IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - A1 Teлевизија најгледана? Зошто?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

A1 Teлевизија најгледана? Зошто?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314 41>
Автор
Порака
VIZANTEL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Август.2007
Локација: Israel
Статус: Офлајн
Поени: 164
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VIZANTEL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Септември.2007 во 15:16






Заради Снежана Лупеска и нејзините сензационални откритија. Чом, не ми замерај, и тебе те гледам.

,,UNUS TESTIS, NULUS TESTIS,,
Кон врв
kriticar Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kriticar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2007 во 11:41
Абе вие аман со таа политика. Не е само Чом и Лупевска.
На А1 има уште куп интересни ствари. Ете вчера да не беше А1 кај ке гледавме фудбал??? Наместо Македонска репрезентација против Русија на МТВ1 имаше кошарка Грција???? Во секоја нормална земја националниот канал е должен да има пренос од репрезентации затоа и го плакаме а не да врши паралелно пренос од други репрезентации, ма колку и унапред да ги има купено првата за кошарка. Катастрофа!!!! Стварно! На А1 има и куп јаки серии, кои се топ и во светот. Лост, Очајни домакинки, Сопранови, ЦСИ Мајами, ЦСИ Лос Анџелес... Премиер лига, топ утринсска програма. Секое сабајле имаш инофрмации од прва рака. Имаат топ прилози за Македонија, прекрасни репортажи, таман за од сабајле. за наши услови во споредба со Сител, канал 5, телма, Алсат А1 е дефинитвно бр.1. Доказ е обидот на Канал 5 во се да ги копира, не за џабе Канал 5 ја викаат А1 вистинска . . .голема%20насмевка

Поздрав, отидов да гледам Забранета љубовплазење

Kriticar from Macedonia
Кон врв
TENIJA-MX Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 54
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TENIJA-MX Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 18:56
ЗАТОА.
ARE U FEEL LUCKY PUNK ?!!
Кон врв
TENIJA-MX Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 54
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TENIJA-MX Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 18:57
Originally posted by VIZANTEL VIZANTEL напиша:







Заради Снежана Лупеска и нејзините сензационални откритија. Чом, не ми замерај, и тебе те гледам.





исто.
ARE U FEEL LUCKY PUNK ?!!
Кон врв
356829 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 62
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај 356829 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 20:14
Едноокиот
,,ALEA JAHTA EST,,
Кон врв
356829 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 62
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај 356829 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2007 во 20:14
Чуму...........
,,ALEA JAHTA EST,,
Кон врв
JASTREB Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 61
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај JASTREB Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2007 во 09:27
poradi Biljana Sekulovska
,,VENE VIDI VICI,,
Кон врв
PAVLIN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2007
Локација: Saint Helena
Статус: Офлајн
Поени: 889
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PAVLIN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2007 во 18:12
Originally posted by kriticar kriticar напиша:

Mr. Pavlin???

Да не работиш во Алсат???
Абе како ти сега знаеш кој колку зима плата???
Мој кум работи во А1 во техника и е презадовлен, а работи како тонец, значи ништо посебно??? Земаат плата секој втор петок во 14.00 знам пошто после идеме кај Злате на скара среќа и зима верувај ми оооодлична плата. со него се дружам од дете. Беше во МТВ, веке 5 години е таму, ниеднаш му нема задоцнето платата за разлика од цела моја фамилија,
затоа не збори глупости само за да ја форсираш Алсат.
Просурфаф низ нет и видов дека А1 е постара телевизија од Алсат во Албанија. Втора приватна национална на балканот. Кога имаше А1 телетекст, Канал 5 и Сител го факаа пола Скопје. А1 плус гледа гага цела Европа, вестите на А1 се нјгледани на интернет објави Он.Нет...

Не дека мене не мис метаат идиотските програми на А1 ТВ сосе дебилните квизови, ама за македонски услови дефинитивно им
нема рамни. Доста форсдираме туги програми, кај Пинк и Палнета, па уште Алсат ни фалеше

Не заборавај... Премиер лига, Македонска фудбалска  репрезентација,
Светско првенство во ракомет јуниори, Јуниор куп. Lost, Сопранови, Очајни домакинки, CSI, Friends, Како ке каже Џим, Идол, Милионер....
Се се тоа брендови.

А што има Алсат????

Znam koga i kako se zema plata vo A1, ne se sekiraj...
vo momentov ne rabotam vo nitu edna televizija., imam moja producentska kuka koja raboti za NBC..ne ja pocituvam nitu "Al sat" nitu A1..sakam da kazam deka nacinot na koj sto A1 se vodi, bez koncepcija i bez ideja, bez sopstvena programa ne moze da ja izdrzi nacionalnata koncesija, TV mu sluzi samo na gazdata da se zbogati, nisto drugo...Pa "kriticaru" moze li a1 da bide Balkanska TV ili ne!!..MOZE neli, a toa mozeme da go postigneme samo so rabota i konstruktivna kritika
“Ш‘ЧО НАПРАИВМЕ...“ - Крсте Петков Мисирков“
“ДО ВИСТИНАТА НЕ МОЖЕМЕ ДА СТИГНЕМЕ ПОЛЗЕЈЌИ“ - Владимир Мегре
Кон врв
wilma Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај wilma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2007 во 17:19
skaj net ama jas bas i nemozam od janko tv d apustam
Кон врв
JASTREB Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 61
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај JASTREB Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2007 во 20:12
Зошто баш А1?
,,VENE VIDI VICI,,
Кон врв
JASTREB Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 61
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај JASTREB Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2007 во 20:13
Дајте не се врзувајте само за едеен медиум!
,,VENE VIDI VICI,,
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 17:24
koj go toa reche?
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 18:26
Ao !
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
AshtrayGirl Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај AshtrayGirl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 23:50
Најгледана е ради сериите од типот "Росалинда прогледа" и сите пензионери гледаат
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314 41>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.