IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Вежбање
  Активни теми Активни теми RSS - Дали и што вежбавте вчера или денес
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали и што вежбавте вчера или денес

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3435363738 96>
Автор
Порака
Gjoroski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 529
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gjoroski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2009 во 17:57
Originally posted by bijonse1 bijonse1 напиша:

Originally posted by Gjoroski Gjoroski напиша:

Originally posted by bijonse1 bijonse1 напиша:

Originally posted by Gjoroski Gjoroski напиша:

Jas ne sum bil vo teretana od oktovmri, minatata godina :)
Povreda na ramoto, pa sega se rehabilitiram ...

E pa povreda , koga ne se zagrevate kako treba.....srce mi se kine ne mozam da gledam koga ke si dojdat maskite .......malku so racete.......frc, frc i tolku ke idat pred ogledalo ke se vidat i ke legne da digne 50 kg ,pa 70 i posle ......ck!! muskulot.......i aut cela godina!!!
Taka ne e???


Ke da si vo pravo, samo kaj mene i godinite si go pravat svoeto
Tuka nema opravduvanje za godinite treba poveke uvod na zagrevanje i nisto drugo ............ a nedisciplina e prisutna ....brgu , brgu da se digne tovar
dusata i teloto nikogas ne stareaat !!!


Nema opravduvanje, pogotovo koga gledas kako poleka se gubi toa sto so godini e praveno. NO, veruvaj, BOLI. Kazi nekoj lek, za protiv bolka. Ako znaes.
Кон врв
Valeta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 24220
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valeta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2009 во 20:26
Орбитрек 20 мин. стомачни 300
Вистината е нашата најценета сопственост. Затоа ја употребуваме толку штедливо.
Кон врв
nnikol Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3198
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nnikol Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2009 во 20:42
da vezbam.samo sto se vrativ od joga.
подобро е да ти завидуваат одколку да те сожалуваат
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2009 во 23:22
dve partii od po 50 gorni stomacni. тага ne mi e denot тагатага
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Valeta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 24220
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valeta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2009 во 12:07
vcera vezbav, dnes ne mi se vezba
Вистината е нашата најценета сопственост. Затоа ја употребуваме толку штедливо.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2009 во 23:02
vezbav голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Gjoroski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 529
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gjoroski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2009 во 10:19
Mi se PLACE ZA VEZBANJE...
Кон врв
Valeta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 24220
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valeta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2009 во 10:41
pred pola cas zavrsiv so vezbanje
Вистината е нашата најценета сопственост. Затоа ја употребуваме толку штедливо.
Кон врв
Gjoroski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 529
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gjoroski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2009 во 10:42
Garant imas doma teretana
Кон врв
tamara1990 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 293
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tamara1990 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2009 во 10:57
Vezbam i sportuvam 7 godini..a koga ne sum na treninzi prama doma sklekovi stomacni grbni(ne sekogas)ama ne znam zosto sekogas koga odam nekade trcam ....Pa taka go potiknuvam onoj sto e so mene malku da gi aktivira i toj mukulite na nozete
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2009 во 10:58
tamara a da se druzese so mene ti голема%20насмевка planiram da pocnam da trcam (iako sekogas koga trcam pa makar i na traka me faka obavezno grc na nogata i me ukocuva)...samo da vidam vecer kakvo ke e vremeto...vcera ne mi se pogodi.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2009 во 20:57
Трчање 10 мин. Пешачење 30 мин. да одморам некоја минута па стомачни вежби и вежби за нозе и гради.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
tamara1990 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 293
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tamara1990 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2009 во 23:42
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

tamara a da se druzese so mene ti голема%20насмевка planiram da pocnam da trcam (iako sekogas koga trcam pa makar i na traka me faka obavezno grc na nogata i me ukocuva)...samo da vidam vecer kakvo ke e vremeto...vcera ne mi se pogodi.

Ajde,ako sakas ke dogovorime nekoja prosetka
Кон врв
Gjoroski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 529
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gjoroski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2009 во 10:18
Vie ke setate ili ke trcate???
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3435363738 96>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.