IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - A1 Teлевизија најгледана? Зошто?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

A1 Teлевизија најгледана? Зошто?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3334353637 41>
Автор
Порака
Daisy Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2010
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Daisy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2010 во 03:28
Извинете шо уметам у акција, само едно мало известување: А1 од денес ќе се емитува на Сител почитувани гледачи!
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2010 во 13:11
..шоуто со скриени камери го даваат како реално..затоа ја гледам бе..па и само буквата А да остане од се...на тоа ПН б.б.
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
annaja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Април.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 531
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај annaja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2010 во 13:39
Една од причините зашто ја гледам А1 е и презентерките на вести.Абе да ти е мерак да ги слушаш и гледаш Билјана Дебарлиева и Татијана Стојановска.Е тоа ти се вика професионалци.Неможам а да не кажам за Сител (колку за споредба)Ивона Талевска,таков циник невиден.За тоа што и одговара,се смее и збори,мислиш коментира скриена камера или нешто слично.Незнам дали е она сама таква или тоа го прави под директива на шефот,Латас.Незнам ама само знам дека се поретко сум на фрекфенцијата на таа тв.
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2010 во 21:47
mozebi bila..........sega veke NEнека%20ти%20е%20срам

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2010 во 21:51
Originally posted by annaja annaja напиша:

Една од причините зашто ја гледам А1 е и презентерките на вести.Абе да ти е мерак да ги слушаш и гледаш Билјана Дебарлиева и Татијана Стојановска.Е тоа ти се вика професионалци.Неможам а да не кажам за Сител (колку за споредба)Ивона Талевска,таков циник невиден.За тоа што и одговара,се смее и збори,мислиш коментира скриена камера или нешто слично.Незнам дали е она сама таква или тоа го прави под директива на шефот,Латас.Незнам ама само знам дека се поретко сум на фрекфенцијата на таа тв.


Ova za Ivona e mnogu iritirachko . Izgleda kako da i se umrtveni site muskuli na liceto . Ne mozam da ja gledam povekje od 10 sekundi....uzas .
Tatjana e ekstra a isto taka ima edna prezenterka za zal ne i go znam imeto od Alfa TV .
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2010 во 13:20
Originally posted by ANITA11 ANITA11 напиша:


Originally posted by zagor zagor напиша:

кој тоа мојата Анитка ми ја фати за цицка..?коооој?
срамота,едвај успеав да ги спасам од љубопитните погледи....срамота..и греота.
изненадувањезбунетостzagor bre



...што,и ти да не беше таму?
настрада..да не те фана и тебе за....?
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2010 во 13:22
најсекси презентерки на а1 и онаа јасминка од алфа ме излуџује
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
marsovec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marsovec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2010 во 16:54
НАЈДОБРИ СЕ....Затоа и ги рекетираат или малтретираат ...и тоа не е од сега... Срамно но вистинито...
СЕ Е КОНЕЧНО САМО ГЛУПОСТА Е БЕСКОНЕЧНА - САМО КАЈ НАС
Кон врв
Pavaroti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Експерто нумеро 2

Регистриран: 03.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pavaroti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2010 во 17:46
Originally posted by marsovec marsovec напиша:

НАЈДОБРИ СЕ....Затоа и ги рекетираат или малтретираат ...и тоа не е од сега... Срамно но вистинито...

Каков виц
Кон врв
annaja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Април.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 531
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај annaja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2010 во 01:19
Темата е А1 ама неможам, а да не прокоментирам за сител.Еве во моментов гледам дневник,оној последниот во 01:05ч.и почна со А1,е па стварно претераа,се они дознаваат,копаат.Помина тоа,сега тие што треба,што плата земаат за тоа ќе откријат тоа што треба да откријат,многу не замараат веќе незнам мислам има 10 дена.Сега они ја откриваат Америка,и Рамковски е ваков таков,не ги плаќал новинарите, па ги пријавувал како пакувачи на смоки.....а Ѕинго нели ги плаќаше работниците со бонови? тоа не го коментираа....Јас сум за тоа сите да се проверуваат,па и тие заштитени мечки...Не гледам више....крај.
Кон врв
Pavaroti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Експерто нумеро 2

Регистриран: 03.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pavaroti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2010 во 10:31
Originally posted by annaja annaja напиша:

Темата е А1 ама неможам, а да не прокоментирам за сител.Еве во моментов гледам дневник,оној последниот во 01:05ч.и почна со А1,е па стварно претераа,се они дознаваат,копаат.Помина тоа,сега тие што треба,што плата земаат за тоа ќе откријат тоа што треба да откријат,многу не замараат веќе незнам мислам има 10 дена.Сега они ја откриваат Америка,и Рамковски е ваков таков,не ги плаќал новинарите, па ги пријавувал како пакувачи на смоки.....а Ѕинго нели ги плаќаше работниците со бонови? тоа не го коментираа....Јас сум за тоа сите да се проверуваат,па и тие заштитени мечки...Не гледам више....крај.

Со боновите не сум сигурен дека го докажаа, Но не дека нешто многу се разликуваат....и двајцата се исто л*ајно
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2010 во 22:38
za Lisjata i dzevrieголема%20насмевка
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2010 во 20:02
zashto ima najmnogu reklami!изненадување

...ili toa e posledica na ...gledanosta?намигнување
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
CICAMACA Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 18.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 57
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CICAMACA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2010 во 13:55
Па зарем има и такви што сеуште гледаат ТВ?....Леле, па како успеваат?....А затоа 30% од населението несака да си најде работа......поинтересно му е дома со ТВ!!!!!!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3334353637 41>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,235 секунди.