IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - TURN OFF кај спротивниот пол
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

TURN OFF кај спротивниот пол

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака Обратен редослед
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: TURN OFF кај спротивниот пол
    Испратена: 29.Август.2009 во 12:41
Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:


ми текна уште нештотрепкањенајодвратно ама ДЕФИНИТИВНО најодвратно нешто ми е долг нокт на мал прстболен или на палец...или воопшто подолгички па макар да се и фино истурпијани нокти...долгите нокти се за жениИ да,Evenstar...овде генерализираме иако не е фер, ама не можеме да го рзаглабаме секој посебно ...секако дека има исклучоци...ретки се ама ги има...има и балвани високи по 2 метра а не ги биване%20знам

жените свршаваат само што ќе ме погледнат
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2009 во 00:33
Mene povejke za turn-on mi se prai muabet, oti mnogu turn-on raboti imaизненадување
Кон врв
ana sk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2278
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana sk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2009 во 11:29
TURN OFF-glupavost
...moze ne sum sovrsena ama sekogas sum jas...
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2009 во 11:21
кога си помисли дека мене професиjата ми е и животно амплоа:демек
секогаш треба да имам разбиране за пубуртетски изjави.
Кон врв
aco_t Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 27.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 36
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aco_t Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2009 во 19:48
Originally posted by МАРШАЛ МАРШАЛ напиша:

жена со полулакирани нокти под кои има кал колку за една бавча голема%20насмевка


хахаххахаххах лелеееееееееееееееееееее :)))))))))
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2009 во 13:19
Сте го гледале оној филмот Плиткиот Хал со Џек Блек и Гвинет Палтроу, кога од што беше пребирлив тој еден фиљан момак му направи маџија да ги гледа ружните и дебелите како убави и слаби?
хахахахаххагазење%20од%20смеење
Во секој од нас чучи по еден Плиток Хал, го сакале ние тоа свесно или не.
Не е добро да се елиминира некој од можност за запознавање зашто има крив палец или мрсен патец ама доколку тешко може да ве стимулираат одередени физички атрибути, тогаш залудни се оправдувања и изговори. Тоа е нешто од внатре што ти доаѓа одбојност, презир, гадење.
Обично физичките атрибути се пропратени со карактерни особини така да и ако не елиминираме она што не ни се допаѓа, ќе си имаме проблем со прифаќање.
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44580
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2009 во 23:06
Ај ќе почнам со еден текст од песна...

Instant Karma's gonna get you
Gonna knock you right on the head
You better get yourself together
Pretty soon you're gonna be dead
What in the world you thinking of
Laughing in the face of love
What on earth you tryin' to do
It's up to you, yeah you...

Или онаа народната "баш тоа што не сакав ми се погоди"...а сме ја слушале чест

Колегата знае да каже се е до насочување на потсвеста...негов став после читање на"Моќта на потсвеста" како може да биде моќен стравот кој кон одредени особини кај спротивниот пол го носиме биде и магнет кој кон таква личност не носат
Па ајде има хирови од типот на развод затоа што жената не миела садови редовно...мажот премногу често за право си давал да се меша кај местото не му е и да ја брани мајката.Но лично и не ми е сфатливо да во себе човек носи еден куп на селективности кон тоа каков ќе му биде партнерот впрочем и го рамнам тоа на ниво со оној тип на луѓе кои кога ќе ве сретнат како инспектори се полни со прашања од типот...каде работиш?...аха...а во стан или куќа си?...е убаво...сам живееш?...па зошто не си во станот?...а твоите што работат?...сакам да речам материјалисти...и не ви личи дека нивото е исто на оние кои и ќе речат ...гледај како се облекла...оној се видел ли каков е па уште си дозволува да ме гледа...
А имам и еден мој бисерен и ден денес другар ми знае да ми го спушти...На фајрон летно време во парк и не знам која дискотека беше...подзапиен секако ...Другарот ме врти брат оваа очи истера во тебе...се вртам и оф абе пијана работа ја измеркав не викам не му се вртам на другарот...абе и ги виде прстите на ногите како и се криви па и нокти оставила а ми носи сандала...и така ноншалантно си се свртев накај шанкот секако...другар ми скрши глава вртејќи се е брат алалда ти е како примети стварно ај живели
Запознајте ги кај човекот прво неговите добри страни...барајте го тоа што го сакате и патот ќе ве однесе таму...
А околу TURN OFFот колку да бидам во топик ќе речам...односно еве пак цитат од песната


Instant Karma's gonna get you
Gonna knock you off your feet
Better recognize your brothers
Ev'ryone you meet
Why in the world are we here
Surely not to live in pain and fear
Why on earth are you there
When you're ev'rywhere
Come and get your share
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2009 во 20:29
 - Не ми филозофирај, ја сум за пердаш, ај кај мене.
 - На што ти личам ма, на кyр без мозок ? Ај гитла.




Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2009 во 20:22
најопасни се оние кои продаваат .......... поштење .......... такве НЕ ВОЛЕМ нека%20ти%20е%20срам
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2009 во 20:14
Кај шуто па и боде...такви неќам. Да не се лажеме секој со своите си се наоѓа, има што се со сите и такви кои не се со сите
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2009 во 15:31
зш ? .... после ти ќе ми ги чистиш вилициве збунетост
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2009 во 15:28
Originally posted by abnormalen abnormalen напиша:

а ја имам малку поголем на малиот прстзбунетостама , ми служи само за чистење на останатите голема%20насмевка

боленболенај исечи го тој подолгиот нокт и почесто миј тањиринамигнување
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2009 во 15:27
јас на палецот ..... за чачкање заби после ручек тага

Изменето од МАРШАЛ - 26.Август.2009 во 15:28
Кон врв
abnormalen Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 05.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај abnormalen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2009 во 15:26
а ја имам малку поголем на малиот прстзбунетостама , ми служи само за чистење на останатите голема%20насмевка
Gluposta e najneobična od site bolesti - od nea NE pati bolniot tuku, SITE OSTANATI!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.