IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Сте биле ли зафрканти од добра другарка?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сте биле ли зафрканти од добра другарка?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
cucibuci Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cucibuci Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Август.2007 во 16:00
Sum bila zafrknata od najdobra drugarka taka da od toa svakas kade gresis i so kogo se druzis a najvzno od se e sto svatis i deckoto kakov e pa taka da nakrajot se izleguva dobro bidejki kako sto se vika ti se otvaraat ocite! тајм%20аут
Кон врв
BJANKA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 25.Август.2007
Локација: Bahamas
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BJANKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2007 во 00:16
da da i toa ubavo me zafrkna kuckata mi se pravese najdobra drugarka   i spiese so mojot bivski kucka nevidena aam toaj samo ja iskoristi
Кон врв
lovely Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lovely Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2007 во 02:14
Leleee loso, epten loso, ne ni sakam da znam kako ti si se osekala. Mene ke mi bide krivo pred se sto sum i veruvala na rugarkata, onaka sekad si se potpirala na nea , si racunala na nea, i naednas ja gledas legnata so bifisot tovj togas nea bi ja ubila a nego bi go obesila    zimi se, taka ide zborot .I sakam da kazam deka POVEKE BOLI KOGA KE TE ZAEBE EPTEN BLISKA DRUGARKA, POSO MOZE I NEKOJA DRUGA DA MI GO ZEME DECKOTO, AMA NIKOGAS NEMA DA SE OSEKAM POLOSO AKO ZNAM DEKA NA DRUGARKA NA KOJA PRED TOA SUM I KAZUVALA DEKA MI SE SVIGA NEKOJ TIP, A ONA E SEGA SO TOJ TIP .i TAKVITE LICNOSTI NAEDNAS AKO TI BILE MILI SEA KE TI STANAT NAJGOLEMI NEPRIJATELI.1000 PATI POGRUBI ZBOROVI SE KAZUVAAT ZA TAKA PORANESNI NAJDOBR DRUGARKI. I SI JA TRESKAME GLAVATA KAKO SME MOZELE DA I VERUVAME NA TAKVA LICNOST . e ova sto go pisav so golemi bukvi mi se ima deseno zatoa vi kazuvam i stvarno gorzno se osekam i prazno.
I will always love you
Кон врв
Gordana Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gordana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2007 во 00:27
prosto ne postojat takvi najdobri drugarki koi ke te stavat pred sredba so nekoe momce..nit pa pred sredba so  TVOETO  momce....
Кон врв
MaJuF4e Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 27.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MaJuF4e Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2007 во 16:46
mi se ima slu4eno dva pati.. samo jas so kasno palam.. :) ko neon4e bef vo vrska za toj de4ko..  dva pati se rabotese za isto dete samo razli4ni ``drugarki`` tie ne se smetat kako drugarki tuku najgolemi kretenki so zasluzvat samo da gi pluknish v lice;P
I`m Not ALWAy RigHt but i NEveR WRONG..!!
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2008 во 09:10
ne momentalno nikad do sea ne
Кон врв
Рокси Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 101
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Рокси Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2008 во 17:42
Originally posted by lovely lovely напиша:

Dali nekogas ste bile zaebani od dobra drugarka koga se raboti za ljubov ? primer : ona ti go mesti tipot, ti zbori se za nego kako ona mu e edna od mnogute dobri drugarki, kako on bil mng fin i kako te svigal, zborel za tebe i se toa, i znaci vie se spletkuvate ali posle 3-4 meseci znaci ne se gledate ,go nema nego veke, a ti najmalku so ocekuvas e deka ke go vidis so taa drugarka so ti go mestela !!! znaci situacijava moze da se odnesuva i na mskite, dali nekogas ste bile zaebani od nekoj drugar, da ti ja lapne bifsata na primer ? ajde pisete pozzdravce


Да... ми се има десено...
Поточно, тој тогаш ми беше бивш (сеуште ми е ) но сакав таа вечер да се смирам со него... и имаше шанси!
Но, двете мои тогашни „најдобри“ другарки се измуваја со него .... ДВЕТЕ ВО ЕДНА ВЕЧЕР СЕ ИЗМУВАЈА СО ТИПОВ!
Од таа вечер ги одј*бав и нив двете и него... оттогаш си живеам среќно и весело без нив
Eternity is a mere moment.. just long enough for a joke!
Кон врв
Рокси Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 101
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Рокси Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2008 во 17:44
Originally posted by MaJuF4e MaJuF4e напиша:

mi se ima slu4eno dva pati.. samo jas so kasno palam.. :) ko neon4e bef vo vrska za toj de4ko..  dva pati se rabotese za isto dete samo razli4ni ``drugarki`` tie ne se smetat kako drugarki tuku najgolemi kretenki so zasluzvat samo da gi pluknish v lice;P


А и типот би ти било добро да го Одј*биш
Eternity is a mere moment.. just long enough for a joke!
Кон врв
defma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 716
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај defma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2008 во 23:37
И тоа дали еднаш!!!!!
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2008 во 01:50
сум била......
но никогаш не поради некој дечко.....
од други причини
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Октомври.2008 во 20:53
 
Originally posted by lovely lovely напиша:

Dali nekogas ste bile zaebani od dobra drugarka koga se raboti za ljubov ? primer : ona ti go mesti tipot, ti zbori se za nego kako ona mu e edna od mnogute dobri drugarki, kako on bil mng fin i kako te svigal, zborel za tebe i se toa, i znaci vie se spletkuvate ali posle 3-4 meseci znaci ne se gledate ,go nema nego veke, a ti najmalku so ocekuvas e deka ke go vidis so taa drugarka so ti go mestela !!! znaci situacijava moze da se odnesuva i na mskite, dali nekogas ste bile zaebani od nekoj drugar, da ti ja lapne bifsata na primer ? ajde pisete pozzdravce


Toa ne mi se slucilo...iskeno...a i koga bi se slucilo bi i kazala "blagodaram" na takvata "drugarka" sto mi gi otvorila ocite i bi mi pokazala komu ne treba da mu se veruva среќаголемо%20гушкање
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Октомври.2008 во 21:41
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

 
Originally posted by lovely lovely напиша:

Dali nekogas ste bile zaebani od dobra drugarka koga se raboti za ljubov ? primer : ona ti go mesti tipot, ti zbori se za nego kako ona mu e edna od mnogute dobri drugarki, kako on bil mng fin i kako te svigal, zborel za tebe i se toa, i znaci vie se spletkuvate ali posle 3-4 meseci znaci ne se gledate ,go nema nego veke, a ti najmalku so ocekuvas e deka ke go vidis so taa drugarka so ti go mestela !!! znaci situacijava moze da se odnesuva i na mskite, dali nekogas ste bile zaebani od nekoj drugar, da ti ja lapne bifsata na primer ? ajde pisete pozzdravce
Toa ne mi se slucilo...iskeno...a i koga bi se slucilo bi i kazala "blagodaram" na takvata "drugarka" sto mi gi otvorila ocite i bi mi pokazala komu ne treba da mu se veruva среќаголемо%20гушкање

za ednas sum blaodarna ama za vtoriot pat me zezna i drugarkata
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот
Кон врв
Farfalla Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Farfalla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2008 во 00:01
au da za zal...
najdobrata drugarka se fati so toj ja sto go sakav 2god,ona znaese se normalno...duri togas sfativ kakva licnost e doticnata...od togas ne sum ja videla...a pominaa 5 god...hm...si se prisetiv sea
I'M A SUPER GIRL...AND SUPER GIRLS DON'T CRY
Кон врв
lea_l Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lea_l Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2008 во 00:19
sreka sto uste od mala svativ deka nema drugarki, zatoa si se druzam samo so drugari i 2 dobri devojcinja sto si go teraat zivotot i ne se mesaat vo mojot, i ne se zamaram so drugi kokoski...
a drugarki nema zatoa sto "nedaj boze" da bides poubava popopularna i da privlekuvas poveke vnimanie od nea,
da moze ke te ubie.... drugarki nema a i ne ni trebaat
a za edno glupavo kafe i ispolnuvanje na slobodno vreme,
ke se postedis od ogovaranje, gluma, kradenje deckovci, rasipuvane kariera, i gubenje avtoritet

Изменето од lea_l - 02.Ноември.2008 во 18:05
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.