IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Што би направиле на моето место??
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што би направиле на моето место??

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
Автор
Порака
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2010 во 19:09
тиги... преформулирај ја реченицата за да те разберимеголема%20насмевка
можи срцкатрепкање?
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2010 во 21:05
нека%20ти%20е%20срам....... чекање.....
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2010 во 22:48
Бисеров се лути.голема%20насмевка

Он топик малце луѓе...
Зока, послушај го “мудрецов“ и батали тоа професорот.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2010 во 10:21
тиги ... што ти е станатоизненадување
чудна ми стануваш бе

иначе ... Зока... ај и по другиве подфоруми, не само овдетрепкање
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2010 во 12:06
Значи и го решивте проблемот на Зока, и го наместивте Фолцвагенотсмеење
Ти Волс не се исчудувај толку, Тиги само се грижи за тебетрепкање
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2010 во 13:59
абе и ќе ме оженат вака ко што тргналесмеење


ааа... не сетив... фала тиги за грижата... не мора толку да се грижиштрепкањеплазење
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2010 во 18:01
Не би било чудно и да те ожениме.плазење
плазењеВиртуелно.голема%20насмевкаголема%20насмевка
Шала на страна...
Темава демек беше “сериозна“ а само глупости се изнатрескавме.трепкање
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2010 во 20:20
клин се клином избијанамигнување

Изменето од volkswagen - 03.Март.2010 во 20:20
Кон врв
Zoka16 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 26.Февруари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoka16 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2010 во 19:04
uste na pocetokot rekov, dzabe ovde si go pisav problemot :) tuka site se zainteresirani samo za sebe :)
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2010 во 19:37
ЕЕЕЕе сеа пак и ти...ненене
нене
што сакаш да ти речиме.., а?

сакаш да ти кажеме  - бравооо.... оди мувај се со оженет човек,.. само напред.... продолжи така, тој сигурно ќе се разведе од жена му за да оди со малолетна ученичка...  тоа ли сакаш да ти го кажеме??? а???? Да ти даваме совети како да го освоиш професорот...???? Да му земеш број од мобилен као му треба на некој , па да му праќаш еротски СМС...???

Не очекекувај такво нешто , девојче, тоа бега од границите на нормалата... У осталом, ако не можиш да си го контролираш пубертетот пробај малце фазла да се зближиш со твоите соученици врсници, белки ќе се прилагодиш пред да направиш некоја глупост со провесорот...

а ти таа нестабилна личност (мизерно даскалче) кое фаќа швалерки ученички не смее да биде во училиште и во контакт со тинејџерки....

И ако толку не ти одговараме (пошто нели сме заинтересирани само за себе - НЕ НЕ ЧИТАЈ БЕ, КОЈ ТЕ ТЕРА!!!!




п.с. Ова го сватив малку лично и затоа реагирам бурно. Ако нешто е во спротивност со правилата на форумов , контактирајте ме и ќе го изменам постотголема%20насмевка








Изменето од volkswagen - 18.Март.2010 во 19:38
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2010 во 16:10
Originally posted by Zoka16 Zoka16 напиша:

uste na pocetokot rekov, dzabe ovde si go pisav problemot :) tuka site se zainteresirani samo za sebe :)


ма дај те молам...ако сме биле заинтересирани само за себе немало ништо да напишеме на темава...
уствари..ти мислиш дека е нормално да се зближиш со еден професор кој има нестабилен брак.. ..да му испратиш интересни СМС...што е следно.. да му се пикнеш во кревет ...прво ти си малолетна..второ тој (условно кажано)е старец за твоите 16 години..(да не ме разберат погрешно тие што се околу 35год...споредбата ми е 16 со 35...)...трето дали некогаш си размислила за последиците од можното зближување со тој човек ...
немој да мислиш дека солам памет...
ама ај те молам кажи ми ...што мислиш дека ќе добиеш со тоа?...што би било позитивно од сето ова?
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2010 во 11:06
има тема, љубовен совет и љубов со професор... оваа ја затворам, не ги преместувам постовите, многу се
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.