IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Драг ИДИВИДИ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Драг ИДИВИДИ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4546474849 100>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2010 во 21:07
Драг идивиди...
Колку е сељачки да истепаш девојка поголема од тебе бидејќи ти ја џитнала во вир проектната по биологија и бидејќи на час немаш што да и однесеш на професорката па добиваш кец!?
Јас мислам не е, бидејќи типката си го заслужи.
Целата меланхонија во мене се претвори, така ненадејно, во бес и стрес и се изналупав добро, иако не беше ниту културно, ниту морално.
Стариот дома ме замара, веќе не му ни зборам, се спукавме во петокот, страшно ме изнервира и ме навреди и веќе ни „добар ден“ не му викам. Ќе свати он каква ќерка пропушта и ќе му биде жал за тоа.
Така учам за етапи на мускулна контракција ,мислите ми летаат на сосем трето место, мозокот на пасење, а јас се преправам дека учам, на крај сама себеси си штетам, не на другите...
Ау, колку сакам да имам некој кој ќе ме извлече од ова монотонијава!
Драг идивиди...
the prince finally came to save her,
and the rest you can figure out...



What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Октомври.2010 во 20:43
Драг Идивиди...

денешниот муабет и ретроспективата на некои случувања премногу ме погоди...измешани чувства на радост и тага,вина,болка...незнам веќе што е добро, а што лошо,незнам што е правилно... ко допрев дното,а излезот неможам да го најдам

и то...

Изменето од sanja-a - 14.Октомври.2010 во 20:44
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2010 во 16:19
I wo-wo-wo-wo wonder... 

Драг Идивиди... како ти изгледа ова? Само една од алтернативите...

Секако... нема да биде олку гланц.... само ќе биди ист модел....


драг идивиди, опседнат сум од Фиат 850 купе и Голф 1 ГТИ... не ми замерувајголемо%20гушкање
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2010 во 10:28
Драги,

некој подоле рече дека си како психијатар... ние идеме, си кажуваме што не мачи и си одиме... а ти си стоиш и не чекаш... треба и тебе еден споменик да ти дигнат,... на пример, твоето човечево баш ќе се вклопи меѓу шмизлите на скопскиот плоштад

нека помине уште неделава и после раат,... нема веќе да ме малтретираат што значи, нема повеќе ни јас да те малтретирам тебе

farewell
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2010 во 12:45
Драг ИДИВИДИ...само два збора...

НИТУ МЕ БИЛО,НИТУ ЌЕ МЕ БИДЕ.
а зошто?...знаеш?
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2010 во 14:14
Драг ИДИВИДИ....

..и денес иста песна...почнав да застанувам меѓу станици,да отворам предна врата...со втора поаѓам..цајканот на раскрсница ќе го згазев...кусур не враќам како треба...

дефинитивно нешто ми се случува...
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2010 во 00:02
Originally posted by zagor zagor напиша:

Драг ИДИВИДИ....

..и денес иста песна...почнав да застанувам меѓу станици,да отворам предна врата...со втора поаѓам..цајканот на раскрсница ќе го згазев...кусур не враќам како треба...

дефинитивно нешто ми се случува...


Драг Идивиди,

... еден поздрав за загор...

http://www.youtube.com/watch?v=OntTG-n3zpI
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2010 во 12:54
Драг идивиди

фрустрационата толеранција ми е на нула од 15 септември па навака.
се изменив за 180, ќе ги потепам сите, мајке ми.


чао

патем, денес е катастрофален ден, а и во понеделник беше така.



You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2010 во 14:11
Драги, најдраги
 
Не можам да дочекам 30 ти да дојде. Пресреќна сумизненадување Еден нов лист што ќе почнам да го испишувам е пред мене. На мене останува што ќе напишам и зошто. И кога сите ми викаат: Леле немој така, луда ли си, па зошто, па како, па кога реши...Јас одлучно мавнав со главата од ѕидизненадување и останав живаплазење Комплетна промена на подобро. Ма уште од сега ги чувствувам позитивните работи. Нема да дозволам никој да ме запре. Така ме научи една личност која што не е веќе тука. Фала ти.
 
 
Ајт големо%20гушкање
 
П.С.....само ми е криво што ќе имам се помалку време за тебе драги....и за сите личности што ми се многу мили тука....рамнодушност
 
 
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2010 во 14:14
..драг идивиди.

кажи им дека во петок само до 12,00ч.можат да се исплачат...друг ден откако ќе се растури пазарот и се разбира..ако не е некој празник.вака,надежда брзо изумира..немаат верба во тебе.
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2010 во 19:47
Драг Идивиди... понекад на ухо шапнем папама, бог ил је са вама или је са нама...  убо еее... супер е...
дошло из дупета у главу... мада најмногу што ми недостигаше претходнава недела беше ТИ.... озбилно бе, се прешував како се ПодВодно, Литиум, Тиги, Бабата, Енџи... што ли има на форум, можеби некој ми пишал нешто, можеби некој прашал каде сум.... ко отворив видов дека ништо не се десило невообичаено... ни е сменет скинот на форумов, ни ме назначиле за модератор (или боже сачувај админ)плазењеплазење, ни Тиги сменила ник , ни се зачленил Горан Брегович ..... ма... шта че ми.... убо ееее....

Само една рамномерна монотонија деновиве.... рамнодушнострамнодушнострамнодушнострамнодушнострамнодушност
Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2010 во 22:17
Драг Идивиди,

Многу сакам на Фолки да му се случи нешто убаво и возбудливо. Ако може

Однапред благодарам,

Со почит,
ПодВодно
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Октомври.2010 во 15:25
Драга ПодВодно....големо%20гушкањебакнеж бакнеж бакнеж .... изгледа овај наш идивиди е баш семоќен, те послушал па вчера имав така бурна вечер и уште се собирам од импресиите... трепкањеголема%20насмевка Вечерва е закажана уште една таква.... 

Еј .... големо%20гушкањебакнеж
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Октомври.2010 во 20:12
drag idividiголемо%20гушкањеsuper si samo tiсреќа
inaku ne sum ti pisala odamnaзбунетостi sakam da ti kazam deka se skarav po 100 pat so drugarka miголема%20насмевка...i deka nauciv nekoi raboti btw zivotot me nauci среќа...deka ne trebalo zaludno da se trudam ...i za toa veke za nishto ne se ni trudam изненадување..gajle mi e za seголема%20насмевка
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4546474849 100>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,160 секунди.