IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - TURN OFF кај спротивниот пол
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

TURN OFF кај спротивниот пол

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Автор
Порака Обратен редослед
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2009 во 15:24
ете ...... испаднав на првиот степеник ..... ништо не знам не%20знам
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2009 во 15:22
Originally posted by МАРШАЛ МАРШАЛ напиша:

жена со полулакирани нокти под кои има кал каолку за една бавча голема%20насмевка

абе тоа се нокти-географски карти бе Маршале....ништо не знаешгазење%20од%20смеење
и треба да се црвено лакирани по можностплазење


Изменето од Andjelina - 26.Август.2009 во 15:24
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2009 во 15:19
жена со полулакирани нокти под кои има кал колку за една бавча голема%20насмевка

Изменето од МАРШАЛ - 26.Август.2009 во 15:23
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2009 во 15:19
е да... долг нокт на мал прст или палец.... бљааааааак....

тоа за балваните, дефинитивно - ич не ги бива... или мене ми била таква среќата па сите високи што ги среќавам се погодија баш балвани во вистинска смисла на зборот....
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2009 во 15:14
ми текна уште нештотрепкање
најодвратно ама ДЕФИНИТИВНО најодвратно нешто ми е долг нокт на мал прстболен или на палец...или воопшто подолгички па макар да се и фино истурпијани нокти...долгите нокти се за жени
И да,Evenstar...овде генерализираме иако не е фер, ама не можеме да го рзаглабаме секој посебно ...секако дека има исклучоци...ретки се ама ги има...има и балвани високи по 2 метра а не ги биване%20знам


Изменето од Andjelina - 26.Август.2009 во 15:24
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2009 во 14:53
ме одбива нехигиена ама и невидена педантерија, потоа ароганција, дрскост и глупост, духовна сиромаштија како што некој претходно напиша, луѓе што се лигават, искомплексирани и фрустрирани фаци кои мислат дека го поседуваат цел свет и дека секогаш имаат право...

е сега малку off topic - овде мора да искоментирам за она што го наведовте за ниските мажи... јас до пред неколку месеци не признавав дека е маж некој што е понизок од 180 цм - и сфатив колку сум грешела... ако налетате на таков редок примерок - може да ви докаже дека е поголем маж од оној што е висок два метра... значи не важи за сите ниски мажи дека се искомплексирани и со не знам какви особини што ги наведовте погоре... и јас така мислев, ама се уверив во спротивното, дека постојат исклучоци и мило ми е што ги познавам и онака во нашава ни држава некако во последно време ретко забележувам маж повисок од 185, сите се движат во некоја граница од 170 - 180 цм што ме чуди - дали тоа ние како нација се смалуваме? пред се важи за мажите....
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2009 во 14:10
Kolku i da mi e nekoj privlecen, odnosno da postoi hemija
sekundarno moze da me odbie
- ako e alhoholicar, nedaj Boze narkoman
- ako nema dobra dusa
- ako e zenkar, nedaj Boze peder
- ako e glup
Drugite raboti spored mene spagaat vo kategorija sitnici koj se za relativno kratko vreme reslivi
~Live the life you love, love the life you live~
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2009 во 12:05
уф, мразам, во вистинска смисла на зборот... некој на кој се гледа дека не внимава на хигиената... се згрозувам кога ќе замирисам пот, дури мислам дека сум станала пресензитивна на таа работа... [:-&] па ако видам жтко на забите, од цигари, кафица и слично... косата мрсна немиена, со недели и да го има тој застоен мирис.... уф се згадив сега за сега...

сакам да мириса на, ако не на парфем ,... барем на омекнувач мајка му стара....
Кон врв
fiore Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiore Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2009 во 09:56
i tipovi koi se falat mnogu...ili pak lazgovci,ovie mi spagjaat vo grupata no brain men
Кон врв
fiore Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiore Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2009 во 09:53
paa,tipovi koi imaat mn.pari,a nikakvo odnesuvanje i mislat deka ako imaat pari nema potreba od bonton
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2009 во 08:46
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Простотилак, духовна сиромаштија, ефтин “хумор“, сељачки особини....па уште ако е низок (remember: мало маже=лошо, искомплексирано маже), тенки усни и кратки прсти (лопужасмеење)
 
Истоплазење уште да додадам типови што заудараат на пот, кратки дебели тупави прстиња, селска запечена фаца коцкаста глава,краток дебел набиен врат (ова само на Дени ДЕ Вито изгледа симпатично) безизражајно лице и дебела бушава споена веѓа ала Охридски галеб во лет.
Мажи бескичмењаци, што се клештат и трескаат глупости кај што не треба и лижат гз на шефови и партиски големци а плус носат одело и глумат величина во кафана и на состаноци кај што поважно е дали на маса има Струмка од Фанта од самата цел на состанокот.
Доста е за сега......ама имам уштеголема%20насмевка а овие физички и карактерни особини ми се најодбивни.
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2009 во 23:44
Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:

лигави типови,назадоволни од животот,неуспешни па сите се криви за нивниот неуспех освен тие самите,мачо типови кои навредуваат се околу себе за да бидат cool полни со измислени врели секси доживљаи за секоја која ги одбила,сељачки  хумор,неинвентивни,инертни....
а физички-ниски момци(обично се полни со себеси ради висината)
мали дланки,кратки прстиња,изгризани нокти,фризура со еден тон гел,липицанери кои изигруваат подвижна парфимерија....не%20знам


Да ова е стварно така, со измислените доживљаигазење%20од%20смеење, а гледам некако сите сме тука негде во она што е одбивно.
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2009 во 23:42
лигави типови,назадоволни од животот,неуспешни па сите се криви за нивниот неуспех освен тие самите,мачо типови кои навредуваат се околу себе за да бидат cool полни со измислени врели секси доживљаи за секоја која ги одбила,сељачки  хумор,неинвентивни,инертни....
а физички-ниски момци(обично се полни со себеси ради висината)
мали дланки,кратки прстиња,изгризани нокти,фризура со еден тон гел,липицанери кои изигруваат подвижна парфимерија....не%20знам
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2009 во 23:38
Originally posted by pagane pagane напиша:

Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Простотилак, духовна сиромаштија, ефтин “хумор“, сељачки особини....па уште ако е низок (remember: мало маже=лошо, искомплексирано маже), тенки усни и кратки прсти (лопужасмеење)


газење%20од%20смеење...леле, jас многу нешта сум позаборавила...требаше да памтам..


Сите се подзабораваме некогаш мила, зашто хемијата секогаш работи пред рациото.големо%20гушкање
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.