IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Ферка поради љубов!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ферка поради љубов!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 6>
Автор
Порака Обратен редослед
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Ферка поради љубов!
    Испратена: 27.Април.2008 во 14:38
Прво не се чувствувам загрозена од жени,зашто си ја знам вредноста а доколку некоја нападно се набацува и се пренемага без мојот фраер да ја испровоцирал вистински -ќе го јаде и те како.
Најмногу мразам некоја да ми се пика на моја територија и да ме првоцира. Не поднесувам некоја гадура да се понаша како да не постојам. Прво ќе и дадам до знаење дека физички сум присутна, доколку не сфати, еднаш ,два пати ќе и разјаснам рачно.
Значи ова е за во краен случај, доколку мушкото е 100% без вина. А ако си е некој шарам -барам по природа, може максимум 2 пати да ме види во живот.
Никогаш не сум се борела за машко внимание, зашто ако дотогаш не ти се посветил и сака да биде со тебе, ич не го третирам за жив.
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 17:16
nema sansi za masko da se tepam,da pagjam na tugjo nivo,ako toj me saka nema da dozvoli da dojde do takvo nedorazbiranje!
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
realna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај realna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 02:56
normalno ne........
srekata ne e vo parite no nema sreka bez pari, parite se sredstvo ne se sami po sebe cel!
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2008 во 18:34
Ne e ubavo da se tepaat lugeto
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2008 во 18:25
За машко, никогаш. А се имам степано од други причини
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
ANGELCHE Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANGELCHE Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2008 во 15:10
KAKO NE KE SE TEPAM ZA MASKO PUUUUUUU AKO ME SAKA NEMA DA DOZVOLI DA DOJDE DO KAVGA ZARADI DRUGA A NE ZA TEPACKA. NEMAM DR RABOTA PA ZA MASKO DA SE TEPAM NEKA SE TEPA ON ZA MENE ZS JAS ZA NEGO
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2007 во 19:01
LOLLOL Леле Мона ме изнасмеа LOLLOLLOL

Иначе Дана има право Wink
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2007 во 16:46
LOL  neka pobedi posliniot, so vika sestra mi podebeliot LOLLOLLOLLOLLOL
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2007 во 14:56
Jas ne znam sto ke se popstigne so taa ferka. Ako nekoj te saka, sam ke bide tuka do tebe.
Ebati maskoto koe ke dozvoli da se tepaat z anego...
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2007 во 14:06
LOLLOLaj da se tepame LOLLOL  dajte toa sekirata navamu   LOLLOL 
 
ma kakvo tepanje, sedi si na strana LOL
Кон врв
perinosi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај perinosi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2007 во 13:07
Од тоа нема поголема глупост.
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2007 во 13:00
Originally posted by simonce* simonce* напиша:

dali nekogas ste se stepale za sakanata/sakaniot??
Никогаш не сум се степала.Не сум се нашла во ваква ситуација, дуел некој, очи во очи со ривалката, така да и кога би имала ваква слушка, слободно, достоинствено би и го препуштила.На некого да му кревам акции, немам намера.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2007 во 02:58
Dana e 100% fer igrac .
 
Pricinite za koj dana bi se stepala se opravdani
 
Koga nekoj ti znaci nesto za nego se tepas samo ako nekoj go napadne i vo nikoj drug slucaj . Ako deckoto te donese vo situacija da se stepas ne mu trebas ti tuku nego mu treba publicitet . Edinstven nacin da pobedis vo borba e da ne vlezes vo nea , vo momentot koga ke vlezes veke si izgubil nezavisno koj kogo istepal
Кон врв
bond007 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 80
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bond007 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2007 во 00:03
Dana,

TI SI NEFER IGRAC !
EYES WIDE SHUT
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.