IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - A1 Teлевизија најгледана? Зошто?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

A1 Teлевизија најгледана? Зошто?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2627282930 41>
Автор
Порака
Milica.B Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 355
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Milica.B Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2010 во 16:49
и јас мислам дека алфа е подобра од А1
Кон врв
bingo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2522
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bingo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2010 во 16:58
Originally posted by Milica.B Milica.B напиша:

и јас мислам дека алфа е подобра од А1
мора да си урбана
Кон врв
stigma04 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2661
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stigma04 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Мај.2010 во 01:30
alfa podobra od a1 ova na majtap mi lici iskreno ti kazvam alfa ima emisii ama ne e tolku gledana i mene mi e na 64 kanal kako i na mnogu drugi
Jas sum pepel tamu kade sto bev ogan
Кон врв
mimicria Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
magnet za defekti

Регистриран: 27.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimicria Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2010 во 10:16
газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење serbet televizija.. ne poznavam nikoj sto ja gleda....газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Dajem ti verse i note, sve moje sarene perle na dar, jos te mogu pjesmom kupiti, lukavo i slatkorjecivo, jos uvjek mogu ti podvaliti ljubav...
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2010 во 19:17
Јас па мислам дека не е најгледанасреќа
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
Charmedgirl18 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 868
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Charmedgirl18 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2010 во 12:17
темава е отворена уште пред шехерезад, и тие турски глупости*, но пред неколку години на А1 на големо се гледаа шпански серии...сега рејтингот и го покачуваат турскиве серии, и тоа ти е.како може најгледаната тв да нема една серија што ќе биде комична како што порано си ја имаа According to Jim?и кога е последниот пат кога пуштиле добар филм, што не е после 1?и уште треба да се мачам со CSI-те епизоди, зашто мора да помине Долина на лисјата, Долина на волците, па после да дојдат нормалните серии...
*под турски глупости се подразбираат сите турски серии налик на шпанските, и доколку има овде некој што ги гледа, длабоко му се извинувам за изразот

Изменето од Charmedgirl18 - 22.Јуни.2010 во 12:17
I'm not afraid to take a stand
Everybody come take my hand
We'll walk this road together, through the storm
Whatever weather, cold or warm
Just let you know that, you're not alone
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2010 во 12:38
изненадување
Јас ги гледамплазење
Морам да го СЛУШАМ Кога лисјата паѓаат затоа што не знам кога точно ќе почне Долина на Волците. Програмата ја измешаа. Една недела во еден термин ги даваат филмовиве, друга недела во друг.
А и ова ексклузив (или што и да е - не го гледам) што го направија толку долгозбунетостизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадување
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
Charmedgirl18 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 868
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Charmedgirl18 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2010 во 21:51
Originally posted by ФорумскаБаба ФорумскаБаба напиша:

изненадувањеЈас ги гледамплазењеМорам да го СЛУШАМ Кога лисјата паѓаат затоа што не знам кога точно ќе почне Долина на Волците. Програмата ја измешаа. Една недела во еден термин ги даваат филмовиве, друга недела во друг. А и ова ексклузив (или што и да е - не го гледам) што го направија толку долгозбунетостизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадување

епа форумска бабичке, жал ми е...мене сите сапуници ми се глупости, освен комичните!
I'm not afraid to take a stand
Everybody come take my hand
We'll walk this road together, through the storm
Whatever weather, cold or warm
Just let you know that, you're not alone
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2010 во 10:49
не само што е најгледана туку е и најобјективна ....... затоа е нормално , најгледана ........ браво за А1 да
Кон врв
foerbah Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 41
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај foerbah Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2010 во 19:49
...најобјективна???...нешто што вреди на а1...утринска програма...тркало на среќата и милионер...можеби нешто ицпуштив.отсекогаш играле прљаво и со ниски удари...уште кога стошичка беше директор...
Кон врв
marsovec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marsovec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2010 во 16:40
A1 i Alfa se najkvalitetni vo se.I ne ja nabivaat nivnata vistina kako Latas koj ja upropasti Sitel.No tuka e Pastirot, kсршено%20срцеe im pomogne.
СЕ Е КОНЕЧНО САМО ГЛУПОСТА Е БЕСКОНЕЧНА - САМО КАЈ НАС
Кон врв
mariija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2459
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mariija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2010 во 12:07
voopshto ne e gledana od moja strana , не
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2010 во 13:59
Кон врв
stigma04 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2661
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stigma04 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2010 во 02:13
a1 e najdobra tv ama ne ja klavajte alfa tv za vtora smesno e tuka se kanal 5 telma sitel sto se godini vo eterot alfa e dobra ama ne e tolku gledana nemozi da se tokmi so ostanatite volci vo eterot
Jas sum pepel tamu kade sto bev ogan
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2627282930 41>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.