IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Драг ИДИВИДИ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Драг ИДИВИДИ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4849505152 100>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2010 во 14:12
ДРАГ ИДИВИДИ

Напишав ама баш се` задоволство Толку бев сигурна што одма ги одговорив прашањата голема%20насмевка
Две ако не се точни.
Нејсе, ќе поминам, верувам задоволство


You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2010 во 19:32
Originally posted by Lithium Lithium напиша:

ДРАГ ИДИВИДИ

Напишав ама баш се` задоволство Толку бев сигурна што одма ги одговорив прашањата голема%20насмевка
Две ако не се точни.
Нејсе, ќе поминам, верувам задоволство





ако се работи за тест или некоја писмена...

се придружувам...

4ка не ми бега голема%20насмевка
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2010 во 22:02
Драг Идивиди,....

јас или тој е проблемот, тоа кажи ми.... па ладно се однесувам.... не знам поинаку пу бе.... па таква никаква како сум се погодила, човек не може да испадне со мене на крај

и да додадам до една особа .... драга моја, ти не личиш - ти плукната си на хаус,... ..... боже мили... исти сте
Кон врв
KINGDAVID Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Solomon's father

Регистриран: 09.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KINGDAVID Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2010 во 23:40

   Drag IDIVIDI,

Vidov deka imam vistinski prijateli koi me sakaat i pocituvaat.


Mu blagodaram na BOG za niv , a vo isto vreme se cudam zosto ima lugje sto tolku me sakaat i so sto i dali  go zasluziv toa ?

 Koj sum jas Boze , nikoj i nisto, edna vejka sama na veterot ni familija nemam nisto nemam... cuden e zivotot... interesen .


Sto bi rekla Vesna Petrusevska - Bejbi : Ne mi e jasno не%20знам


Fala mu na BOGA  najlosoto pomina  ох

   SOLI DEO GLORIA
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2010 во 21:26
Драг Идивиди... моментално посакувам да испарам од тебе на малце и да се изначитем будали по други форуми, па кога ќе се вратам повторно да го почувствувам она „дома си е дома“.... само уште форум да најдев...замисленост
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2010 во 23:06
Иди... види...

Денес родителски.
Има ли нешто поубаво од тоа?
Има ли нешто поубаво од тоа да ја видиш шокираната фаца на жената која те носела цели девет месеци, поради тебе и отекувале зглобови и и се јавувале мачнини, те родила, го хранела твоето беспомошно тело те чувала... и на крај што?
Што добила за возврат?
Се нервирам што сум таква идиотка, или сум јас или е пубертетот што тапкам во место постојано и шо ми е ваков глуп животот.

Епа така...
Јас и ти се гледаме за едно месец дена бидејќи од денес ми почнува казната со која ми е забрането:

-компјутер
-телевизор
-искачање
-таксират

За последново ќе се борам ко ранета лавица, ама ќе добијам пари за на Таксират, па Хладно Пиво свират или што!?

Сега или се они глупи, или сум јас мутава па не можам да им објаснам дека казна од ваков тип кај мене нема никакво влијание се додека јас не се заинатам и поправам оцени.
Ама изгледа е ова второво.
Да, тоа ќе да е.
Ајој, мутава сум.
Мутава до бол.
Секад заебувам работа.
Сега ми се пцуе, ама ајде, ќе се воздржам.

Безвезе пост.
Отидов јас да учам латински и хемија и анатомија и физиологија и уште нешто друго на кое не можам да се сетам у моментов...

П.С: Зошо има такви глупачи у ова медицината проклета глупа идиотска и ретардирана?
Ако ми пререче нешто утре, мартинка у чело ќе и забијам и има да ме памти мене она, има да се сеќава на мене секој ден коа ќе си ја погледне краставата фаца у огледало после будење. Ќе и ја откорнам тоа косата плава изгорена. Гуска една плава.

П.П.С: Пубертет.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2010 во 23:21
Originally posted by KINGDAVID KINGDAVID напиша:


   Drag IDIVIDI,

Vidov deka imam vistinski prijateli koi me sakaat i pocituvaat.


Mu blagodaram na BOG za niv , a vo isto vreme se cudam zosto ima lugje sto tolku me sakaat i so sto i dali  go zasluziv toa ?

 Koj sum jas Boze , nikoj i nisto, edna vejka sama na veterot ni familija nemam nisto nemam... cuden e zivotot... interesen .


Sto bi rekla Vesna Petrusevska - Bejbi : Ne mi e jasno не%20знам


Fala mu na BOGA  najlosoto pomina  ох




Драг ИдиВиди...

шо не му е јасно на кралов ?

па кога си таков крал , нормално е да имаш љубители...

пази жезлото да не ти падне од премногу мислење...голема%20насмевкаголема%20насмевкатрепкањенамигнување
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
KINGDAVID Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Solomon's father

Регистриран: 09.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KINGDAVID Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2010 во 17:14

  Drag IDIVIDI,

Me raspolozi Dzo so negoviot komentar голема%20насмевка . Pozdrav do nego големо%20гушкање
   SOLI DEO GLORIA
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2010 во 17:39


Драг ИДИВИДИ,

многу имам да ти кажувам, ама нема да те гњавам.
ќе соберам се во едно-------> тага
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2010 во 22:14
Драги Идивиди,

кога друг пат ќе посакам да си земам обврска плус на мојот и онака претоварен грб,... те молам некој од твоите членовите да ми го цитира постов во кој ќе ги колнам хамерите....

МРАЗАМММММММ ДА ПРАВАМ ХАМЕРИИИИИИИИИИИИ!!!!!! не знам да пишувам убаво, а овој го извезов.... значи сметај колку проклето време ми одзеде.... уф, сите чакри, точки и центри во телово ми пулсираат во ритамот на проклетиот молив,... шкрт шкрт шкрт.... па гумата.... бриш бриш бриш - малце повеќе бриш - и така до бескрај   

битно сум готова, ама морав некаде да се изјадам иако го почнав и го завршив навреме.... утре од сабајле - кулирање.... ииии чилаааааааакс

во секој случај, особа Х уште го нема,.... ај уил кил хим самдеј.... ма не.... со кој ќе се задевам после

и тако... сестра ми е екстремно љубезна со мене моментално, сигурно нешто и треба....
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2010 во 18:56
Драг Идивиди....нешто ме чешка одвнатре... мислам дека е трема.... црвенеењетрепкање
трепкање
Збунет сум... не знам дали ќе отсвирам се ко што треба и дали ќе се уходам добро во групава.... офлелеее.... потој голема%20насмевка

Се надевам ќе биди супер ко за прв пат тезга....   драг идивиди стискај палчиња за да ги истерам сите песни ок трепкање Чаос
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2010 во 22:36
Драг ИдиВиди...

абе Мизар на таксират...

епа ај со мене...среќа
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2010 во 12:41
Drag idividi milo mi bese sto se vidovme...големо%20гушкање

aj prijatno do poposleзамисленост

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
KINGDAVID Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Solomon's father

Регистриран: 09.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KINGDAVID Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2010 во 23:42
Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

Драг Идивиди....нешто ме чешка одвнатре... мислам дека е трема.... црвенеењетрепкање
трепкање
Збунет сум... не знам дали ќе отсвирам се ко што треба и дали ќе се уходам добро во групава.... офлелеее.... потој голема%20насмевка

Се надевам ќе биди супер ко за прв пат тезга....   драг идивиди стискај палчиња за да ги истерам сите песни ок трепкање Чаос



 Drag IDIVIDI,

Bidejki volkswagen mi dava poddrska sekogas, da mu posakam neka mu e so srekja prvata tezga . да
   SOLI DEO GLORIA
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4849505152 100>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.