IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Клипот „Кај ми е Сонцето“ се шири ко свин
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Клипот „Кај ми е Сонцето“ се шири ко свин

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 11>
Автор
Порака
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2009 во 03:05

Ова ми е премногу интимно и лично за да се слуша вака
Јас неможев да го дослушам.............




И не мора да значи дека ако плачел треба се да му се прости,и ние плачеме кога сме повредени па што тогаш никој не не рецка
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2009 во 03:10
Ako si go zasluzil neka moli...sekoj sto ke zgresi (ne e bitno masko zensko) go zasluzuva ova.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
mina_d Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 346
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mina_d Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2009 во 03:37
нека плаче и моли... Нека биде посрамотен пред сите,па ако е ,,маж,, пак нека и шлакне шамар пред цела кафана!
ама типот стварно претерува со плачење и молење! да било некоја долга врска ќе имав некое разбирање за емоциите кои го надвладејале, ама во прашање се само две недели а тој ,,вени сече по сонцето,, !
Во секој случај и девојката ја претерала...морала ли да се ,,испофали,, со снимката на сите?
а,да...и ова...кога го видов клипот се скинав од смеење
Сите луѓе знаат да сакат, тоа е вродено. Некои го прават природно, но повеќето треба одново да го научат!
Кон врв
mina_d Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 346
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mina_d Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2009 во 03:46
Originally posted by Omar Omar напиша:

kjuti kolku placi prv pat masko tolku da kuka iskreno, a taa pak ko so kameno srce da e.... ic ne ja zabole be,a ovoj kolabira od placenje.... изненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадување

а него го заболе ли кога ја шлакна шамарче?
Сите луѓе знаат да сакат, тоа е вродено. Некои го прават природно, но повеќето треба одново да го научат!
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2009 во 03:52
Mina devojkata ne go preterala...kako i bilo na nea rped site da ja udri i da ja ponizi? ete taka neka mu e sega i na nego...pred site neka se srami..neka znaat kolku jak maz e toj so tepa zena a posle kenka i kvici na telefon. budala.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2009 во 03:55
Originally posted by mina_d mina_d напиша:

нека плаче и моли... Нека биде посрамотен пред сите,па ако е ,,маж,, пак нека и шлакне шамар пред цела кафана!
ама типот стварно претерува со плачење и молење! да било некоја долга врска ќе имав некое разбирање за емоциите кои го надвладејале, ама во прашање се само две недели а тој ,,вени сече по сонцето,, !
Во секој случај и девојката ја претерала...морала ли да се ,,испофали,, со снимката на сите?
а,да...и ова...кога го видов клипот се скинав од смеење



nisto licno ama ne znam bas kolku e ovoj klip za "kinenje" od smeenje....збунетост
ne sekoj moze da mu sluci a i tebe pa nekoj drug tebe da ti se "kini" od smeenje....намигнување
Кон врв
mina_d Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 346
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mina_d Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2009 во 03:59
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Mina devojkata ne go preterala...kako i bilo na nea rped site da ja udri i da ja ponizi? ete taka neka mu e sega i na nego...pred site neka se srami..neka znaat kolku jak maz e toj so tepa zena a posle kenka i kvici na telefon. budala.

па богами имаш право! но во секој случај сеиорт се тера за нив двајцата....не само за него! слушнав дека повторно биле заедно,па сигурно и девојката се осека посрамотено од ,,популарноста,, која ја стекнаа на малце глупав начин!
сепак...ме радува шо има такви девојки! нека отворат машките очи пред кого покажуваат сила! нели нема посилно нешто од жена?
Сите луѓе знаат да сакат, тоа е вродено. Некои го прават природно, но повеќето треба одново да го научат!
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2009 во 04:01
e ne znam ne sum bil tamu da vidamнамигнувањесреќа
Кон врв
mina_d Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 346
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mina_d Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2009 во 04:04
Originally posted by Omar Omar напиша:

Originally posted by mina_d mina_d напиша:

нека плаче и моли... Нека биде посрамотен пред сите,па ако е ,,маж,, пак нека и шлакне шамар пред цела кафана!ама типот стварно претерува со плачење и молење! да било некоја долга врска ќе имав некое разбирање за емоциите кои го надвладејале, ама во прашање се само две недели а тој ,,вени сече по сонцето,, ! Во секој случај и девојката ја претерала...морала ли да се ,,испофали,, со снимката на сите?а,да...и ова...кога го видов клипот се скинав од смеење
nisto licno ama ne znam bas kolku e ovoj klip za "kinenje" od smeenje....збунетостne sekoj moze da mu sluci a i tebe pa nekoj drug tebe da ti se "kini" od smeenje....намигнување

на две недели врска? не би рекла! не би плачела јас за некој со кој сум била само 2 недели! не би се ,,трескала,, од земја за некој со кој сум минала толку кратко време!
и ај размисли зошто стекна популарност клипот? затоа што е смешен,па нема ништо чудо што се смеев јас и ЦЕЛА македонија!
Сите луѓе знаат да сакат, тоа е вродено. Некои го прават природно, но повеќето треба одново да го научат!
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2009 во 04:05
za dve nedeli mozam samo imeto da mu go zapamtam.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2009 во 04:06
eee zenski glaj be, nemate pocuvstvuvano kako e vistinski da zasakas nekoj zatoa... ke dojde i toa...намигнувањенамигнувањенамигнување
Кон врв
mina_d Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 346
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mina_d Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2009 во 04:08
од твоите постови можам да приметам дека го жалиш типот! Да те потсетам...ја шлакнал шамар пред цела кафана! малку ли е тоа? е многу јак фраер бе тој битолчанец, силен маж! ама изгледа девојката поснаодлива од него и посилна била   
Сите луѓе знаат да сакат, тоа е вродено. Некои го прават природно, но повеќето треба одново да го научат!
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2009 во 04:09
eee maska glavo be...nekad mislis so pogresnata glaa голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
mina_d Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 346
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mina_d Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2009 во 04:09
Originally posted by Omar Omar напиша:

eee zenski glaj be, nemate pocuvstvuvano kako e vistinski da zasakas nekoj zatoa... ke dojde i toa...намигнувањенамигнувањенамигнување
алооооо 2 недели бе?
Сите луѓе знаат да сакат, тоа е вродено. Некои го прават природно, но повеќето треба одново да го научат!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.