надевале дека ќе се смени, колку бесони ноќи сме плачеле....и на крај??? на крај, јасно, ни доаѓа паметот. на кого? на еден од двајцата! или тој се опоравува, или таа му раскинува. големо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2007 во 22:16
Originally posted by mirkec mirkec напиша:

тага Mnogu pati sum dosol vo takva situacija i sekogas bilo greska. Ne treba da sme robovi na rabotata. Da... treba da se raboti, no mora da najdeme vreme za vrskata. Se nadevam deka i jas ke se podobram na toa pole.среќа
ако забегуваш по работата и да знаеш дека треба да се опоравиш еве тоа ти го кажувам зашто знај и јас забегав едно време. замисли си само, вечераш со документи на маса и пишуваш вирмани, се будиш апликациите до тебе на креветот, на работа исто, доаѓаш дома си викаш сам на себе здраво...а замисли вака....вечераш со сопруга до тебе која ти зготвила прекрасна вечера, се будиш покрај жената која ја сакаш, заминуваш на работа со бакнеж на уста... РАБОТАТА НЕ ВЛАГА ВО ЦРКВА И НЕ СЕ ПОТПИШУВА ВО МАТИЧНО!!! големо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.