IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Бегање од часови
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бегање од часови

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 14>
Автор
Порака
mane_bre Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Февруари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mane_bre Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2006 во 12:20
idev na fliperi najcesto,pa i nekogash bescelno se shlaev niz Skopje.abe gluposti
птичји грип
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2006 во 22:07
preska se setkav navaka nataka.....mesto da sedam uste 4 casa na skolo.....
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2006 во 21:46
epa ja trebase da odam na fax ama ne ojdov posto mi e prva nedela,pa i ova se broi u beganje od casovi
respect my authoritaaa
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2006 во 08:27
кога ќе се сетам само баравме причина да ја здувнеме цел клас од часови најчесто последните два
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2006 во 13:13
mene me mrzese da begam,. a sto da pravam koga ucev krusevo, edinstveno mesto kade mozese da se odi bea "gumenjata" a i toa se zdosaduva.pa napravivme druga zabava, se ZEZAVME SO PROFESORITE
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
mala Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 24.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mala Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2006 во 00:25
eee...beganje ....mnogu osnovno ne begav samo ednas..i posle toa beganje od nos ni go izvadija..i kaj begavme...izbegavme od muzicko zoso sakase da ni dade test i izbegavme site po doma..zoso bese posleden cas....i sea vo sredno...ne ima vreme
f**k ThE ReSt...I`m ThE bEsT...
Кон врв
Merlinka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 800
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Merlinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 01:01
Originally posted by mala mala напиша:

eee...beganje ....mnogu osnovno ne begav samo ednas..i posle toa beganje od nos ni go izvadija..i kaj begavme...izbegavme od muzicko zoso sakase da ni dade test i izbegavme site po doma..zoso bese posleden cas....i sea vo sredno...ne ima vreme


kaj si ma ti ?od koga te nema
mErLiNka & KeNeDi
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 11:53
abe ja denes izbegav ama oti gubevme neso i samo so otidov gi gleam site si odat i si ja letnav i ja
respect my authoritaaa
Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 21:38
Originally posted by Cvekence Cvekence напиша:

abe ja denes izbegav ama oti gubevme neso i samo so otidov gi gleam site si odat i si ja letnav i ja
ccccc kako ne ti e sram ma neli vtor semestar ke stanuvase po seriozna
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 23:53
eee odamna ne sum izbegala......duri cela edna nedela....  

Изменето од Alekta
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
bode Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bode Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2006 во 15:02
abe deca,i sin mi mnogu bega od casovi i ke go izbrkaat od skolo.kako da mu pokazam deka gresi ke si go zafrkne cel zivit za malku zabava
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2006 во 16:20
Зошто не му предложите да научи да свири на некој инструмент? Тоа ќе му биде интересно, ќе му одзема време-мислам од времето за шетање, а може да му користи некогаш во животот. Помислете за ова.

Изменето од Julija
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2006 во 16:59
Originally posted by senokos senokos напиша:

  pa  muzikata  ne e taka  ednostavna  rabota  ti  vikas  deka  mozno  e  na kompjuter  pent.1  moze  da  mu  se  vgradi gta (igra)- apsurd


А бе не викам дека музиката е едноставна работа, таман работа...Јас не велам дека треба да стане професионалец! Зборот ми е: запосли го детето за да нема време да мисли на ништо друго, освен на она што треба да го научи. Ако му е забавно, ќе го учи, ако не, пиши пропало... Што се однесува до мене, други добри можности се боречки вештини, па компјутери, па јазици, сега има и танцови школи ...
Јас кога бев ученик ништо немаше , жими центарот за странски јазици и музичкото училиште...

Изменето од Julija
Кон врв
bomboni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јануари.2006
Локација: Czech Republic
Статус: Офлајн
Поени: 215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bomboni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2006 во 12:52
Jas bev pretsedatel na klas, sekogas koga profesor kasnese barem 2 minuti po zvonenje odev da prasam da ne ne e dojden na rabota. Ke izlezev od ucilnica, ke si postoev pred vrata 1 minuta pa ke vlezev : NEEEEE E TUKAAAAA, GUBIMEEEEEE!!! i site ke se razbegaa. posle se vadev na toa deka sum se salel ama nikoj ne ostanal da me islusa  
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.