IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Сте биле ли зафрканти од добра другарка?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сте биле ли зафрканти од добра другарка?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2008 во 00:20
kina rabota:OGLEDALCE,OGLEDALCE...?
I PUKNA OGLEDALOTO..........
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2008 во 18:47
дааааа... даааа... даааа... бев на 21 г. прво вистинско залjубуване, нормално сакаш сите да знаат, а наj веке блиските ти. и заправо ти се вика до небото " Jас сум залjубенааааааааа во...."љубов И така : зборуваш,љубов зборуваш,љубова не видиш дека онаа , другарката де , ти крои капата веке.кул
А наj интересно е финалето :
Питам jас : Добро де зошто ти тоа го направи?изненадување

А она, со голема насмевкаголема%20насмевка и погледтрепкање :па така се случува со будалите.
Jас:
изненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадување....лутина------- > истепан / това е таа де, другарката  /

а тоа ------->голема%20насмевка трепкање... jас.голема%20насмевкакул



Изменето од pagane - 17.Ноември.2008 во 19:24
Кон врв
Neptun74 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Orbiter

Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2643
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Neptun74 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2008 во 19:56
hmm... Ahmmm...
Mlada gospogjice, a dali ima mesto vo vasiot zivot za uste eden drugar?

DeepBlue
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2008 во 20:20

се зезам
Кон врв
Neptun74 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Orbiter

Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2643
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Neptun74 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2008 во 20:24
JAs su "mrtov" seriozen


sum de,

Изменето од Neptun74 - 18.Ноември.2008 во 20:24
DeepBlue
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2008 во 21:54
Секогаш има место за нови лица,само на кој начин ќе бидат третирани незнам баш
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2008 во 23:28
Samo drugarka moze da te zafrkne,ako se raboti za druga togas sama si se zafrknala sto si dozvolila...
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2008 во 23:58
и она ме зафркна ама и јас нејзе
Кон врв
diamond_girl Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Ноември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diamond_girl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2008 во 21:12
da i toa kako u denesno vreme e najvoobicaeno da bides zaeban od drugarka
Кон врв
diamond_girl Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Ноември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diamond_girl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2008 во 21:30
na pr. tipkata ti se prai najdobra drugarka znae tocno koj ti se sviga ti se nudi da ti go mesti a ustvari mu kazuva kujznae so za tebe i seto toa zaso tipot e malce naiven i ona saka da go iskoristi za da ima potrcko u sekoe vreme koj ke i prai drustvo( potreben i e za drugar a ne za decko). I na toj nacin poleka go oddalecuva od tebe.Mene licno mi se ima bas ova deseno i toa i za zal se uste sum zatreskana u nego koj go izgubiv blagodarenie na mojata "drugarka" na koja kaj i da e ke i vratam za se so mi naprai.
Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2008 во 13:42
двајца се караат - третиот користи

двајца се сакаат - третиот чека (во заседа) да искористи (момент)


Кон врв
THEPRINCESS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај THEPRINCESS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2008 во 13:43
Do sega nitu sum bila zafrknata nitu sum zagrknala. Nikogas nema da odam so nekoj so prethodno bil so moja drugarka, glupo ke mi bide ako sum go gledala pred mene da se lapa so nea pa posle nekoe vreme so mene. Ali ako drugarka mi naprae takvo nesto za mene ona veke nema da postoe.
Кон врв
karamandi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1496
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај karamandi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2008 во 19:55
the princess vo pravo si ama drugarkite se birat na vreme
za da imas celosna doverba vo nea
Кон врв
Mala Budala Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 42
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mala Budala Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2009 во 14:35
Originally posted by engie engie напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

a koj ne bil zaeban od drugarka!???? pa nie zenite znaeme da bideme gadovi do nemaj kade......лутина

 

 

аплаузPa zatoa i reko im veruvam na zenite.

Tie sto mi se dobri drugarki se odbrani,znaci pominale niz mnogu testovi i vo sekoja situacija pokazale deka naseto drugarstvo im znaci mnogu...Pred se iskreni sme.... i da dojde do takva situacija bi razgovarale prvo... moze ke se podnaljutime na pocetokot, no potoa se pominuva zasto pred se bila fer sto bila iskrena so mene pred da se sluci nesto.

No ako znaeme deka nekogo sakame, togas ne se mesame u tugi stipki.среќа
if you break my heart l'll break your face
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.