IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Луѓе, хелп ми!!!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Луѓе, хелп ми!!!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 8>
Автор
Порака
zaljubena izgubena Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 79
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zaljubena izgubena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2009 во 21:03
Originally posted by bounty_hunter bounty_hunter напиша:

Originally posted by zaljubena izgubena zaljubena izgubena напиша:

после забележав, али нека ај што има веза :)

аха средно сум ја. знам дека е заебано, ама мнногу ама мноогу го сакам! никогаш у живот не сум се трудела толку за да импресионирам некој, да ме пофали. кога не учам мислам на него :)) ама жими мајка преубав е! а и не е баш стар, 36 год х)))


Ништо, млад е тој, барај некој постар. Абе не се трудете со сила да порасните, има време за се. Терај си таму со врсници, некоја година постари и убо ќе ви е. Што сакаш да ти речиме, кажи му на профата што чувствуваш за него???? И будала да те направи. Алооо прием, ме слуша ли некој.


море јас немам храброст да му намигнам, да го погледнам под око, а не пак да му кажам нешто! :)) јас сум многу срамежлива, мноооогу!!! :) ама нај мерак ми е кога ми се смешка, пошто јас сум често насмеана па  скоро секад кога ќе се насмеам гледа накај мене и тој се насмевнува :) срцкооо! :))
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2009 во 21:06
млада си, и уште не ти се јасни некои работи... само се надевам дека нема да ги научиш на потешкиот начин... батали го професорот!
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
zaljubena izgubena Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 79
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zaljubena izgubena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2009 во 21:08
Originally posted by Evenstar Evenstar напиша:

млада си, и уште не ти се јасни некои работи... само се надевам дека нема да ги научиш на потешкиот начин... батали го професорот!


е лесно е да речеш :) ти викам, од први септември лани, откога првпат го видов човеков- не ми испаѓа од глава! а јас тешко се одљубувам....
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2009 во 21:10
Aj potsetete me, od koja vozrast smeat da bidat clenovite na forumov?
Кон врв
zaljubena izgubena Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 79
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zaljubena izgubena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2009 во 21:11
абе не биди конзервативен и помагај ако знаеш не туку дискриминирај тука заљубени души :))))
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2009 во 21:13
Originally posted by zaljubena izgubena zaljubena izgubena напиша:

Originally posted by bounty_hunter bounty_hunter напиша:

Originally posted by zaljubena izgubena zaljubena izgubena напиша:

после забележав, али нека ај што има веза :)

аха средно сум ја. знам дека е заебано, ама мнногу ама мноогу го сакам! никогаш у живот не сум се трудела толку за да импресионирам некој, да ме пофали. кога не учам мислам на него :)) ама жими мајка преубав е! а и не е баш стар, 36 год х)))


Ништо, млад е тој, барај некој постар. Абе не се трудете со сила да порасните, има време за се. Терај си таму со врсници, некоја година постари и убо ќе ви е. Што сакаш да ти речиме, кажи му на профата што чувствуваш за него???? И будала да те направи. Алооо прием, ме слуша ли некој.


море јас немам храброст да му намигнам, да го погледнам под око, а не пак да му кажам нешто! :)) јас сум многу срамежлива, мноооогу!!! :) ама нај мерак ми е кога ми се смешка, пошто јас сум често насмеана па  скоро секад кога ќе се насмеам гледа накај мене и тој се насмевнува :) срцкооо! :))


Епа што не прашуваш за помош, кога и самата викаш дека нема ништо да направиш со него? Што да ти кажиме ние повеќе?
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2009 во 21:15
ufff...
Modernive nesto mnogu cesto gi kazuvaat po televizija...
Te vamu uapsile pedofil, te tamu...


Mi se cini deka kje stanam uste pokzervativen, kje pocnam da razmisluvam deka pedofilite vsusnost se zrtvi...
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2009 во 21:17
Originally posted by zaljubena izgubena zaljubena izgubena напиша:


Originally posted by Evenstar Evenstar напиша:

млада си, и уште не ти се јасни некои работи... само се надевам дека нема да ги научиш на потешкиот начин... батали го професорот!
е лесно е да речеш :) ти викам, од први септември лани, откога првпат го видов човеков- не ми испаѓа од глава! а јас тешко се одљубувам....



тоа не е љубов, тоа е залуденост... без навреда, ама мислам дека воопшто и не знаеш што е љубов...
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
zaljubena izgubena Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 79
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zaljubena izgubena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2009 во 21:18
Originally posted by bounty_hunter bounty_hunter напиша:

Originally posted by zaljubena izgubena zaljubena izgubena напиша:

Originally posted by bounty_hunter bounty_hunter напиша:

Originally posted by zaljubena izgubena zaljubena izgubena напиша:

после забележав, али нека ај што има веза :)

аха средно сум ја. знам дека е заебано, ама мнногу ама мноогу го сакам! никогаш у живот не сум се трудела толку за да импресионирам некој, да ме пофали. кога не учам мислам на него :)) ама жими мајка преубав е! а и не е баш стар, 36 год х)))


Ништо, млад е тој, барај некој постар. Абе не се трудете со сила да порасните, има време за се. Терај си таму со врсници, некоја година постари и убо ќе ви е. Што сакаш да ти речиме, кажи му на профата што чувствуваш за него???? И будала да те направи. Алооо прием, ме слуша ли некој.


море јас немам храброст да му намигнам, да го погледнам под око, а не пак да му кажам нешто! :)) јас сум многу срамежлива, мноооогу!!! :) ама нај мерак ми е кога ми се смешка, пошто јас сум често насмеана па  скоро секад кога ќе се насмеам гледа накај мене и тој се насмевнува :) срцкооо! :))


Епа што не прашуваш за помош, кога и самата викаш дека нема ништо да направиш со него? Што да ти кажиме ние повеќе?


можда викам сега дека нема, ама што го знаеш, како проаѓа времето се потешко издржувам во негова близина :) сакам да речам, трпам да не му се фрлам и да го изгушкааам! :) барем гушкање едно и шлапкање едно. не мора повеќе ај! :)
Кон врв
zaljubena izgubena Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 79
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zaljubena izgubena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2009 во 21:19
Originally posted by Evenstar Evenstar напиша:

Originally posted by zaljubena izgubena zaljubena izgubena напиша:


Originally posted by Evenstar Evenstar напиша:

млада си, и уште не ти се јасни некои работи... само се надевам дека нема да ги научиш на потешкиот начин... батали го професорот!
е лесно е да речеш :) ти викам, од први септември лани, откога првпат го видов човеков- не ми испаѓа од глава! а јас тешко се одљубувам....



тоа не е љубов, тоа е залуденост... без навреда, ама мислам дека воопшто и не знаеш што е љубов...


знам, веруј, не ми е сефте :) вторпат ми е :) не сум некој тип шо се занесуе безвеза, ја или сакам или нејќам. ем, мислам дека заносот сепак не би надминал две години :) занесена може сум по Леонардо ДИ Каприо, ама по некој реален немам табиет да се занесувам...
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2009 во 21:24
Originally posted by zaljubena izgubena zaljubena izgubena напиша:


знам, веруј, не ми е сефте :) вторпат ми е :) не сум некој тип шо се занесуе безвеза, ја или сакам или нејќам. ем, мислам дека заносот сепак не би надминал две години :) занесена може сум по Леонардо ДИ Каприо, ама по некој реален немам табиет да се занесувам...


Само едно ќе ти речам. Најди си дечко што ти одговара на тебе и твоите години и за џабе не се малтретирај.

Еј мене да ми дојде некоја 15 годишна ќе и речам мала си срце, не ми се лежи затвор, а 23 имам. Затоа не летајте многу.

Поздрав
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2009 во 21:24
od ovie 12 godini kisnene po ucilnici samo edno nauciv: VO DASKAL VERBA DA SE NEMA I TAKODZE BLIZINA SO NEGO! Ima mnogu poubavi momci od nego koi sigurno ke te zabelezat polesno od "sluzbenikot". Veruvaj, se e vo psihata...i toa : JAS GO SAKAM/JA SAKAM , TOA E POJAKO OD SE VO MENE  e muabet na vetar. Nemozam da ti kazam kako da go premines toj nacin na razmisluvanje, ama pak ke ti kazam- SE E DO PSIHATA I TI MOZIS DA SE UBEDIS DEKA DASKALCETO E SAMO IZVETVENA FACAболен
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2009 во 21:24
Originally posted by zaljubena izgubena zaljubena izgubena напиша:

ептен сум заљубена во мојот професор по математика незнам што да правам веќе... математика немав поим ама почнав да се трудам ради него, а и целокупно во училиште повеќе работам ради него за да го импресионирам... дај кажете нешто :( не можам повише вака ова веќе втора година по ред ми е :((


eh da me vidis mene ke go zaboravis profesorot za mig plus nekolku godini sum postar od tebe

i jas na vremeto bev zaljuben vo edna profesorka po likovno (oti kako Angelina Jolie li4ese vo usnite mislam ama edni preubavi oci imase i uste ima temni oci uf uf uf)

љубов
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2009 во 21:25
ни професорот не е реален... си го идеализираш, си го ставила на пиедестал и го обожаваш... тоа си го направила... а всушност и тој е човек како и сите други, со мани...

сега ми се чини дека ти овде и не бараш совет, туку само бараш оправдување за својата залуденост....
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,235 секунди.