IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Охрид
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Охрид

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 30>
Автор
Порака
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 14:51
Originally posted by KaLiNa KaLiNa напиша:

ne si bila letno vreme so drustvo? e toa e intersno i ne se propusta.....aj narednovo leto ke odime ja i ti na vikend da vidis kolku e dobro Big%20smileWink



Kalince srcko fala za pokanata , ama vo ohrid bi otisla samo na prosetka ili eventualno da se vidam so plavusa :)
a za odmor, nemam bas zelba za vo ohrid i zatoa i ne odam Big%20smile
Кон врв
emilija 90 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 776
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emilija 90 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 14:54
Originally posted by natalija natalija напиша:

Originally posted by Arm'nj Arm'nj напиша:

Mnodu e ubo .... Vo polednive godini se se stranci i e full i dosta ludo...
Bujrum te,.....,Smile

Благодариме..
Да прашам: водата сега во езерото топла е???? Да знам дали ќе има и новогодишно к'пење или не LOLLOLLOL
 
abe vodata ke bide topla koga kje vlezes ama za izleguvanje ne ti garantiramOuch
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 14:54
МоноооооооLOLLOLLOLLOL не туку се туфкај ќе ти створиме желба од одма LOLLOLLOL
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 14:56
Originally posted by natalija natalija напиша:

МоноооооооLOLLOLLOLLOL не туку се туфкај ќе ти створиме желба од одма LOLLOLLOL



dobro, moze da me razibedite da dojdam das vi pravam drustvo, ama da se banjam u ezeroto teska rabota LOLLOLLOL
Кон врв
emilija 90 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 776
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emilija 90 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 14:59
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

Originally posted by natalija natalija напиша:

МоноооооооLOLLOLLOLLOL не туку се туфкај ќе ти створиме желба од одма LOLLOLLOL



dobro, moze da me razibedite da dojdam das vi pravam drustvo, ama da se banjam u ezeroto teska rabota LOLLOLLOL
 
LOLLOLvo leto e topla vodata,ne e ladnaLOLLOL
ama dobro samo ti dojdi pa ne mora da se banjas
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 15:00
ej tekna mi, ne e loso i onaka veke 20 godini ne sum bila u ohrid, ne ke e loso da dojdam na ribolov, imate li ribi ?

barem da ima so da jademe LOLLOLLOL
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 15:01
ете и волкот сит и овците на број..
Мона не се плаши требе на педалинка ке те ставиме нема да се бањаш..

Ема мила ако идам со кебе да ме чекаш има да се бувнам во езероно па макар и коцка излегла LOLLOLLOLLOL
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 15:02
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

ej tekna mi, ne e loso i onaka veke 20 godini ne sum bila u ohrid, ne ke e loso da dojdam na ribolov, imate li ribi ?

barem da ima so da jademe LOLLOLLOL


Сонценце бе не одиме на пуст остров LOLLOLLOL знаеш колкав град е сторен од тогаш LOLLOLLOL Немај гајле од Делфин и наум трските ќе ги земеме и плашки ке факамеLOLLOLLOL
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 15:02
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

Originally posted by KaLiNa KaLiNa напиша:

ne si bila letno vreme so drustvo? e toa e intersno i ne se propusta.....aj narednovo leto ke odime ja i ti na vikend da vidis kolku e dobro Big%20smileWink



Kalince srcko fala za pokanata , ama vo ohrid bi otisla samo na prosetka ili eventualno da se vidam so plavusa :)
a za odmor, nemam bas zelba za vo ohrid i zatoa i ne odam Big%20smile
epa dobro......ke odime da ja zapoznaeme plavusa i emilija i alekta i carnation.........i site ohrigani.......
samo ti vrati se prvo Wink
ej i ke te nosam na edno mesto koga ke odime vo ohrid-ke ti se sviga veruvaj mi Wink
kuliraj
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 15:03
abe nejkam na pedalinka, sakam da lovam ribi LOLLOLLOL
Кон врв
emilija 90 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 776
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emilija 90 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 15:03
Originally posted by natalija natalija напиша:

ете и волкот сит и овците на број..
Мона не се плаши требе на педалинка ке те ставиме нема да се бањаш..

Ема мила ако идам со кебе да ме чекаш има да се бувнам во езероно па макар и коцка излегла LOLLOLLOLLOL
 
ok be duso kje te cekam
 
a mona liza ima ribi,ima oti povekje ohrigjani ne jadat ribi imaLOL
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 15:05
Kalina ma deka ke me noses , na koe mesto ? Big%20smile u parkot li ? Big%20smile

a Nate obavezno da me snabdes so jadici i trski icrvci i seta oprema za da mozam na raat da lovam dodeka vie se banjate LOLLOLLOL
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 15:05
Ете и риби ќе ловиме...LOLLOLLOLLOLLOL
Еми фала златичко Hug

Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 15:06
emilija_90 bas me izraduva, ja sum ljubitel na ribite i dobro e sto ima, oti sakam da gi probam i vkusam Approve
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 30>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,221 секунди.