IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Драг ИДИВИДИ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Драг ИДИВИДИ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3940414243 100>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2010 во 19:07
Folki, ama soveti davas...

Ova ti e isto kako jas da ti kazam da vozis rent-a-kar dodeka ne soberes pari za nova kola...
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2010 во 22:35
Originally posted by Marko Polo 1 Marko Polo 1 напиша:

Folki, ama soveti davas...

Ova ti e isto kako jas da ti kazam da vozis rent-a-kar dodeka ne soberes pari za nova kola...
  OOoo Marko... zaboravas deka sme deca od po 17 godini...

i znaci situacijava bi bila : kupuvam 101 za 50 eura i ako ne brka rabota ke go otplakuvam do nemajkade.... So nea treba da gi izzivees site slajfanjva vo mesto, startovi, kocenja pod racna, a koga ke vidis deka si go zavrsila svoeto da ja isratis v otpad намигнување
... seto pominuva, zaminuva, no navreme utvrduvas deka e labava rabota...намигнување Taka marko... inaku vo redнамигнување


Изменето од volkswagen - 15.Август.2010 во 22:37
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2010 во 10:57
Драг Иди,.
Не требаше вчера да одам знам,
од толку сончање.. сегаме боли се тага

..Живеам за да умрам..!
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2010 во 21:49
Драг идивиди...
Мојот живот иде во три илјади прекрасни женски полови органи.
Биди ми поздравен.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Ѕвончица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Ice Cold.

Регистриран: 07.Август.2010
Статус: Офлајн
Поени: 448
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ѕвончица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2010 во 19:00
Драг Идивиди,
Конечно најдов малку време..
И види ме, не сум толку нова, имам и стаж.
Ново..па, разочарана сум од животот..Подобро кажано, од личностите во мојот живот..
Демит, тоа е.


Твоја Ѕвончица.
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2010 во 02:49
Драг идивиди...

не сум знаела дека можам да ти се обратам

Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2010 во 13:08
и ДиВиДи
 
коцката е фрлена, ама на 26-ти ќе знам дали ќе допре на кец или на шестка, друго немит. Или ќе плачам или ќе се смеам.
 
Се скарав со сестра ми, и тоа многу гадно.
Ми се развика, и се развикав.
Ме изнервира, ја изнервирав.
Нема да се извинам, не овојпат.
 
 
 
 
You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2010 во 21:38
Бро,

порано мажите продавале држави за една жена.

Денес, жените ќе го продадат цел свет за facebook.
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2010 во 02:40
Идивиди,

Нешто се случува, ама не знам што. А многу мразам кога не знам.
Чудно е се. Тука, таму, насекаде.
А јас па..Малку ме памтат ваква. Можеби пред три години..кога...
..ама тогаш..друго беше.

Можеби не е до околината, можеби е до мене.
Затоа решив..нема да биде вака. Не може да биде вака. Не смее.

Ќе ми фалиш овие неколку дена. Подобро кажано..ќе ми фалат некои личности овие неколку дена.
Ќе се вратам....ама

Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
Ѕвончица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Ice Cold.

Регистриран: 07.Август.2010
Статус: Офлајн
Поени: 448
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ѕвончица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2010 во 15:28
Мил мој,
Гледам Сунѓерот Боб.
Која ретардацијаа ејј.

Туку..забележувам дека нештата се поклопуваат, ама..се решив да молчам, мудро да молчам..
И и, нападот понекогаш е најдобрата одбрана, нажалост.

И што читам, гледам, whatever, крзното и енимал принтот ќе бидат ''in'' оваа сезона.
OmfG.

Поздрав.
Твоја,
Другарката на Петарчо.
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2010 во 00:13
Драг идивиди...

Што е полошо од тоа да знаеш дека нешто е убаво, а неможеш да го практикуваш бидејќи не си доволно возрасен?

Моите комшии имаат секс.
Сакаш верувај, сакаш не -јас слушам.
Женската врска како ненормална, незнам што е работата.
Веќе десет минути вреска и многу ме нервира.
Комшијата е тивок. Тоа бар е нешто.

Тоа ти е...
Кога си со некого лепенка, ќе слушаш и офкања и стенкања и се.

Ај јас ќе си ја пуштам You can leave your hat on и ќе се надевам, ќе свршат.

Биди ми поздравен.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2010 во 12:12
вчера предвечер, шеткам јас низ двор и слушам некој шушка кај соседите што се иселија пред еден месец. некој го прска тревникот, најдов една добра позиција да ѕирнам низ живата ограда и опааа!... добро исончан (и обликуван) типец (пратиле некој нов да ја одржува градината). и таман добро се позиционирав кога тој го крена тоа цревото да и удри еден `вештачки дожд` на живата ограда! спискав и кога се освестив од ладниот туш бевме очи в очи преку празнината во зеленилото. мајко мила воајерска ... се испотресе типот, па извинете, па дали ви е добро, не ве видов (па и не требаше да ме видиш) ... и така за да му докажам дека се` е во ред го поканив на кафе, а тој, нееее, не сакам да ве деранжирам, си имате работа (а-ха ), ... ма каква работа, јас само онака низ двор се мавтав (уф) .. а тој, добро тогаш, само да се преслечам (и јас ) и да и кажам на жена ми (!!?!!) ...
си пиевме кафе, се запознавме... симпатична женичка, згодничка ...
имам нови соседи   
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2010 во 12:51
ПодВодно... со комшијатаА???збунетост плазење   големо%20гушкањебакнеж


Драг Идивиди... Многу изеротизирана држава сме, така вика Тошо Малерот а јас прифаќам ама скроз... а и тоа е многу добро, оти од еротика никад не можиш да се предозираш и еротика стално фали...

Од Тиги комшиите се онадат и гајле си немаат, ПодВодно си најде наводно нови комшии (плазење),  Пинки го виде Тито, Мече се смири со онаа, скараџијата ми го дава 101от, „љицето В.Т.“ се врати во нормала и си се смири со таа, му најдов на тоа батето чупе за „онадење“ и сеа чекам честало ,  онаа малана пак почна да ми се пушта оти се скара со дечки и`, таа другата џабе ја бркам , сеа си имам прилика за онака... а , третата? Незе не ја оставам....  четвртата... сега таа е на потег... или ќе биди или...ма батаалииииинамигнување

И кога сите другариве плачеа за чупе , јас бев во уште погнасна ситуација , ама ај, учен сум , ги тешев , ги частев, ги убедував дека се ќе се среди , ги занимавав децата што се вика.... и кога стварно се се` среди јас почнав да паќам во депресија затоа што ми помина 1 месец без контактирање со малата а толку многу ја сакам... таа можеби веќе и друг си има најдено.... можеби ми е само лута , можеби сеуште седи дома и плачи по мене (аха... добро... како да не...рамнодушност) ... а зман дека ме сакаше и тоа стварно....
 Ете, си погазив принцип, прв попуштив ,знам дека згрешив тогаш само не знам што... и и пишав порака... и се извинив, ја замолив лепо фино да се најдеме (па макар и на нет да е ) за да ја расчистиме поштено работата и да занеме дали ќе продолжиме да одиме или тука негде ни беше крајот.... И што добив??? Главоболка повеќе... Ја нема неа едноставно.... прво почнав да се загрижувам и да се плашам што е со  чупево... Ама на крајот гледам го сменила никот на скајп ... по тоа се гледа дека е тука само пробува да ме избегни поради икс причина....  А и новиот ник е тоа што беше и причина за нашето зближување... и сеуште и стои тоа „ љубов yeaaaaaaaaaaaaљубов“ што го пиша кога се фативме....изненадување Дај бре чоек, што вика Тиги (бакнеж), патетика во боја... 
...  И сто пати се потокмив да го избришам сето ова што го изнапишав, ама нема пошто ме фати инает...

Што ли требаше повеќе да направам... знаеш ли како се осечам.... ко по пижами в чаршија да сум излезен... е ко таков идиот....
И јас бев тој што требаше да плачи во Точила претходниве неколку дена додека ги тапшав другариве и му повторував „Добро е, ќе биди... сторивме се што можевме ние , сега незе и е редот... само почекај...“ И сега сите (што вика Тиги бакнеж) осмех до шестка, а јас шлајфовам в место и само се насобира во мене се до еден момент додека не пукни и да ги поднаредам сите брзопотезно...
Човече... вчера додека акав низ чаршијана во „скандал састав“ + 1 (јас, и уште двајца другари) се провлекуваа дебилни теми да недоверба меѓу другариве и освен што се издрав еднаш по едниот друго ништо не ми текна да направам за да се опуштам...
И сеа.. дефинитивно... сите се во боља состојба од мене, уживаат леле мајко , на никого не му текна освен она „како си ми ти бе мали“ , ништо подетално да праша зошто сум таков... ок... можеби и тие си имаат проблеми ама како на никого толку не му дојде воља малце да ме освежи и мене... и јас не сум челичен и како никој не ми одговара на прашањето што го поставив 100 пута меѓу редови: ДАЛИ НА НЕКОГО ВООПШТО МУ Е ГАЈЛЕ ЗА МОИТЕ ЧУВСТВА?

Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2010 во 13:41
нам ни е гајле, мали     , а ние сме најмалку „скандал састав + 1“, ама каков ќар имаш ти од тоа

п.с. јас??! ... ништо со комшијатА, што ти е тебе, ...   лук бат донт тач ... а и мојот вели, комшивката е бомбонче и сметам дека сега сме фифти-фифти    
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3940414243 100>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,160 секунди.