IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Историја
  Активни теми Активни теми RSS - Бугари - 100% ТуркоМонголи
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бугари - 100% ТуркоМонголи

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 325326327328329 824>
Автор
Порака
bigMac Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 03.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bigMac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 23:23
Сръбчо Зоранчо, едва ли си идвал да видиш нашите заводи и предприятия, както и цялата ни икономика! Но е факт, че сме по-богати от вас, най-малкото защото сме горди, че сами управляваме нацията си /която току що призна за сетен път, нали нямало бълг.нация/, умни сме и сме дали нещо на света, за разлика от вас - провинциалистите!

Поздрави на Кьор Хасан от с.Баница!
Има фурна там!
Кон врв
Македон Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Caesar Constantinus

Регистриран: 20.Јули.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 9928
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Македон Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 23:26
Originally posted by bigMac bigMac напиша:

Аз живея в рая на земята, а не като тебе като рая на сърбите и гърците!
И недей да ми се хвалиш, нали ги виждам античните през лятото на морето! Антични са им облеклата и обноските!
Все едно виждам нашите мутри през 1995г.! Все едно виждам Илиянци, дето му викате македонския МОЛ!
Тръгнали с анцузи на вечеря! Крещят, викат, псуват, плюят, сърбат, пърдят, оригват се, храчат сякаш са на Шар планина! Един немец ме пита .."Тези хора от вашите ли са , щото говорят подобен на вашия език? ДА, му отговорих ..... и се изчервих!"
Пуста доблест!

Поздрави на Гюро Мияилофски от Малая Перешчепина!


Нас барем не не претставуваат како нужник на Европа. Наш народ не прави картон маало во лондонските паркови, наш народ не ограбува во Шпанија. А вие? Багабонти прва класа. Отидовте во Европа се искрадовте, просите по европските улици, крадете, по улици спиете.
Во социјализмот живеевте како кучиња. Во деведесетите моите одеа во Бугарија и со нивните плати цел дуќан го купуваа. Живеевте како кучиња и џабе што влеговте во Европа, од вас луѓе не станува. На Запад мајтап с прават со вас.


П.С. ОВА Е НАМЕНЕТО САМО ЗА ОВОЈ ДОСАДНИОВ НЕ ЗА СИТЕ БУГАРИ НА ФОРУМОВ!
Кон врв
bigMac Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 03.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bigMac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 23:33
Че как ще се представите в Европа, като не ви пускат там!
Пускат само ТУРКО-монголи и то 100% ви!
Дали онзи чех /шапка му свалям за изкуството/ не е пропуснал един клозет долу вляво да постави, е скоро сами ще отидете да го закачите, че не можахте да хванете последния влак за европата!

Поздрави на Моя Платовски от с.Нужник!
Има дюкян там!
Кон врв
Македон Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Caesar Constantinus

Регистриран: 20.Јули.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 9928
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Македон Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 23:35
Originally posted by bigMac bigMac напиша:

Че как ще се представите в Европа, като не ви пускат там!
Пускат само ТУРКО-монголи и то 100% ви!
Дали онзи чех /шапка му свалям за изкуството/ не е пропуснал един клозет долу вляво да постави, е скоро сами ще отидете да го закачите, че не можахте да хванете последния влак за европата!

Поздрави на Моя Платовски от с.Нужник!
Има дюкян там!


Си кажал човекот се што требало на сликата. Да не сакаш да ја поставам тука?
Кон врв
ZoraNaSlobodata Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3392
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZoraNaSlobodata Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 23:38
Нас не не пуштат,знајте вие убаво зошто.А вас иако ве пуштија уште претставувате најдолната дупка на Балканот,најголемата нација на прости цигани,ситни крадци и преваранти.Мајстори на фалсификатот и кражба на се чуждо.
Некој да се нарече бугарин на запад претставува СРАМ.На секој нормален човек му е срам да го поврзат со бугарите и со бугарија.
Вие сте нацијата создадена од европската сперма.Кај вас секој европјанин ја има исфрлено својата валкана педофилска сперма и ја има креирано вашата нација на искомплексирани ментално незрели крадци на коли.
За нея ние живеемъ,за нея ние мремъ!
Кон врв
bigMac Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 03.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bigMac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 23:41
Нищо не ми казахте за 9 /девети/ век!
Кой ви беше цар, император, хан или председател, щото аз нашите ги знам!

Поздрави на Поле Широковски от с.Работа, обл.ФИРОМ!
Има работа там!
Кон врв
ZoraNaSlobodata Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3392
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZoraNaSlobodata Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 23:43
Тогаш си бевме под окупација на туркската држава Болгарија.И ние и вие.
За нея ние живеемъ,за нея ние мремъ!
Кон врв
Македон Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Caesar Constantinus

Регистриран: 20.Јули.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 9928
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Македон Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 23:46
Originally posted by bigMac bigMac напиша:

Нищо не ми казахте за 9 /девети/ век!
Кой ви беше цар, император, хан или председател, щото аз нашите ги знам!

Поздрави на Поле Широковски от с.Работа, обл.ФИРОМ!
Има работа там!


Пијаницо, ај шетај од форумов. И онака ке те банираат.
Кон врв
bigMac Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 03.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bigMac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 23:46
Стига плака бе Сръбчо!
Бъди един път мъж и отговори на въпросите ми с доказателства, не с обиди!
Много е лесно да псуваш и да хулиш, преди малко ви описах поведението ви извън ФИРОМ!
Като си толкова мъж кажи кой си, какъв си, откъде си?
Ето : Аз съм Николай Димитров Константинов, Добрич, България! тел. 0896747764
Един истински българин никога не се крие като подлец!

Поздрави на Стръхлю Зорански от с.Београд!
Има насрани гащи там!
Кон врв
bigMac Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 03.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bigMac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 23:50
тоа па педал дърт!
Не ме обиждай мишок, да не паля колата за селото ти!

Поздрави на Маке ацевски от с.Три мастики!
има оповръщано там!
Кон врв
Македон Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Caesar Constantinus

Регистриран: 20.Јули.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 9928
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Македон Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 23:52
Originally posted by bigMac bigMac напиша:

Стига плака бе Сръбчо!
Бъди един път мъж и отговори на въпросите ми с доказателства, не с обиди!
Много е лесно да псуваш и да хулиш, преди малко ви описах поведението ви извън ФИРОМ!
Като си толкова мъж кажи кой си, какъв си, откъде си?
Ето : Аз съм Николай Димитров Константинов, Добрич, България! тел. 0896747764
Един истински българин никога не се крие като подлец!

Поздрави на Стръхлю Зорански от с.Београд!
Има насрани гащи там!


Ти слеп си или што?! Или пак ептен по гаќите си се загледал? Гони се од тука! Оди крши глава на некое друго место и не замарај. Оди во Европа кради таму, спиј во картонски кутии. До вчера носеше најлон кошули и чорапогашти сега најде памет да продаваш. Ајде таму земи си го шишето со тебе и оди на друг форум замарај ги луѓето таму.
Кон врв
bigMac Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 03.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bigMac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 23:52
Лека нош!
Приятни сънища!
До утре!

Поздрави на Утрински вестник!
да има за клозета там!
Кон врв
ZoraNaSlobodata Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3392
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZoraNaSlobodata Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 23:52
Море чуваш,прибери си ја смрдеата степска азијатска сосе опашките коњски и глата бричена.Коњое*ачи нејќиме на форумот.
За нея ние живеемъ,за нея ние мремъ!
Кон врв
Македон Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Caesar Constantinus

Регистриран: 20.Јули.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 9928
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Македон Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2009 во 23:55
Originally posted by bigMac bigMac напиша:

Лека нош!
Приятни сънища!
До утре!

Поздрави на Утрински вестник!
да има за клозета там!



Скрши глава!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 325326327328329 824>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.