IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - Вицотека
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Вицотека

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 131132133134135 240>
Автор
Порака
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2009 во 14:28
Влегол дечко у кафич у женско wc и така си моча и му улетала женска и почнала да му се дере:Шо праиш бе мањаку,ова е за жени!
А овој и се врти:Па и ова е за жени.

Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2009 во 20:27
добар ден ......... добар ден ......... се извинувам , женски фризерски салон ? .......... да , молам ? ....... миете ли глава ? ............. да ........ а цел пенис  ? .........
Кон врв
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Август.2009 во 00:57
Originally posted by МАРШАЛ МАРШАЛ напиша:

добар ден ......... добар ден ......... се извинувам , женски фризерски салон ? .......... да , молам ? ....... миете ли глава ? ............. да ........ а цел пенис  ? .........


Горе-доле 100 денари,а?газење%20од%20смеење
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2009 во 17:51
Мало дете иде у продавница и и вика на продавачката:
-Тетке,дај ми едно тафе
*Какво тафе,што е тоа,не продаваме ајде бегај
-Е како нема,мене ми рекоа тука да купам тафе
*Немаме тафе,не знам што е тоа
-Епа гајле ми е ако немате ме боли тулето-вика малиот
*Иииииии срам да ти е-вика продавачката..
-Ааааа тетке тафе не знаеш што ама туле знаеш
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
trajcekocev Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 18.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај trajcekocev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2009 во 00:03
neznam dali bil ovoj ama aj jas sum nov ne moze da gi procitam site za 1 den


Amerikanec,Rusin i Makedonec


Amerikanec,Rusin i Makedonec odat kaj Gospod za soveti
prv Amerikanecot
Gospod:Ej vie nemoj mnogu da pravite vojni oti ako vi go pustam ovaa topce ke ve iscistam site
-i Amerikanecot izleguva placejki
potoa Rusinot odi
Gospod:Ej vie soprete so ovaa nuklearno oruzje oti ako vi go pustam ovaa topce ke ve iscistam site
-i Rusinot isto izleguva placejki
sleduva na kraj Makedonecot i...
Gospod:Ej vie prestanete da kradete oti ako vi go pustam ovaa topce ke ve iscistam na site
-i Makedonecot izleguva smeejki se i tie go prasuvaat:so se smees ti be?
Makedonecot:hahaha ke pusti topce oti krademe,abe kakvo topce jas mu go ukradov topceto kakvo topce ke pustuva

Кон врв
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2009 во 09:50

Што вика охридски Дедо Мраз кога ќе влезе низ оџакот?
- Добровечер деца, кој сака да си купит поклончина?

 

Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2009 во 03:14
- Како на англиски ќе кажете дека во недела бабата нема да ви дојде на ручек?
- Yes!!
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2009 во 21:20
па добро бе жено . имаш ли поим колку е саат ? кај к*р си до сега ? ........ на к*рС  бе , ти кажав ........ аааааа, а она С заради маска ти е , а ? .......... не ...... заради множина ..............

Изменето од МАРШАЛ - 21.Август.2009 во 21:21
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2009 во 21:35
седи црногорец на шеталиште угуљ гол и проси .... само алатот покриен со шешир ......... поминува некоја бабускера , швабица и му вели , еј , ај дигни го шеширот ќе ти дадам 100 евра .... го крева црногорецов , ги зема 100- те евра и продолжува да дреме ...... а бе , му вели швабицава , ај ќе ти дадам 1000 ама да ме сработиш ........ цк ....... да му беше до работа немаше да проси ...........
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2009 во 12:50
Ги седнала бабата внуците и им раскажувал приказни од втората светска војна...
- Едне ден дојдоа германците во селото и не наредија сите во редица и тој капатеанот рече
- Денес пола ќе ве стралеме пола ќе ве е*еме
- Бабо а  тебе што ти направија ? - прашале внуците
- Паааа, мене ме стрелаа. 
 
голема%20насмевка
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2009 во 22:10
Idat tatko i sin covekojadci niz suma i srekavaat nekoja zgodna plavusa, i sinot vika tato tato ovaa da ja jademe ....A na toa tatkoto odgovara : ne sine mama ke ja jademe a ovaa  ke ja ebeme  ........газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2009 во 22:32
а бре мажу , пијаничиште едно ...... кај си досега ? .......... а мори не галами ......... во кафана ....... со другарите .... се замуабетивме , се запивме и се заебав ........ останав до сабајле ........
 
добро мори жено ? сега ли се доаѓа дома ? гледаш ли колку е часот ?
кај си досега ? ......... не галами бе ........ досега бев на работа со колегите ...... лаф муабет , малку пиење , се заебав  и не ми се стануваше .................
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2009 во 17:39
во болница ..........
 
 вие бабо сте за ЕКГ ?
 
         не биро , јас сум за вмро ........ 
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2009 во 17:44
поради брак , радо би запознал добро очуван харем голема%20насмевка
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 131132133134135 240>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,295 секунди.