IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - ...Идивиди Клуб на политички фајтери...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

...Идивиди Клуб на политички фајтери...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 135136137138139 295>
Автор
Порака
mileg Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mileg Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2009 во 20:00
Сакам да се вклучам и јас откога е дојдена оваа модераторка многу работи се сменија на форумот за време од 8 месеци.Значи од 28 јануари немаме посебни правила за политика кои претходната модераторка многу ги почитуваше.Инаку јас сум за за да остане Анестеа како модератор бидејки таа работи според правилата и поред кодексот за модератори.
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2009 во 20:08
Ајде вака да разјасниме некои нешта.

Морски, “па некои“ е многу општо и не знам од каде таква констатација, како што јас паметам откако сум модератор на политика ти и немаш учествувано во дискусиите.
Имаш нешто конкретно да се пожалиш, некоја забелешка...?

Милег, посебните правилници кои стоеја на повеќе подфоруми се тргнати по барање на администраторите, бидејќи сите правила се опфатени во општите правила на форум кои се истакнати на насловницата.
И нормално дека ќе барам од сите да се почитуваат!


Кон врв
ВАЖНА Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Оптимист

Регистриран: 09.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ВАЖНА Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2009 во 20:18
Да милег анастеа добро работи ама понекогаш е многу строга. Анастеа јас мислам дека треба да не пуштиш да бидеме малку послободни а и не само ти туку сите модератори и администратори ова е форум не е школоизненадувањеЈас завршив а испаѓа како уште да сум на школоизненадување
Разбирам дека е таков подфорумот ама сепак..
Кон врв
ВАЖНА Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Оптимист

Регистриран: 09.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ВАЖНА Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2009 во 20:19
И плус не држите стегнато на сите подфоруми не само на овој..
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2009 во 20:25
Имате доволно слобода за да си ги искажете вашите мислења и ставови, на сите теми и на сите подфоруми.
Се додека дискутирате на цивилизиран начин, без навреди и прекршување на форумските правила никој не ве ограничува.

Сфатете дека на форум постои демократија се додека се почитуваат правилата.
Тоа не значи дека ќе се дозволи и анархија!
Што би било кога ќе им се дозволи на сите да кажат она што буквално го мислат - секакви навреди, вулгарности, недолични коментари кои не доликуваат на еден јавен форум?!



Кон врв
ВАЖНА Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Оптимист

Регистриран: 09.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ВАЖНА Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2009 во 20:41
А не навреди или недолични коментари..туку онака малце по слобода некој и да згреши да му се простиплазење А плус некогаш ми доаша коа ќе се изнервирамлутинанекого ама знаеш како да опцујам и да го навредам!!! Ама коа ќе се сетам заради тоа ќе бидам на суспендед 2,3 или 4 дена зависи колку ќе ви текне еее богами си викам не ми се исплатиизненадувањеголема%20насмевка
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2009 во 20:43
аман ма Важна...колку пати си била банирана до сега?

Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2009 во 20:45
Па види Важна, и мене ми доаѓа некогаш некого да опцујамголема%20насмевка, ама си викам дигај рачна, не бива така, опцуј си го во себе и фурајмир

На сите ви се простуваат грешките, до одреден степен кој кога ќе се премине се знае што следува.


Изменето од Анастеа - 16.Септември.2009 во 20:46
Кон врв
ВАЖНА Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Оптимист

Регистриран: 09.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ВАЖНА Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2009 во 20:47
Јас Анџелина само еднаш ама гледам во тоа Форум инфоматор секој ден ги суспендирате 
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2009 во 20:52
е па сега мачко кој како заслужи ма...некогаш треба и да голтнеш нешто,не-што на ум тоа на друм...не бива така
па ти колку плачки нададе јас мислев секој втор ден лежиш под сенка...помислив дека ќе ми кажеш дека те банирале бар 50 пати
толку ли муабети само за еднаш?
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
ВАЖНА Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Оптимист

Регистриран: 09.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ВАЖНА Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2009 во 20:59
абе јас поише зборам за бришење постовиизненадувањеама и за се вкупно
Кон врв
___tanas_ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ШЕФ НАДЕНИЧАР

Регистриран: 26.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 156
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ___tanas_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2009 во 08:21
Нешто востание маj ке се вдига
Кон врв
Zdravko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1690
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zdravko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2009 во 08:25
Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:

е па сега мачко кој како заслужи ма...некогаш треба и да голтнеш нешто,не-што на ум тоа на друм...не бива такапа ти колку плачки нададе јас мислев секој втор ден лежиш под сенка...помислив дека ќе ми кажеш дека те банирале бар 50 патитолку ли муабети само за еднаш?

ova jako e
Луѓето имаат избор, но важно е да се држат до тој избор
Кон врв
___tanas_ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ШЕФ НАДЕНИЧАР

Регистриран: 26.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 156
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ___tanas_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2009 во 08:34
Originally posted by да          бе да          бе напиша:

опппаеве гоhttp://www.vreme.com.mk/DesktopDefault.aspx?tabindex=0&tabid=1&EditionID=1815&ArticleID=121966ке читаме ке читаме


Мицов догодина ке биде представител на Бугариа за Мистр Вселена за убавина и интелегентност Требе да си многу учен за да можеш сека среда да пишуваш толкоз длги статии . Признавам ке ми стане идол!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 135136137138139 295>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.