IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - Вицотека
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Вицотека

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2425262728 240>
Автор
Порака
buceslatko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 602
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај buceslatko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2006 во 19:46
ide edno dete u javnu kucu i ss njega vlece ednu mrtvu zabu. dovaga do gazdu na tuj kucu i mu vika:
- imate li nekoju prostitutku sto gi ima svi mozni bolesti na svet?
ovj malce se zamislija i pocnaja da ga razubedue dete amn nemoj, ke umres posle, amn... ama dete ne sakalo da cue.
i on dobro, nasja mu  takvu, dete si zavrsilo rabotu i celo srecno, poslo si nakude doma......
po put nakude avto, pocnalo glasno da razmislja:
- dobro, eve sk ja poput takoj, ke si zavrsu rabotu ss dadilku, ona i takoj saka deca, posle doma kd ke otidu ona ke si zavrsi rabotu i ss tatu... pa tato vecer e na sluzben put, pred toj sigurno ke se izroka edn put ss mamu... posle on kd ke otidem ona ke otide kude komsiju i tamo ke zavrsiv oni rabotu.... pa tk ke vidi on na koga zabu ke true, da mu ebu sve sto si ima
Read an cry!!!!!
Кон врв
Schumacher Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schumacher Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2006 во 13:19
Дошле две муви и се мувале,дошол бумбар и ги збумбарил!
Кон врв
buceslatko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 602
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај buceslatko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2006 во 19:01
-mamo, mamo, stvarno li imam mnogo golemi usta????
-ne be sine.... nego donesi gu lopatu od podrum da rucas....
LOLLOLLOLLOL
Read an cry!!!!!
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Октомври.2006 во 14:39
Dva prijatelja odu u lov. Dok hodaju po šumi, jedan od njih se sruši. Ne diše i pogled mu je staklast. Onaj drugi panično dograbi svoj mobitel i nazove hitnu pomoć:
- Upomoć! Prijatelj mi je umro! Što da radim?
Dežurni operater kaže:
- Smirite se, ja ću vam pomoći. Za početak, moramo biti sigurni da je mrtav.
Uslijedi tišina, a onda se začuje pucanj i tip kaže:
- Dobro, sad je sigurno mrtav. Što sad?
Кон врв
ice_dmx Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 390
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ice_dmx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2006 во 19:49
Полицаец прави вино
Како полицаец прави вино?
- И дава на кравата да јаде грозје, па после ја молзи!
dudenz
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2006 во 22:07
Hotelska korespondencija

Poštovana sobarice,

Molim vas da više ne ostavljate male hotelske sapunčiće u kupatilu, jer imam sopstveni porodični Palmolive sapun. Isto tako bih vas zamolio da maknete šest sapunčića koji su na polici i tri koja su u drzaču za sapune. Smetaju mi. Hvala, S. Berman

Poštovana sobo 635,

Ja nisam vaša redovna sobarica. Vaša se vraća sutra, tj. u četvrtak, nakon odmora. Maknula sam tri sapunčića iz držača za sapune, kao što ste me zamolili. Maknula sam i šest sapunčića s police tako da vam ne smetaju i stavila sam ih na distributer papirnatih maramica, u slučaju da se predomislite. Ostaju i tri nova sapunčića koja sam danas ostavila; instrukcija hotela je da se ostavljaju tri nova sapunčića svaki dan. Nadam se da vam to odgovara. Kathy, rezervna sobarica.

Poštovana sobarice,

Nadam se da ste vi moja redovna sobarica. Izgleda da vam Kathy nije ništa rekla u vezi poruke vezane za sapunčiće. Vrativsi se sinoc u sobu vidio sam da ste ostavili tri mala Camay sapunčića na polici. Boraviću u ovom hotelu dve nedelje i doneo sam porodični Palmolive sa sobom, dakle ne treba mi šest malih Camay sapunčića koji su na polici. Ti sapunčići mi smetaju kad se brijem ili perem zube. Možete li ih maknuti? S. Berman

Poštovani Gospodine Berman,

Bila sam na odmoru u sredu, dakle sobarica na zameni je ostavila tri sapunčića po odluci uprave hotela. Stavila sam šest sapunčića koji vam smetaju u držač za sapune gde se nalazi vaš Palmolive. Vaš Palmolive sam stavila u ormarić s lekovima. Nisam maknula tri sapunčića iz ormarića s lekovima, koje stavljamo tamo za svakog novog gosta, i za koje niste ništa rekli kad ste stigli prošli ponedjeljak. Ostajem vam na usluzi. Vaša redovna sobarica Dotty

Dragi gospodine Berman,

Zamenik direktora, gospodin Kensedder, me jutros obavestio da ste ga sinoć nazvali i žalili se na usluge sobarice. Duboko se izvinjavam i obaveštavam Vas da imate novu sobaricu. Ako ubuduće imate primedbe, molim da me direktno kontaktirate i porbinuću se za rešavanje problema. Nazovite broj 1108 između 8h i 17 h. Hvala, Elaine Carmen, guvernanta

Poštovana gospođo Carmen,

Na žalost ne mogu vas kontaktirati telefonski, jer napuštam hotel u 7.45h i na poslu sam ceo dan. Vraćam se tek između 17.30 i 18.00 h. Zato sam sinoć nazvao gospodina Kenseddera. Sve što sam ga zamolio je da učini nešto u vezi svih tih sapunčića. Nova sobarica je morala pomisliti da sam novi gost jer je ostavila tri nova sapunčića u ormariću sa lekovima, pored uobičajena tri nova sapunčića na polici. Za pet dana sakupio sam 24 sapunčića. Zašto me mučite? S. Berman

Poštovani gospodine Berman,

Vaša sobarica, Kathy, je dobila naredbu da više ne ostavlja sapunčiće u vašoj sobi i da makne sve one koji su viška. Ostajem na usluzi (broj 1108 između 8.00 i 17.00h). Hvala, Elaine Carmen, guvernanta

Poštovani gospodine Kensedder,

Moj porodični Palmolive je nestao. Svi sapunčići su maknuti uključujući i moj vlastiti sapun. Sinoć sam se vratio jako kasno i morao sam nazvati recepciju. Momak s recepcije mi je doneo četiti mala Dove sapunčića. S. Berman

Poštovani gospodine Berman,

Obavestio sam guvernantu, Elaine Carmen, o vašem problemu sa sapunom. Ne razumem kako se desilo da u vašoj sobi nije bilo ni jednog sapuna, kada je naredba direkcije hotela da se ostave u sobi tri nova sapunčića svaki dan. Vaš problem ćemo odmah rešiti. Primite moje duboko izvinjenje. Martin L. Kensedder, zamenik direktora

Poštovana gospođo Carmen,

Ko je ostavio 54 jebena sapunčića u mojoj sobi? Sinoć kad sam se vratio s posla našao sam 54 sapunčića. Ne želim 54 Camay sapunčića, želim moj jebeni Palmolive. Je li vama jasno da imam ovde 54 sapunčića? Sve što želim je moj vlastiti sapun. Vratite mi moj sapun! S. Berman

Poštovani gospodine Berman,

Žalili ste se na previše sapuna pa smo ga maknuli. Zatim ste se žalili g. Kensedderu zato što je sav sapun nestao, zato sam svojeručno sve vratila u vašu sobu: 24 Camay koji su maknuti i 3 koja se po običaju stavljaju svaki dan. Vaša sobarica Kathy, koja nije znala da sam ja vratila sapune, je isto tako vratila 24 Camay sapunčića i 3 uobičajena dnevna. Nije mi jasno odkud vam ideja da hotel dostavlja porodični Palmolive. Uspjela sam naći porodični Monsavon koji sam ostavila u vašoj sobi. Elaine Carmen, gouvernanta

Poštovana gospođo Carmen,

Samo kratka poruka da vaš izvestim o trenutnom inventaru sapuna. Na danasnji dan imam: Na polici na ormariću s lekovima: 18 Camay složenih u 4 hrpe od po 4 sapunčića i jedna hrpa sa 2. Na distributeru papirnatih maramica: 11 Camay u složenih u dve hrpe od po 4 i jedna od 3 sapunčića. Na komodi u sobi: jedna hrpa od 3 Dove sapunčića, jedna od 4 Monsavon i 8 Camay složenih u dve hrpe od po 4 sapunčića. U ormariću s lekovima: 14 Camay složenih u tri hrpe od po 4 i jedna hrpa od 2 sapunčića. U držaču za sapune: 6 Camay sapunčića prilično rastopljenih. U severoistočnom uglu lavaboa: 1 Dove, polupotrošen. U severozapadnom uglu lavaboa: 6 Camay složenih u dve hrpe od po 3 sapunčića. Molio bih vaš da prenesete Kathy, da pripazi da su hrpe sapuna pravilne i lijepo složene. Molim vas da joj prenesete da hrpe od više od 4 sapuna imaju tendenciju ka rušenju, i molim vas da joj sugerišete da je rub prozora još neiskorišćen i predstavlja zgodno mesto za odlaganje budućih dostava sapunčića. I još jedna stvar: kupio sam novi porodični Palmolive koji čuvam u sefu hotela kako bih izbegao svaku zbrku. S. Berman
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2006 во 22:12
Ја повредил Црногорец ногата и отишол на лекар...

- Скршена е, ќе мораме да и ставиме гипс...-вели лекарот.

- Čuj jado, gips?! Mermer!
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2006 во 22:14
Otvorio medved diskont u šumi. Čuo za to zeka i došao da se malo šegači na njegov račun. Ulazi i pita:
- Dobar dan, imate li jagode?
- Nemamo - odgovori medved.
Drugi dan dolazi zeka i opet postavlja isto pitanje i dobija isti odgovor. Tako tri dana zaredom. Medved se konačno iznervirao:
- Budeš li još jednom tražio jagode, ekserima ću te zakucati za zid!
Sledećeg dana dolazi zeka:
- Dobar dan, imate li eksere?
- Nemamo - odgovara medved.
A jagode?
Кон врв
napoleon Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 169
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај napoleon Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Октомври.2006 во 20:32
A BRE NE ZNAETE VIE STO E MAKEDONIJA I KOI SE MAKEDONCITE. STO NAPRAVIJA EDNO TOPCE ZA VREME NA ILINDENSKOTO VOSTANIE , KOGA PUKNALO SAMO OKLU NEGO ISPOTEPALO 15-16 LUGE, A KOJ ZNAE KOLKU UBILO TAMU DOLE KAJ TURCITE.
NEMA POTPIS
Кон врв
plavu$a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plavu$a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2006 во 11:07
VARIJACIJE NA TEMU: JEDAN ZA SVE - SVI ZA JEDNOGA
Svi idu jedan jebe.....................svatovi
Jedan ide svi jebu.....................muz na sluzbenom putu
Svi idu svi jebu.......................izlet sindikalne podruznice
Svi idu jedan najebao..................pogreb
Jedan jebe svi spavaju.................zbor radnih ljudi
Svi idu svi najebali...................dobrovoljni rad
Jedan ide svi najebali.................revizija u poduzecu
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...
Кон врв
plavu$a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plavu$a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2006 во 11:08
SLIJEDECI LJUDI PRDE NA SLJEDECI NACIN:
UCTIV: Prdne i kaze "pardon".
CINIK: Prdne i gleda pravo u oci.
KAVALIR: Pusta damu da prdne prva.
POBOZAN: Prdne i kaze - bozja volja.
BEZOBRAZAN: Prdne iz vlastitog zadovoljstva.
OSJECAJAN: Prdne i kaze "AH".
VESELJAK: Prdne i kaze: "Ko prdi zlo ne misli".
IDEALIST: Prdne iz uvjerenja, a ne iz guzice.
SENTIMETALAN: Prdne i misli kako bi bilo da nije prdnuo.
SEPRTLJA: Prducka cijeli dan i nikako da prdne.
NAIVCINA: Prdne i misli kako je ucinio veliko djelo.
NESTRPLJIV: Jedva ceka da prdne.
DOBRO ODGOJEN: Prije nego prdne moli za dozvolu.
GOROPADAN: Prdne da se svi prozori tresu.
REALIST: Smatra prdac za prirodnu stvar.
EGOIST: Prdne samo za sebe.
SRAMEZLJIVAC: Prdne i pocrveni te objesi glavu.
MUZIKALAN: Prdne i ustanovi o kojem se molu ili duru radi.
GURMAN: Prdne preko govna da bolje smrdi.
PODMUKAO: Ufulji se da nitko ne osjeti.
DVOLICAN: Ufulji se i pita tko je prdnuo.
DISKRETAN: Prdne i kaze: "Neka to ostane medju nama"
NEOPREZAN: Prdne i usere se u gace.
FLEGMATICAN: Svejedno mu je da li prdne ili ne.
KOLEGIJALAN: Daje priliku i drugima da prde.
SKRTAC: Prdi samo u zatvorenoj sobi.
PESIMIST: Jos nije ni prdnuo vec misli da se usro.
PENZIONER: Kaze da se za vrijeme Austrougarske bolje prdilo.
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...
Кон врв
plavu$a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plavu$a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2006 во 11:08
U Washingtonu je sprovedena anketa:  2000 zena je upitano "Da li biste spavali sa Billom Clintonom?"
94% je odgovorilo "Never again!"
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...
Кон врв
plavu$a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plavu$a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2006 во 11:09
PARADOKSI SOCIJALIZMA:
1. Svi imaju posao a opet niko nista ne radi.
2. Niko nista ne radi a opet svi primaju platu.
3. Svi primaju platu a opet ta plata nista ne vredi.
4. Plata nista ne vredi a opet svi imaju sve.
5. Svi imaju sve a opet su jako nezadovoljni.
6. Svi su jako nezadovoljni a opet glasaju za Slobu 
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...
Кон врв
durex Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај durex Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2006 во 20:41

sto e hrabrost:

da se poseres pred vratata od komsijata da zvonis i da mu pobaras toaletna.LOL
 
majstorce
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2425262728 240>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,344 секунди.