IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Бакнежи ...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бакнежи ...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 10>
Автор
Порака
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2007 во 13:37
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Трпам такви бакнежи, жал ми е така некоја бабичка без заби се залетала да ме бакне, се издржува, замисли колку ќе биде повредена да и се тргнам...ќе подголтнам ама стоички ќе поднесам таков влажен бакнеж, мислејќи при тоа дека всушност зарази најмногу се пренесуваат при ракување....


иииих.... а чекај малце? размислува ли некој колку ти ќе бидеш повреден-а? Колку твојата сексуалност ќе биде истрауматизирана?? woow   размислува ли некој колку пати ќе ти се враќа филмот, со пориви на повраќање итн.? болен

Едноставно преголема е цената за такво едно „искуство“ да се издржува стоички!

Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2007 во 14:23
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:


Јас си имам една навика во врска со тоа што ме вади од таква ситуација зашто ненормално сум осетлива на лице...кога ке чујам како урлаат роднини у двор (дека урлаат кога се поздравуваат) влагам во ВЦ отворам фиоката за итни случаеви и ставам маска на лице и тоа од глина што навистина ке им се одбие намерата да ме бацат....голема%20насмевка

чекај да видиш кога ќе се венчаш,на денот на венчавката, тек треба да се плашиш.
тогаш никаква маска нема да те спаси голема%20насмевка
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 01:23
[
 
Дождот тропкаше по шофершајбната како кинеско мучење...Беа на задното седиште од фиќото...нивните бакнежи беа толку страсни и врели што сосема го игнорираа изобличеното лице на воајерот притиснато на стаклото....


Изменето од zamislena - 03.Август.2010 во 23:35
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2007 во 19:14
Originally posted by connected connected напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:


Јас си имам една навика во врска со тоа што ме вади од таква ситуација зашто ненормално сум осетлива на лице...кога ке чујам како урлаат роднини у двор (дека урлаат кога се поздравуваат) влагам во ВЦ отворам фиоката за итни случаеви и ставам маска на лице и тоа од глина што навистина ке им се одбие намерата да ме бацат....голема%20насмевка

чекај да видиш кога ќе се венчаш,на денот на венчавката, тек треба да се плашиш.
тогаш никаква маска нема да те спаси голема%20насмевка

мила размислував и за ова..братчетка ми најдобро направи само рака им пружаше и немаше гајле дека и она е чуствителна на кожа..замисли сте да ме испобацуваат по 3 пати до крајот на венчавката како крастава жаба ке бидам.тагатага
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
EvAngelos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Doulos Evangelos

Регистриран: 28.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9913
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EvAngelos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2007 во 20:09
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Дождот тропкаше по шофершајбната како кинеско мучење...Беа на задното седиште од фиќото...нивните бакнежи беа толку страсни и врели што сосема го игнорираа изобличеното лице на воајерот притиснато на стаклото....
 
газење%20од%20смеењеаплауз ме изнасмеа...додека читав си направив и филм..тие внатре беа миле (во улога на блажо) со жена му на тошо, а тој воајерот е тошо кој го заборавил клучот од дома и сака да го побара од жена му, ама незгодно му е да ги прекинува па чека моомент кога жена му ќе погледне кон прозорецот на фиќото за да и даде ишарет за клучот голема%20насмевка
Посветен на изворното христијанство проповедано од Христос и апостолите.
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2009 во 17:45
Gi razgledav temite nema vakva...
KAKO SE BAKNUVATE.....
ajde da opisete..............
koga se baknuvate za vreme na seksualnata igra ili voopsto ne se baknuvate...........
sto obozavate za vreme na baknezot.........
a sto ne..........
dali vi preci ili go primenuvate baknezot so jazik ...... dali obozavate suv zvucen baknez...
ili vlazen i dolg.......




Изменето од bijonse1 - 16.Април.2009 во 18:01
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2009 во 17:59
Mi se javi eden dobar prijatel za sovet.......
imal golem problem......
mu se ponudiv da mu pomognam......
no , za prv pat ne znaev sto da mu odgovoram....

navistina zaljuben.......srekjen.......uspesna vrska......
megjutoa devojkata mnogu grubo go koristela jazikot....taka
da mu doagjalo maka duri i nagon na povrakjanje......
pocnal da go izbegava seksualniot cin....
a tolku ja sakal......
sto da napravi......???
jas navistina ne znaev sto da mu odgovoram...
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2009 во 18:12
па тоа стави како повод за темава. Jас лично не бих напишала како се бакнувам. и така ставена темава е за секс.
Во лjубовта воопшто и  не е важно коj како и кога се бакнува.
ако му се повракjа и не треба да бакнува. лjубовта знае да прифаuта наj различни форми на одвет.


Изменето од pagane - 16.Април.2009 во 18:14
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2009 во 18:17
Originally posted by bijonse1 bijonse1 напиша:

Mi se javi eden dobar prijatel za sovet.......
imal golem problem......
mu se ponudiv da mu pomognam......
no , za prv pat ne znaev sto da mu odgovoram....

navistina zaljuben.......srekjen.......uspesna vrska......
megjutoa devojkata mnogu grubo go koristela jazikot....taka
da mu doagjalo maka duri i nagon na povrakjanje......
pocnal da go izbegava seksualniot cin....
a tolku ja sakal......
sto da napravi......???
jas navistina ne znaev sto da mu odgovoram...


devojkata mu e zmija голема%20насмевка so dolg jazik
jujuuuuuuuuu, kako jas ne nacekav takva
намигнување
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2009 во 19:02
Anakin citaj goreeeeeee...kazi kako se baknuvas..
Кон врв
karamandi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1496
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај karamandi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2009 во 20:33
kako sigurno nekako hahah
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2009 во 21:28
zvucnoплазење
Obozavam zvucni vlazni baknezi, uspatni, bezazleni...

dolgi baknezi samo so usni, onie koi ne brzaat da se pretvorat vo seksualna igra... spori meki

koi stanuvaat strastveni.....

vozbuduvaat do orgazam

a za vreme na seks...baknezite se porazuzdani, koga svesta se stesnuva i strasta se zgolemuva, baknezite ne se samo na usni, tuku all over...





Изменето од Kali - 12.Ноември.2010 во 13:10
Кон врв
polzavce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2008
Локација: Angola
Статус: Офлајн
Поени: 1325
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај polzavce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2009 во 00:04
Сакам менување на интензитетот на бакнувањето....брзо и страсно, па потоа полека и нежно, па пак од поново......

Сакам да ме грицне додека ме бакнува
МИР со сите
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2009 во 00:16
како
како?
е па волшебно, нозете се стресуватголема%20насмевка
ама .. и на двајцата... нејзе малку повише...хехехесреќа
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 10>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.