IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - НАЈНОВО во излозите
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

НАЈНОВО во излозите

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1516171819 77>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
zbuneta Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbuneta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2008 во 19:10
a sto mislite kakvi corapi bi odgovarale na teksas suknja
Кон врв
zbuneta Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbuneta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2008 во 19:30
i uste ova za denes dajte mi predlog za garderoba za detski rodenden za mene
Кон врв
iva_hot69 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 204
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај iva_hot69 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2008 во 19:38
Originally posted by zbuneta zbuneta напиша:

a sto mislite kakvi corapi bi odgovarale na teksas suknja



1.bezbojni
2.crni(zavisi od garderoba)
3.mrezesti ili so nekoj detal na niv
Кон врв
Irenica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
SIC ITUR AD ASTRA!

Регистриран: 20.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Irenica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2008 во 19:42
Originally posted by zbuneta zbuneta напиша:

a sto mislite kakvi corapi bi odgovarale na teksas suknja


Za teksas suknja mislam deka e najdobro prozirni za na rabota,bez dizajn,zatoa sto toj odvlekuva vnimanie i ne izgleda soodvetno.Jas inaku,pretpocitam temni za skoro sekoja kombinacija!
Понекогаш токму она што го бараш е она што не можеш да го видиш!
Кон врв
Irenica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
SIC ITUR AD ASTRA!

Регистриран: 20.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Irenica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2008 во 19:45
Originally posted by zbuneta zbuneta напиша:

zaboraviv da kazam rabotam vo kancelarija no ne mora da bide mnogu strogo no sepak pretpocituvam rakavcinja sepak da ne e bez niv
i predlozite se perfektni nesto drugo me interesira dali dvete gopspodi profesionalno se zanimaavaat so moda a ako ne stvarno steta


Dvete sme gospogici ,seuste! Pozdrav!

Изменето од Irenica - 29.Март.2008 во 03:01
Понекогаш токму она што го бараш е она што не можеш да го видиш!
Кон врв
zbuneta Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbuneta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2008 во 19:50
bravo za dvete Gospodici
nema da vi precam za denes
Кон врв
Irenica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
SIC ITUR AD ASTRA!

Регистриран: 20.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Irenica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2008 во 19:51
Nema problem,ne precis,samo davas povod za uzivanje!
Понекогаш токму она што го бараш е она што не можеш да го видиш!
Кон врв
CONTESSA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1620
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CONTESSA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2008 во 01:44
Originally posted by zbuneta zbuneta напиша:

a sto mislite kakvi corapi bi odgovarale na teksas suknja

moe mislenje e sekakvi,pak ke kazam zavisi od rabotata i vo ovoj slucaj od i od tvojot karakter.jas licno na teksas suknja,obicno tesna do kolenici nosam dokolenki koi gi obozavam..............imas dobar izbor vo golden point.......... ili nesto ednostavno kako beli...........za na rabota so bela kosula.......
ili nekoi vakvi samo so mal dezen,nenapaden i sofisticiran........
za mene zenskite corapi se najseksi del od zenskata garderoba..............ako odberes dizajnirani ke mora gorniot del od oblekata da bide vo edna boja i so ednostaven kroj................
Кон врв
zbuneta Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbuneta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2008 во 07:17
mi se dopada so dokolenki no toa mi emalku pohrabro za kancelarija ama ,,,,,,,,,,,,,,,
Кон врв
zbuneta Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbuneta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2008 во 07:31
sega ubavo gi pogledav vasite predlozi
prekrasni se baz mi e drago sto mozam so nekogo da razgovaram na taa tema Mnogu ubavi zborovi imam za dvete
fala sto odvojuvate vreme za mene sega sum oblecena vo edna vasa kombinacija .
Кон врв
CONTESSA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1620
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CONTESSA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2008 во 23:52
Originally posted by zbuneta zbuneta напиша:

sega ubavo gi pogledav vasite predlozi
prekrasni se baz mi e drago sto mozam so nekogo da razgovaram na taa tema Mnogu ubavi zborovi imam za dvete
fala sto odvojuvate vreme za mene sega sum oblecena vo edna vasa kombinacija .
fala
Кон врв
Irenica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
SIC ITUR AD ASTRA!

Регистриран: 20.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Irenica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2008 во 22:26
                                 
Понекогаш токму она што го бараш е она што не можеш да го видиш!
Кон врв
Irenica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
SIC ITUR AD ASTRA!

Регистриран: 20.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Irenica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2008 во 22:27
                            
Понекогаш токму она што го бараш е она што не можеш да го видиш!
Кон врв
Irenica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
SIC ITUR AD ASTRA!

Регистриран: 20.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Irenica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2008 во 22:28
                                  
Понекогаш токму она што го бараш е она што не можеш да го видиш!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1516171819 77>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.